Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu

Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343359/bmid_jime-zdrave-s-fitrecepty-m6m-343359.jpg 4 120 29

Jíme zdravě série

V kuchařce najdete 120 receptů, které jsou řazené do kategorií podle druhu jídla. Snídaně, polévky, pomazánky a tak dále. U každého najdete kromě jednoduchého postupu také nutriční hodnoty a tipy, čím jídlo ozvláštnit. Kniha potěší jak úplné začátečníky, kteří s vařením teprve začínají a potřebují pomocnou ruku, tak zkušené kuchařky a kuchaře, hledající originální a zdravé recepty pro celou rodinu... celý text

adorjas
20.12.2022 4 z 5

Za mňa super recepty, inšpirovala som sa!

Olous1
02.09.2022 5 z 5

Opět perfektní recepty, přiložené fotografie. Další skvělá kuchařka do mé sbírky. Pomazánky vypadají dobře,hned vyzkouším.100%.

Fiddis
10.03.2022 5 z 5

Už jsem z ní vyzkoušela hodně receptů a k některým se často vracím. Určitě doporučuji.

killy
03.09.2021 4 z 5

Kuchařky nekupuju, Fitrecepty mě ale zaujaly na Instagramu a nyní mám už 6 jejich knih. Jednoduché a celkem levné recepty, většinou mám všechny suroviny doma. Navíc je tam úžasná tabulka "co čím nahradit" pro lidi s různými dietami. Krásné fotografie jsou jen další plus. Doporučuji!

makkuska
26.12.2020 5 z 5

Úžasné moderní recepty, které používají i nové suroviny, ne pouze ty běžně používané. Mě styl jídel sedí, sama vařím obdobně, takže pro úžasná inspirace. Pěkně popsané recepty, krásné inspirativní fotky.

Marsee
25.05.2020 1 z 5

Bohužel, byla jsem zklamaná. Nejsem michelinská kuchařka ale taky žádný zelenáč. Vůbec mi jídlo z receptů nechutnalo, musela jsem hodně "upravovat", ingredience drahé a pro mě mnohdy nedostupné. Poslala jsem o dům dál a koupila jinou a pro mě vhodnější kuchařku

NymphMaeve
25.05.2020 5 z 5

Úžasné zdravé recepty plné chuti a inspirace. Jsem za to velmi vděčná a zatím jsem neuvařila jediný recept, který by nám doma nechutnal. A to ani příteli, který se zdravým surovinám delší dobu bránil, našel si cestu k batátům, čočce i celozrnnému pečivu a těstovinám. Jsem nadšená a děkuji za to!

EvikU.
26.11.2019 4 z 5

Některé recepty jsou fakt luxusní. Ale kuchařky břicháče Toma mám ještě o hvězdičku radši. ☺

Chytuš
13.10.2019 5 z 5

Oblíbených kuchařek mám tolik, že by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Hrdě hlásím, že tohle je jedna z nich - skvělé recepty, které nejen dobře vypadají, ale hlavně bezkonkurenčně skvěle chutnají...

Booky84
12.10.2019 5 z 5

Skvělá kuchařka, úžasné recepty a krásné fotky. Těším se na vaření.

edith79
07.03.2019 5 z 5

Krásná kniha plná zdravých, jednoduchých receptů. Jsem moc ráda, že ji mám ve své kuchyni. Internet je sice plný receptů tohoto typu, ale kniha je kniha.

roso.mak
08.02.2019 4 z 5

+ zajímavé a určitě i chutné recepty
- drahé suroviny, které je ale možné nahradit (všude používá kokosový olej a rostlinná mléka)
- její pojetí toho, co je porce, je opravdu hodně mimo. Nejvíce mě pobavila květáková pizza o průměru 30 cm, která má vystačit pěti lidem na oběd.

Ryšava
15.01.2019 5 z 5

Zamilovala jsem se do kuchařky a mám všechny díly :) začalo mě vaření bavit a manželovi chutna a ten je proti zdravým jídlům =D

Beily
12.01.2019 5 z 5

Nejlepší kuchařka, kterou jsem kdy vlastnila. Většinou jsem vždycky považovala tištěné kuchařky za zbytečnost, protože hodně receptů už můžeme najít na internetu. Nicméně tato knížka je přímo nabitá inspirací a líbí se mi, že obsahuje recepty jednoduché na přípravu a hlavně z potravin, které jsou běžně dostupné a nejde o nic drahého. Nejdražší surovina, kterou najdete v jednom receptu jsou krevety a losos, jinak jde opravdu o úplný základ, který kde kdo najde v ledničce. Rozhodně nelituji koupě a plánuji si dokoupit i další dva díly, které taky vypadají skvěle.

attila1
04.01.2019 5 z 5

Tuto kuchařku mi přinesl knižíšek a jsem nadšená. Super recepty z dostupných surovin,pěkně nafoceno. A jídla dobře chutnají.

Gibis
03.01.2019 5 z 5

Skvělé jednoduché recepty, které báječně chutnají. Líbí se mi tipy pod každým receptem, kterými můžete nahradit různé ingredience nebo recepty vylepšit a tabulka na konci kuchařky, kde jsou další rady, co čím nahradit, pokud doma něco nemáte.

Jessybelle
15.12.2018 5 z 5

Kuchařku jsem dostala k narozeninám, už jsem dost receptů uvařila a byly fajn. Kniha je přehledná, recepty jednoduché, doplněné o fotografie, mohu jen doporučit.

Pedias
22.10.2018 5 z 5

V knize jsou samé dobré recepty, ještě jsem nenarazila na nic, co by nebylo božsky chutné.
Jednoduše popsané recepty doplňují krásné fotografie. Všem můžu doporučit!

LukasKudlacek
06.08.2018 5 z 5

Kniha je plná jednoduchých a skvělých receptů pro každodenní vaření, má krásné fotografie a i pro mne snadno pochopitelné potupy přípravy. Skvělá kuchařka, doporučuji projít.

Calinda
06.05.2018 5 z 5

Kuchařku mám krátce, ale tento víkend jsem jí věnovala celé víkendové menu - hlavní jídlo, salát, něco sladkého (vše jen podle této kuchařky) a musím říct, že je to bomba! Jídla chutnala úplně všem členům rodiny (a to je co říct, zvlášť u pubertálního dítěte) a i přesto, že jsem vařila cca 3 recepty denně - sobota, neděle, v kuchyni jsem byla chvíli, opravdu je to rychlé. V kuchařce jsou některé ingredience, na které člověk s dosud běžným stravováním nebyl zvyklý, ale není problém je sehnat a navíc se v kuchařce u většiny receptů pořád opakují, takže jakmile si je jednou pořídíte, máte na nějakou dobu vystaráno. Určitě jdu do druhého dílu.

kuchařky zdravá výživa

1995  89%366 pohádek na dobrou noc
1977  95%Kuchařka naší vesnice
2017  87%Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu
2016  40%Elektronická evidence tržeb
2016  63%Milostné dopisy slavných mužů 1

Kniha Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu je v