Jiskření

Jiskření https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3719/jiskreni-3719.jpg 4 42 10

Po sedmi letech marného čekání na zmizelého manžela se Sophie Massotová rozhodne prohlásit jej za mrtvého a ujmout se vedení rodinné firmy na výrobu luxusních šperků. Setká se však s prudkým odporem milovaného syna i stávajícího vedení firmy. Jak si s tím zdánlivě křehká vdova poradí? Když navíc ještě ti, co se tváří jako přátelé, vskrytu kují pikle, a ti, co otevřeně stojí proti ní, se náhle ocitají na její straně. A podaří se jí znovu najít lásku muže, po které tolik touží?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Sparkles , 2006

zandu
22.10.2021 5 z 5

Moc se mi kniha líbila. Četla jsem již několikrát :-)

Elena1615
30.07.2020

Knížka se mi moc líbila. Měla zajímavý děj, který postupně gradoval. Oblast šperků byla zajímavě nastíněna, popisy barev a materiálu byly úplně skvělé. Spisovatelku mám velice ráda a tohle bylo jedno z jejích nejlepších děl :D .

laura
19.05.2020 5 z 5

A mně se to líbilo, dokonce moc. Chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale pak už jsem se od stránek nedokázala odtrhnout.

Příběh mě příjemně lechtal pod kůží, o překvapení a zvraty v ději není nouze. Je barvitý, nabitý vášní, elegancí (to Louise Bagshawe vážně umí), intrikami, podvody, skandály, hrdinové se o svoje místo na slunci musí porvat - a někdy doslova. Knihy této autorky vás zkrátka budou bavit. Jsou čtivé, napínavé, neotřelé, a končí všelijak - jen ne tak, jak očekáváte...

Chou
04.03.2020 3 z 5

No nebylo to vyloženě špatné, ale něco tomu prostě chybělo. Přišlo mi to dost překombinované. Zápletka byla čitelná už od začátku.

moudivlacek
02.05.2018 3 z 5

Stále aktuální téma - konkurenční boj mezi firmami, zároveň i boj o prestiž ve společenské smetánce. Téma zajímavé, ale přiznám se, že mě kniha nějak moc nenadchla.

ovpana
19.06.2015 4 z 5

Hezká kniha,zajímavý příběh dobře se čte.

Yana-66
21.02.2014 1 z 5

Knížky od Bagshawe mám docela ráda, ale tahle se mi nelíbila vůbec... Horší jsou snad už jen Kariéristky. Strašně zdlouhavý a nudný příběh a na konci se dozvíte, že všechno byla jedna velká lež.

pcitron
16.12.2013

Mě naopak knížka zaujala ihned. Jen jsem trochu nepochopil příběh s Katherine.

Annie14
15.11.2013 4 z 5

Když jsem tuto knížku dostala a prvně jsem ji četla nemohla jsem se začíst a nebavila mě... o pár let později jsem ji přečetla jedním dechem a stála za to... :)

misulka680
24.08.2011 3 z 5

Jedna z mnoha knih oblíbené autorky, která mě opravdu nebavila, nemohla jsem se začíst. Byla plná až moc neuvěřitelných dějů.

Louise Bagshawe (p)
anglická, 1971