Jezero krokodýlích čarodějů

Jezero krokodýlích čarodějů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49973/jezero-krokodylich-carodeju-49973.jpg 4 13 3

Kmenoví kouzelníci a čarodějové afrických domorodých kmenů vzbuzují zájem odborníků i laické veřejnosti od nepaměti. Jsou to šarlatáni? Jak ale lze vysvětlit některé nepochopitelné události, ke kterým dodnes v Africe dochází? Vraždy na objednávku, nezdary v podnikání nebezpečného soka, zajištění beztrestnosti za spáchaný zločin, to vše lze za pomoci džu - džu, tajné organizace čarodějů, která je rozšířena po celé západní Africe. Má na svědomí stovky a snad i tisíce lidských životů. O ní, o její hierarchii, o jejích principech a různých podobách vypráví 9 autentických a dramatických příběhů Ing. Jaroslava Mareše tak, jak je sám zažil, nebo slyšel vyprávět od očitých svědků. Kniha volně navazuje na knihu Dračí chrám, čerpající z autorových zážitků z jihovýchodní Asie.... celý text

manka71
25.06.2020 4 z 5

Kniha plná tajemství černé Afriky, jen má jednu chybu, některé příběhy jsem už četla v knize Ve stínu baobabů.

Locater
10.08.2011 5 z 5

Úplně souhlasím. Zase jedna dobrá kniha na našem trhu. Snad jsem i s ním cestoval. Doporučuji všem, kteří hledají něco nevšedního.

bstejs
07.07.2011 5 z 5

Páni! Další z povedených kousků mého snad nejoblíbenějšího cestovatele. Stoprocentně doporučuji přečíst, je jedno, kolik je na těch příbězích pravdy, tu knížku prostě neodložíte z ruky ;) Je velice čtivá a z některých příběhů budete mít husí kůži ;)