Jin jóga

Jin jóga https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417931/bmid_jin-joga-EaI-417931.jpg 5 9 4

Neváhejte a přidejte se k autorce na cestu poznávání jógy v pomalém tempu, která vám otevře bránu do světa, kde stres nahradí uvolnění a uvědomění si vlastního těla. Jiné typy jógy nás směřují k posilování a formování těla, jin jóga umožní zůstat přesně takovými, jakými jsme. Objevte více než padesát účinných ásan, vysvětlených krok za krokem, které zvyšují pružnost těla a umožňují vyčistit si hlavu a soustředit myšlenky. Díky knize si také můžete zacvičit dvacet plynulých sestav vytvořených se zaměřením na konkrétní oblast těla nebo duševní cíl, po nichž se budete cítit jako znovuzrození.... celý text

Literatura naučná Hobby Sport
Vydáno: , Esence

Yin Yoga , 2018

knihyKeMne
05.11.2022 4 z 5

Přehledně napsaná kniha pro ty, kdo chtějí začít cvičit nebo již cvičí jin jógu. Obsahuje vysvětlení, co je jin jóga a proč je prospěšná, názorně zfotodokumentované pozice včetně lehčích a těžších modifikací, a několik sestav s různým zaměřením. Nechybí taky zdravotní upozornění u každé ásany, pro koho je lepší ji necvičit. Za mě dobře vyvážená a praktická kniha, jen překlad obsahoval místy nedostatky.

katves
13.05.2021 3 z 5

Z mého pohledu se jedná o populárně naučnou knihu, taková neurazí nenadchne. Některé pozice by se daly popsat jednodušeji a výstižněji. Na jin jógu budu hledat jinou knihu.

lenyleny
14.01.2020 5 z 5

Dala jsem si k vánocům a mohu všem doporučit. Přestože jsem již vyššího věku, je mi kniha inspirací a skoro denně podle ní cvičím . Je zde stručně a velice přehledně popsána každá pozice i s velice dobrými fotkami. Velmi prospěšný dárek.

josska
13.01.2020 5 z 5

Knihu jsem měla pujčenou z knihovny,ale už jsem si ji koupila,zajímá mě jin joga,pěkně a srozumitelně popsané,obrázky,popisky,sestavy a čtení,vřele doporučuji

Autorovy knížky

2019  91%Jin jóga