Joga léčí

Joga léčí https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415181/bmid_joga-leci-NuQ-415181.jpg 4 6 2

Trpíte bolestmi hlavy? PMS? Celulitidou? Výrůstkami na holeni? Nebo jenom potřebujete odpočinek od počítače? Zde je léčba jógou, která si poradí s mnoha takovými problémy. V této knize nabízí Tara Stilesová - majitelka studia Strala Yoga na Manhattanu - abecedního průvodce pozic, které si ví rady s konkrétními tělesnými obtížemi a na místě vás uvedou do pohody. Stilesová, která je známá svým radostným neobvyklým přístupem, zde uvádí více než 50 běžných zdravotních potíží, od artritidy přes fibromyalgii až po povislá stehna a kocovinu. Představuje pohotovou nápravu každé z nich prostřednictvím jednoduchých řad pozic, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé a které vám dodají zdraví i pocit štěstí.... celý text

Literatura naučná Sport Zdraví
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Yoga Cures , 2012

Naďa2411
15.11.2021 5 z 5

Kdo nemá čas jezdit za lektorkou jógy, může se díky této knize naučit základní pozice, poté již sestavy, ať už jen tak nebo pro specifický zdravotní problém. Kniha se stává mým denním rádcem.

josska
31.08.2019 4 z 5

knížka se mě libila a je srozumiteně a pěkně napsaná,,,,dozvěděla jsem se hodně zajímavých věcí,,,,

Autorovy knížky

Tara Stiles