Jízdenka do pekla

Manžel ji už léta týrá. V den, kdy napadne i jejího devítiletého syna, nemá na vybranou: vzepře se… a zabije ho. Během jedné noci, kdy manžel v záchvatu vzteku vyhrožuje nejen ji, ale i Davidovi, pochopi, že tohle nikdy neskončí, že se ho nikdy nezbaví a ubodá ho kuchyňským nožem. Její manžel byl policajt, úplatný darebák, který měl nejrůznější styky, nepřátele, zapletl se do špinavých obchodů. Ještě netuší, že za jeho činy bude muset zaplatit... Drogoví dealeři, policie, mafie – ti všichni se ji snaží dostat. Je ale především matka: musí utéct, uniknout minulosti, uchránit syna, který má geniální paměť a jakési vidiny, v nichž občas zahlédne útržky z budoucnosti, která vypadá jako peklo. Ale třeba se jim podaří ten dusivý osud zvrátit… Autor bestsellerů Laurent Botti opět napsal strhující příběh se správnou dávkou napětí a hrůzy, poutavou zápletkou a sympatickými hrdiny, kteří mají proti sobě neuvěřitelně kruté protivníky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94906/jizdenka-do-pekla-paB-94906.jpg 3.833
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Víkend

Un ticket pour l´enfer, 2009

Kniha Jízdenka do pekla

Prateri

Kniha nepaří zrovna mezi příliš čtené detektivky. Jedním z důvodů bude možná nemožnost příběhu, což mě nikdy v literatuře neodrazuje. Dávka hrůzy se mi nezdála až tak hrozná, ale protože mne ani vteřinu nenapadlo knihu odložit, hodnotím ji i trochu jako četbu nadprůměrnou.

Termina

Všechno co jsem se dočetla se dalo od knížky předpokládat.
Možná jsem čekala větší sousto morbidnosti a surového pojetí no a buď taková kniha není a nebo já už jsem přesurovělá :D

lenkavildomcova
14.12.2018

Začátek skvělý, pak už na mě bylo trochu moc mystična.

LaCoccinelle
11.10.2017

Knížka se dobře četla, krátké kapitoly, střídající události podle jednotlivých osob. Zajímavý děj.

Jitkarka
26.01.2017

Pekny, napinavy, zajimavy... Moc bavilo.

maličkán
21.01.2017

Strhující příběh s pořádnou dávkou napětí. Ač parajevy zrovna nemusím, tak v této knize mi opravdu nevadily. Jaksi to tam patřilo a řadím mezi své nejlepší thrillery.

Devil-Ivet
30.07.2016

Byla jsem velmi zvědavá a docela mile mě překvapila. Byla zajímavá, čtivá, napínavá a já příběh hlavní hrdinky hltala s každou stránkou čím dál víc. Četla jsem sice lepší knihy tohoto žánru, ale i tak je to docela povedené.

lucie2371
20.03.2016

U knihy se mi líbily krátké kapitolky, díky kterým děj ubíhal rychleji. Avšak kniha tak úplně nesplnila má očekávání a znovu bych po ní nesáhla. Proto jí dávám 4 hvězdičky.

Laurent Botti
francouzská, 1968

Kniha Jízdenka do pekla je v