Jóga 7 minut denně: Pozvolná každodenní praxe pro sílu, jasnost a klid

Jóga 7 minut denně: Pozvolná každodenní praxe pro sílu, jasnost a klid https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379865/bmid_joga-7-minut-denne-pozvolna-kazdode-XNf-379865.jpg 3 2 2

Jóga 7 × 7 minut. 7 dní, 7 týdnů, 7 × 7 příležitostí. • na každý den v týdnu jedna série jógových pozic, které jsou přínosné ve všech ohledech • k jednotlivým sériím také meditace, mantra a mudra pro uvolnění během všedního dne • kosmický význam jednotlivých dnů • témata pro 7týdenní cyklus • a navíc také špetka životní filozofie To všechno a ještě mnohem více objevíte v této skvělé knize. Všechny jógové pozice jsou snadno proveditelné a hodí se jak pro mladé, tak staré, začátečníky i pokročilé. K tomu, abychom pozvedli kvalitu našeho života na vyšší úroveň, stačí často velmi málo. Velkých změn v životě dosáhneme malými krůčky… a přesně k tomu slouží i tato kniha autorky Gertrud Hirschi. Na každý den v týdnu nabízí sedmiminutové cvičení, meditaci, afirmaci a mudru vycházející z jógy, avšak představené běžným a srozumitelným jazykem. Doporučené denní sestavy jsou založené na energetickém nastavení jednotlivých dnů podle planet, které jsou jim tradičně připisovány v západní astrologii. Účinně procvičí celé tělo a osvěží ducha. Na závěr autorka nabízí sedm témat, na něž se můžeme zaměřit po celý týden. Kniha je výborným návodem pro zájemce všeho věku, kteří chtějí získat sílu, jasnost a životní pohodu.... celý text

Osobní rozvoj a styl , Sport , Zdraví

Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Yoga 7x7 Minuten , 2017

Kryštofka
Kryštofka
23.10.2022 3 z 5

V jednoduchosti je síla, člověk se nemusí hned stavět na hlavu. Další střípky do mojí mozaiky. Výborná pro ty, kteří se vydávají na cestu.

Enehy
Enehy
21.06.2021 3 z 5

Zajímavé pojetí jógového cvičení. Každý den v týdnu má svou vlastní energii a podle toho Gertrud vytvořila sestavu ásan a průpravných cvičení. Kniha nás má dovést k většímu zdraví a lepšímu pocitu. Osobně jsem tento týdenní cvičební rozvrh nevyzkoušela, ale ve své praxi jsem použila některé zajímavé varianty ásan, které jsem v knize objevila, několik afirmací a některé mudry. Pokud potřebujete návod, jak začít měnit svůj život, může být tato kniha prvním krokem.

jóga meditace afirmace

Gertrud Hirschi
švýcarská
2002  91%Mudry - jóga prstů
2002  60%Jóga prstů - velká kniha o mudrách
2004  100%Jóga prstů 2
2018  60%Jóga 7 minut denně: Pozvolná každodenní praxe pro sílu, jasnost a klid
2007  90%Duchovní síla jógy

Kniha Jóga 7 minut denně: Pozvolná každodenní praxe pro sílu, jasnost a klid je v