Jóga v denním životě

Kniha srozumitelnou formou zprostředkovává všem zájemcům o cvičení jógy systém cvičení vycházející z autentické jógové tradice, avšak přizpůsobený potřebám moderního světa. Umožňuje cvičit jógu všem lidem bez ohledu na jejich věk, zdravotní stav, vzdělání, zaměstnání, kulturu a náboženství. Kniha nabízí osmistupňový systém cvičení (ásany, pránajáma, meditace, hatha-jógové krije), detailní popisy všech cviků a technik, doporučení pro osoby se zdravotními problémy, vhled do duchovního a filozofického zázemí jógy a přes 700 barevných fotografií....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/39355/joga-v-dennim-zivote-39355.jpg 4.637

Das System "Yoga im täglichen Leben" (1989)

Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Mladá fronta

Kniha Jóga v denním životě

nai.ivka
02.08.2018

skvělá kniha, doporučuji i začátečníkům, systém jde pěkně krok za krokem

Azmodan
20.06.2018

Vynikající kniha pro někoho, kdo nehledá jen knihu plnou keců, ale který má chuť také zvednou zadek z gauče a něco pro své tělo a zdraví udělat.

Dá se podle ní cvičit, dají se z jednotlivých dílů vybrat cviky a cvičit jen je a dají se na této knize vybudovat návyky a základy pro další rozvoj fyzických, ale především dechových a mentálních dovedností.

Mistrovský stupeň 8 dílu je dle mého názoru spíš pro zajímavost, ale zacvičit se dá asi všechno.

Titulní strana je z nového rozšířeného vydání. Obsahuje především kompletně přepracovaný první díl. Dále fotografické znázornění všech cviků (nemohu si odpustit připomínku k asaně, kterou velmi obdivuji - Mayurasana, kterou předvádí tak 70 letý "děda", moc se mi to líbí a dokazuje to, že joda je opravdu pro každého!!! Ostatně, v které knize o kulturistice či fitness jste naposledy viděli tak staré cvičence :o)
Kniha také obsahuje kapitoly o dýchání, o pročišťování těla, ale také o čakrách.

Jestli první vydání byla dokonalá příručka pro praktické cvičení, nové vydání jde ještě dál! Joga totiž není jen modní výstřelek, něco co budete dělat do třiceti, aby jste vypadali dobře, ale je to styl a způsob života, který váš život posune na novou úroveň a dovolí vám být aktivní i v pokročilém věku.
Tato kniha vás na této cestě bezpečně provede.

vojta.filip
05.01.2018

Dobre se podle ni cvici.

Ikkju
27.12.2017

Kdo do sebe nenahulil pět litrů slané vody, a pak nečekal, jestli z něj vyjdou předem nebo zadem, neví co je jóga x)

medialstar
28.11.2017

Vlastním vydání z roku 1990 a střežím ho stále jako oko v hlavě. Cviky jsou jasné, srozumitelné, vhodné pro věčné začátečníky i ty pokročilé. Ale co je hlavní, opravdu to pomáha, jak jsem se nejednou přesvědčila sama na sobě. Zatím ji žádná kniha o józe pro mě nepřekonala.

imy.angel
21.07.2017

Skvělá kniha pro ty, co zajímá jóga.

teraa
18.10.2016

Pekne zpracovana kniha, jednotlive cviky jsou popsane a s fotkami, takze je skvela pro domaci cviceni. Urovne cviceni jsou serazene, aby s jogou mohl zacit i uplny n zacatecnik a propracoval se l vyssim urovnim.

beluca
27.04.2016

Skvělá knížka, která je již řadu let mým nepostradatelným pomocníkem, průvodcem a učitelem jógy!