Jinozemě III - Hora Černého skla 1

Jinozemě III - Hora Černého skla 1

"Existuje místo, černá hora, co sahá až do nebe - co zastíní i hvězdy. Musíš ji najít. Tam leží všechny odpovědi." Tento vzkaz předala Paulu Jonasovi ve snu. Znal ji dobře - její krásnou okřídlenou formu, její smutné oči - ale, ačkoliv mu žena připadala známá, Paul si nedokázal vzpomenout, kdo vlastně je a co pro něj znamená... Přesto byl její vzkaz jedinou nadějí na přežití v neuvěřitelné virtuální síti známé jako Jinozemě. Naši hrdinové se vydávají na nebezpečnou a stále se měnící cestu - z podivné země prchají do zdánlivě nekonečného spletitého domu - aby nalezli vraha, jenž unesl jednoho z jejich členů. Renie je zoufalá, nedaří se jí poodhrnout roušku tajemství, jež by jí mohlo pomoci zachránit Stephenovi život. A teď se dokonce zdá, že je v samotné síti Jinozemě cosi v nepořádku. Když dorazí k Priamovým hradbám, zjišťují, že mají na splnění svého úkolu velice málo času. Členové Bratrstva Grálu již určili termín Obřadu, během něhož se mají stát nesmrtelnými, a zpečetit tak osudy dětí na Zemi. Ale než mohou Renie a její spojenci začít doufat, že se jim podaří Bratrstvo zastavit, musí nejprve vyřešit záhady samotné Jinozemě a postavit se jejímu hroznému tajemství - bytosti známé jako Ten Druhý... První kniha ze dvou. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28025/jinozeme-iii-hora-cerneho-skla-28025.jpg 4.89

Jinozemě (3.)

Otherland III - Mountain of Black Glass 1 (1999)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Návrat

Finn69
27.07.2017

Stále dobré, čtivé, zajímavé. Pasáž z Nekonečného domu je výborná a Trojská válka se také povedla. Mimochodem, taky jste vždycky fandili Hektorovi proti tomu upištěnému Achillovi a metrosexuálovi Paridovi?
Ale zpátky k Jinozemi: je už znát že se blíží vyvrcholení celé série, napětí stoupá i děj je akčnější. Hned se pouštím do posledního dílu.