Jízda mrtvých

od:

Jízda mrtvých

Nový příběh z temného a nelítostného světa Warhammeru, v němž není nic než nikdy nekončící válka s temnými silami Chaosu. Dva císařští vojáci prodělali svůj válečný křest na tažení proti divokým seveřanským kmenům. Když pak nastane zima, srhne se poslední rozhodná bitva v jejíž vřavě je okolnosti rozdělí tak, že se náhle ocitnou každý na opačné straně bojiště. Tak mocná je síla temné a strašné země, že dokáže udělat nepřátele na život a na smrt i z nejlepších přátel a vrhnut je proti sobě v poslední smrtícím boji v nichž se osud jejich duší spečetí. Nový příběh z temného a nelítostného světa Warhammeru, v nemž není nic než nikdy nekončící válka s temnými silami Chaosu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/65_/6592/jizda-mrtvych-e7W-6592.jpg 4.443
Originální název:

Riders of the Dead (2003)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Polaris
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Misan1993
18.03.2015

Moje první knížka ze světa Warhammeru a velice příjemné potěšení, četlo se to pěkně, ale k dokonalosti tam něco malinko chybělo. Jinak litrů krve bylo v knize prolitých nemálo :) Tudíž slabším povahám doporučím spíše něco z jiného soudku.

Mikko
05.03.2014

Knížka na jedno odpoledne. Proč? Protože je vynikající! Opravdu jedna z nejlepších knih ze série Warhammer. Tohle si musíte přečíst. Brilantní námět. Brilantní Abnett. Brilantní kniha. Gerlach a Karl vemou za srdce..

Boryvan
19.10.2013

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem četl ze světa Warhammeru.

OldaB
07.05.2013

Bavil jsem se a celkem by mě zajímalo, čím se autor inspiroval. Konečné zúčtování mezi dvěma rivaly je nevyhnutelné.


Autor a jeho další knihy

Dan Abnett

Dan Abnett
britská, 1965

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených71x
v Doporučených3x
v Knihotéce39x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit5x