Procitnutí

Procitnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268284/bmid_jet-procitnuti-Y11-268284.jpg 4 117 26

Jet série

Osmadvacetiletá Jet byla kdysi jednou z nejvýkonějších agentek Mossadu. Pak se ale rozhodla fingovat vlastní smrt a tuto část svého života navždy pohřbít. Jenže minulost se tak snadno nevzdává… Jetin poklidný nový život naruší brutální útok a ex-agentka se musí vrátit k tajnému životu plnému krutosti a klamu, aby zachránila sebe i ty, které miluje. Román Jet: Procitnutí přivádí na scénu novou atypickou protagonistku, jež se musí vypořádat s drsnou a nekompromisní skutečností plnou nečekaných zvratů a střemhlavých pádů do neznáma. Fanoušci Lizbeth Salanderové, Salt nebo Bourneovy trilogie se mohou těšit na zběsilou jízdu, která je každou další prudkou zatáčkou přiblíží k vyvrcholení stejně překvapivému a nekonvenčnímu, jako je samotná hlavní hrdinka.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Mystery Press , Fantom Print

Jet , 2012

nemeckovatereza
14.12.2015

Knížku jsem si koupila kvůli superlativům v komentářích níže a kvůli vysokému hodnocení...no pro mě zas tak super nebyla a na Lisbeth Salanderovou to nemá ani zdaleka.

TeaPeter
10.12.2015 4 z 5

Na první díl (snad) série to nebylo špatné. Prvni polovina knihy mě nadchla, pak to ale nějak začalo slábnout (nebo sládnout, nevím...). Až jsem nakonec začal děkovat nebesům, ze epilogem nebylo osudové rodinné shledaní. Ale vážně. Pokud půjde úroveň následujících knih nahoru, autor se dokáže oprostit od některých klišé (každý Rus musí pít pořád vodku...) a bude více pracovat na důležitých dějových liniích, tak tu máme sérii, která může směle konkurovat Bournovi.

bosorka1044
03.12.2015 5 z 5

Skvělý mix napětí, akce, stříleček i soubojů nablízko. A hlavní postavou je navíc sexy agentka, která se vrací do světa, který chtěla navždy opustit. Žádné nudné popisy, prostě parádní oddechovka na dlouhé zimní večery. Za mně palec nahoru!

Mystera
01.12.2015 5 z 5

Je sexy, je krásná, je chytrá, je nebezpečná... a neodpouští. Do výsostného pole agentů typu Jamese Bonda odteď zasahuje i agentka s krycím jménem Jet. Tuhle knížku jsem přečetla během dvou dnů - je neskutečně nabitá akcí, nudit se rozhodně nebudete. A kromě akční linky se v knize najde i něco pro něžné pohlaví. Víc už ale prozrazovat nebudu - snad jen to, že jde o sérii, a já už se tedy těším na další díl!

booksbitch
22.11.2015 5 z 5

Knihu jsem zhltla jedním dechem. Jet je takový Jason Bourne v sukních - jen na rozdíl od něj neztratila paměť a pracovala pro Mossad, ale jinak je to podobná supermanka, která zvládne bojovat i s několika střelnými zraněními (pokud se tedy vůbec někomu podaří ji zasáhnout). Moc se mi líbilo, jak v honbě za pravdou projela skoro celý svět - působilo to realisticky a zároveň to posouvalo celý příběh rychle dál. A skvělé bylo i to, že v příběhu nejde jen o ni a vyřizování účtů, ale i o opravdu vysokou politickou hru, která má hlavu a patu a celému ději dodává ještě další rozměr. Super!

Sirius
20.11.2015 4 z 5

Neskutečně našlápnutý. Ta knížka vás vcucne na první stránce a vyplivne až na tý poslední. Sympatická hrdinka, střídaní lokací, pár jemnejch twistů, autorova znalost zbraní. Akce i klidový režimy. Procitnutí funguje ve všech ohledech, ale především čtenáře baví na 110%

Russell Blake
americká