Jistě, pane premiére 2

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhá část pokračování úspěšných knih Jistě, pane ministře! I+II, v níž opět sledujeme osudy britského politika Jamese Hackera, jehož neúspěch v předchozí funkci ministra vynesl vzhůru na post premiéra. Autoři knihy a komediálního seriálu získali řadu ocenění a seriál byl v době natáčení závěrečných dílů Jistě, pane premiére tak populární a oblíbený dokonce i samotnými politiky, že štábu bylo umožněno natáčet přímo v Downing Street 10. 2. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25963/jiste-pane-premiere--25963.jpg 4.856
Série:

Jistě, pane premiére (2.)

Orig. název:

Yes Prime Minister 2 (1989)

Žánr:
Literatura světová, Humor
Vydáno:, Aurora
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jistě, pane premiére 2

Přidat komentář
Space.Junkienka
včera

Kniha opět nezklamala. Největší výhodou je, že i verze audioknihy je bezkonkurenční - člověk může "premiéra" i "ministra" poslouchat tisíckrát a stejně se vždycky zasměje a najde nové pasáže :).

vitek.sk
23.09.2014

Bohužel všechno jednou musí skončit a tak skončil i tento geniální seriál/kniha. Končí ovšem velice důstojně, kvalita dílů je naprosto stejná jako v předchozích případech a naše trojice je opět ve formě. Perlí i Hackerův předchůdce: "Hacker průměrný věk vlády zvýšil, ale její průměrné IQ snížil." Nejoblíbenější díly: Diplomatický incident, Střet zájmů, Školská reforma. 100% je samozřejmostí.

Autoři knihy

Jonathan Lynn

Jonathan Lynn
anglická, 1943

Antony Jay

Antony Jay
britská, 1930 - 2016

Kniha Jistě, pane premiére 2 je:

v Přečtených77x
v Doporučených8x
v Knihotéce41x
v Chystám se číst8x
v Chci si koupit3x