Jizvení

Jizvení https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14283/jizveni-14283.jpg 3 11 3

Kniha mladého českého autora je zajímavě psaným a komponovaným příběhem o složitosti mezilidských vztahů s nahlédnutím do tajemných hlubin lidské duše. Kniha začíná zdánlivě jednoduše - muž je pozván na zámek na ples a potká zde krásnou a záhadnou zámeckou paní (dívku), které dělají společnost pouze dva sluhové, dva chrti a plyšový medvídek. Postupně odhalujeme, že se vlastně jedná o zajímavý milostný trojúhelník. Autor ve složitě komponovaném příběhu proplétá minulost a přítomnost, sen a realitu a hlavně osudy jednotlivých hrdinů, do jejichž života významně zasáhne právě postava plyšového medvídka. Tento tajemný příběh nechává mnoho otázek nezodpovězených. Jak to všechno vlastně bylo musí čtenář odhalit sám...... celý text

JointlieKat94
01.09.2018 4 z 5

Kniha je opravdu zajímavá, něčím zvláštní.. ze začátku jsem to moc nechápala, četla jsem příběh za příběhem, a hledala nějaké spojení. Našla jsem. Medvídek. Název Jizvení tomu všemu taky odpovídá. Kniha se mi četla dobře a rychle. Je to opravdu zajímavé. Možná si jí dám ještě jednou. :)

Merlinit
23.03.2014 3 z 5

Čím ostřeji proti svému strachu vystoupíme, tím více nás stravuje pocit viny. Čím víc před svým strachem utíkáme, tím víc bolí, když nás dostihne. A vo vo vo vo vo tom to je.

ForiCZ
05.03.2012 3 z 5

Hodně zvláštní kniha, přesto zajímavá a stála mi za přečtení.

Jan Pavel
česká, 1973