Kód apokalypsy

Kód apokalypsy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168832/bmid_kod-apokalypsy-vsi-168832.jpg 4 31 6

Počítačový heker Adam Lewis objaví v roku 1993 svoje meno v takmer tisícročnom rukopisnom zvitku. O osem rokov neskôr stretáva Jazdcov časom. Maddy si ihneď všimne, že rukopis je správou od ďalších agentov Spoločnosti. Na Liama čaká nová misia: vydáva sa do roku 1193 s oboma podpornými jednotkami, Bobom aj Becky, aby odhalili tajomstvo skryté v rukopise, ktoré ich môže priviesť až k svätému grálu! Ocitajú sa v nepokojmi zmietanom Anglicku, kde kráľ Richard Levie srdce a Ján Bezzemok, ktorý túži po Beckinej ruke, bojujú o moc. Liam sa úplnou náhodou stáva šerifom Nottinghamu a zisťuje, že tajomstvami a legendami opradený Robin Hood možno vôbec nebol človek... ale podporná jednotka.... celý text

Literatura světová , Romány , Sci-fi

Vydáno: , Slovart (SK)

The Doomsday Code , 2011

Eeper242
16.01.2022 5 z 5

Je to veľmi dobrá kniha.Odporúčam ju.

Leiah
04.04.2019 5 z 5

Karlos263: obávám se, že ne. A od 5.dílu už jen anglicky. Stojí to ale za to, protože nakonec je všechno uplně jinak, než na začátku vypadalo. Rozklíčovávat se začíná od 5.dílu, ale nakonec člověk stejně musí dojít až k tomu 8.dílu, aby se dozvěděl výsledek.

Karlos263
03.04.2019

Já se chystám teprve na druhý díl nevíte někdo náhodou jestli se 3 díl chystá i do českého jazyka???

Leiah
29.11.2018 5 z 5

Čtu podruhé a docela se bavím tím, jak je všechno nakonec uplně jinak, než se (zatím) zdá.

marzus
04.09.2014 5 z 5

Jedným slovom skvelé. Tie nápady, s ktorými Scarrow prichádza sú niekedy až neuveriteľné :) Vrelo odporúčam!!

Mako123123
18.06.2014 5 z 5

Dalšia časť... dalšie napínavé dobrodružstvo... :)
Podľa mňa je to zatiaľ najnapínavejšie, proste fakt dobré, postupne je akokeby dej i pútavosť lepšia a lepšia... 1. Misia bola stredne dobrá, Predátori boli omnoho lepší, no a Kód Apokalypsy zatiaľ najlepší... Strašne som zvedavý na pokračovanie... :) :) To že tomuto dal niekto predomnou najnižšie hodnotenie je asi koli nejakému nedorozumeniu a omylu. (hlavne že taká sračka /50 odtieňov šedej/ je u neho hodnotené na plný počet že? ;) )
časové nezrovnalosti sa dajú akceptovať... po predchádzajúcich 2 častiach som si nato zvykol a už to neriešim, a dá sa v tom nájsť aj určitá logika. :) Netrpezlivo čakám na pokračovanie.
P.S: škoda že český BB-art od tohto upustil, ešteže sa tohto chytil slovenský Slovart, začo mu veľmi pekne dakujem. :)

cestování časem akční

Alex Scarrow