Gregorov nerozlúštiteľný kód

Gregorov nerozlúštiteľný kód https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306825/bmid_gregorov-nerozlustitelny-kod-qw4-306825.jpg 5 44 7

Nové pokračovanie Gregorových úžasných dobrodružstiev z pera Stephena a Lucy Hawkingovcov. Gregora a jeho kamarátku Anku už poriadne dávno nepohltilo žiadne vesmírne dobrodružstvo. No čoskoro sa to zmení. Dejú sa totiž zvláštne veci! Banky rozdávajú peniaze zadarmo, supermarkety si neúčtujú nič za potraviny, takže ich vlastne tiež rozdávajú zadarmo, a lietadlá nedokážu vzlietnuť. Na Gregora a Anku čaká cesta do tajomných hĺbok vesmíru, aby zistili, kto to má všetko na svedomí.... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Slovart (SK)

George and the Unbreakable Code , 2014

Alkestis
21.11.2021 5 z 5

Kupujeme si postupně všechny díly. Naprosto excelentní, doporučuju pro děti i dospělé :)

Páájinka
29.09.2021 5 z 5

Knížka se mi líbila. Nejvíc mě vždycky zajímají pasáže, které vysvětlují různé jevy.

nicolettkaa
26.11.2020 5 z 5

Ke knize jsem se dostala přes synovce, kterému jsem ji půjčila z knihovny. Neodolala jsem a musela jsem nakouknout, abych zjistila, cože to vlastně čte. Nakonec jsem ji přečetla celou a přemýšlím, že si vypůjčím i předešlé díly. Přestože je určena především dětem, pobaví i dospělé. Jako hodně velké plus beru stránky, kde jsou vysvětlené důležité pojmy.

kuky921
08.12.2018 3 z 5

Příběh se velmi pomalu rozjíždí a finále je na posledních padesáti stránkách. Očekávala jsem větší dynamiku.

milena8281
19.10.2018 5 z 5

Tento příběh opět supernapínavý. Tentokrát ovšem také velmi mnoho informací navíc.

parvitas
17.10.2017 5 z 5

Gregorove vypravy do vesmiru (seria) su megaaaaaa! To odporucam urcite, je to mix dobrodruzstva a vedy, kde su odborne veci vysvetlovane dopodrobna pre detskeho citatela na graficky odlisenych stranach. A genialne fotky z vesmiru. Proste lahodka pre 9-11roc. deti. Hlavnmi hrdinmi su dievca a chlapec. Gregorov nerozlustitelny kod bol 4. diel a treba zacat prvym, aj ked diely su v podstate uzavrete pribehy, malinko na seba nadvazuju, ale daju sa pochopit suvislosti aj bez poznania predchadzajucich casti. Tu je to o kolapse pocitatov a elektriny (ale nehladajte v tom dystopiu ako ju pozname z inych knih, je to fakt pre deti), o hackeroch a kvantovom pocitaci a zlom vedcovi.

martin9134
31.08.2016 5 z 5

Příběh opět nezklamal, knížku jsem přečetl za dva dny a stála za to. Asi nejoriginálnější na sérii Jirkova dobrodružství jsou vložené vysvětlivky a poučky, které, abych se přiznal přeskakuji a čtu spíš až po dočtení knihy. :-)

záchrana planety

Autoři knihy

Lucy Hawking
anglická, 1970
Stephen William Hawking
britská, 1942 - 2018

Kniha Gregorov nerozlúštiteľný kód je v