Jóga mezi e-maily: Jak přežít v kanceláři a nezruinovat si tělo

Jóga mezi e-maily: Jak přežít v kanceláři a nezruinovat si tělo https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375724/bmid_joga-mezi-e-maily-jak-prezit-v-kanc-GM8-375724.jpg 4 10 2

Kniha je určená všem lidem, kteří mají sedavé zaměstnání a z toho plynoucí bolesti těla, nebo třeba problémy s pracovní produktivitou či stresem a napětím. Díky této publikaci se naučíte uvolnit se přímo v práci a zařadit zdravý pohyb do každodenního života. V knize naleznete více jak 70 rad a cviků v pěti ucelených kapitolách zaměřených na jednotlivé části těla od hlavy až k patě. Budete mít možnost zjistit, že protáhnout se zdravě v práci není vůbec žádná věda a cítit se dobře ve vlastním těle je vlastně dost příjemné. Budete mít taktéž šanci nahlédnout do zajímavých a inspirativních českých kanceláří, kde se autorské fotografie pořizovaly.... celý text

Domča405
Domča405
22.07.2020 5 z 5

Skvělá kniha, cenné rady, jak si zpříjemnit život u PC a jak se cítit v práci dobře bez bolesti zad, hlavy atp.

Malachime
Malachime
24.07.2018 3 z 5

Moc pěkně udělaná knížka. Jen jsem od ní asi čekala více námětů ke cvikům, možná doplněných o kresbičky, jak se má cvik správně provádět.

jóga náboženství tělesná cvičení zdraví

Autorovy knížky

2018  80%Jóga mezi e-maily: Jak přežít v kanceláři a nezruinovat si tělo

Kniha Jóga mezi e-maily: Jak přežít v kanceláři a nezruinovat si tělo je v