Jezevec Chrujda hledá poklad

Jezevec Chrujda hledá poklad https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503975/bmid_jezevec-chrujda-hleda-poklad-qBj-503975.jpg 4 18 5

Jezevec Chrujda série

Jezevec Chrujda se tentokrát pustí do hledání pirátského pokladu. Jenže copak je v lese Habřinci nějaký ostrov? A i kdyby byl, poradí si náš hrdina s jedovatými hady? A vůbec, jaképak tajemství se skrývá pod víkem truhly? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte v již desátém napínavém dobrodružství jezevce Chrujdy!

adela2316
04.12.2023 5 z 5

Náš první Chrujda, takové lehké počteníčko. Líbilo se mi, pekne obrázky, nenáročné. Určitě vypujcime v knihovně zbytek.

bibi.r
30.03.2023 3 z 5

Jezevce Chrujdu máme rádi. Dětem dělají radost ilustrace, mně text už méně :D. Myslím tedy hlavně graficky, kdy je písmo barevně téměř shodné s barvou podkladu.

Tentokrát Chrujda překvapil, protože obvykle je to takový Mirek Dušín a tentokrát mu tak trochu luplo v palici a byl z něj někdo i s negativními vlastnostmi a to bylo vlastně docela milé. :)

Jadla
12.02.2023 4 z 5

Hodnotím výš, protože Chrujda dělá opravdickou radost mým dětem. Chodíme na něj do knihovny, bez alespoň jednoho nemůžeme odtamtud odejít.
Nejmladší dcera má nejraději suvicku Stanu, hraje si na ní, má radost z jejích nápadů. I v tomto díle její řešení zazáří:)

Jitka6
09.02.2023

Milý příběh, četla jsem vnučce :-)

Akvabela
13.12.2022 5 z 5

Krásná knížka s povedenými ilustracemi. Moc hezký příběh. Dětem 4 a 7 let se kniha moc líbila.