Zajíc v pytli

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Detektivní román odehrávající se v současné Kodani líčí napínavý příběh Alice, která ve svém domě přechovává vzácné zlaté sošky zvířátek, aniž by o tom věděla. Jednou za rok pořádají dánské železnice dražbu předmětů poztrácených ve vlacích. Nalezené věci postrkané bez ladu a skladu do velkých vaků potom dráhy vydraží, aniž by zájemce vůbec tušil, co nalezne uvnitř. Hlavní hrdinka Alice má díky svému zvláštnímu koníčku doma již slušnou zásobu prášků na praní, punčocháčů, mýdla nebo i trochu zajímavější kousky, např. stříbrnou lišku, zlaté hodinky či zlaté obroučky. Jenže už je to mnoho let co Alice vybalovala své "zajíce v pytli" naposled. Jeden z pytlů obsahuje velkou vzácnost, soubor zvířátek z pravého zlata. Hlavní hrdinka je však takřka poslední, kdo se o vzácnosti ve vlastní domácnosti dozvídá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50977/zajic-v-pytli-50977.jpg 3.417
Série

Joanna 22.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Kocie worki, 2004

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Zajíc v pytli

Přidat komentář
bleska
13.09.2016

Naprostý souhlas s předchozími komentáři. Zpráva od nebožtíka mě nadchla! Četla jsem ji asi 3x a vždycky se bavila a ohrožovala okolí výbuchy smíchu. Ale tohle? Pointu jsem vážně nepochopila, a nevím jestli je chyba na straně autorky nebo překladatele, ale když se stránky hemží zdrobnělinami jmen, Mařenek a Mariánků atd. i když jde o dospělé lidi, tak sorry.... ale tohle fakt nemusím.

Lenka4
31.08.2016

Příběhu chybí spád a jiskrný vtip, který očekává asi každý, kdo četl Zprávu od nebožtíka. Ale několik dobrých nápadů a scének se v něm najde.


vikaa
15.08.2012

Tak jsem tak trochu doufala,že knížka bude stejně vtipná jako Zpráva od nebožtíka,ale proti ní mi připadla taková nemastná neslaná. A to jsem na ni dlouho čekala.