Jezdec bez minulosti

Jezdec bez minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37054/jezdec-bez-minulosti-37054.jpg 4 22 4

Na ranči Fan Davidgové se probouzí muž po ztrátě paměti. Odkud se vzalo jeho umění zacházet tak dobře se zbraněmi? Co má společného se zlatem za půl milionu dolarů zakopaným na ranči, který teď brání zuby nehty? A jakou má minulost? Co vědí ti, kteří teď usilují o jeho život? Proč jemu samotnému je to stále tajemstvím?

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Alpress

The Man Called Noon , 1970

georginaa
09.02.2021 3 z 5

Tyhle příběhy prostě od L´Amoura miluju. Ranč, jezdci na koních, tajemství, a akce....prostě vše co kniha má mít. Ocitnout se v úplně jiném světě, prožívat tu atmosféru divokého západu. Kdo má rád tento žánr, určitě tento spisovatel je skvělý výběr.

Luigi1
02.08.2020 5 z 5

Tato kniha začíná pěkně z ostra.Pokus o vraždu,vyhození z okna a pronásledování zraněného muže,který s vypětím sil uniká svým pronásledovtelům.Nic si nepamatuje,kdo je,co tam dělal a proč ho chtějí zabít.Je oblečen v kabát,který je mu malý.Uvnitř nachází dopisy,které mu nic neříkají a poníze.Od pronásledovatelů uslyšel jméno Ben Janish,který ho měl zabít.Neví proč.Doporučuji.

Owain
01.05.2016 5 z 5

Napínavý příběh, paráda .

Francoa
19.01.2014 5 z 5

Knihu jsem dostal k vánocům, zase výborně čtivá Amourovka.Od začátku až do konce akční příběh.Po ztrátě paměti si dal jméno Jonas a velmi pomalu přichází na to, že je nebezpečný střelec Rubble Noon.Četl jsem při každé příležitosti, teprve při dočítání posledních stránek jsem si uvědomil, že mi hrdinové knihy nijak nepřirostli k srdci a hrdinky jsou spíše stafáž a přesto dávám plný počet, protože četlo se mi výborně, příběh vtáhne čtenáře do děje.Prostě L' Amour jak vyšitý.

westerny

Louis L'Amour
americká, 1908 - 1988
2000  77%Sackettova zem
1992  85%Vzdálené modré hory
1993  89%Jubal Sackett
2005  87%Osamělý jezdec
1992  89%Hondo

Kniha Jezdec bez minulosti je v