Rychlé šípy v televizi

Rychlé šípy v televizi https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79581/bmid_jestrab-knihy-o-foglarovi-rychle-si-1O0-79581.jpg 4 15 6

Reportáže a rozhovory o natáčení televizního seriálu Záhada hlavolamu podle románů J. Foglara Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří.

oladnb
oladnb
22.04.2021 5 z 5

Stará kniha a měkkými omačkanými listy - tak se mi dostala do rukou a byla skvělá.
Vypráví nejen textem, ale i fotografiemi od začátku do konce způsob natáčení celého seriálu od náboru herců přes jejich vzájemné seznamování až po způsob točení velké vontské bitky a Tleskacuv pád nebo třeba zvletnutí Tleskačova létajícího kola.
Kdo serial i příběh Rychlých Šípů zná, nechť si užije i tuto nenápadnou knihu.

hrdlickova_61
hrdlickova_61
04.10.2020 5 z 5

Seriál sám mě nejdříve zklamal, protože mi bylo teprve osm let a vadilo mi, že není všechno přesně podle knížek. Až dodatečně jsem uznala, že výborně vystihl atmosféru Stínadel atd. a vůbec že byl vlastně hodně dobře natočený. K tomu, že jsem to takhle přehodnotila, přispěla i knížka "Rychlé šípy v televizi", kterou jsem přečetla s velkou chutí a moc mě to všechno zajímalo - popis různých triků, bližší seznámení s tvůrci seriálu i s účinkujícími... Když jsem se pak dívala v TV na cokoliv dalšího, přemýšlela jsem o tom, jak ta příprava asi probíhala. Jestli ten domeček byl opravdový, nebo namalovaný, jak asi šly scény po sobě, jak se kdo z herců cítil a co se musel všechno naučit. O to víc jsem si pak vážila toho, jak se to všechno povedlo.

Kakho-Oto
Kakho-Oto
05.09.2018 3 z 5

Koupeno náhodně v antikvariátu. Průměrné čtení, opravdu mě zaujalo v podstatě jen líčení natáčení scén s létajícím kolem Jana Tleskače a bitky Vontů v řeporyjské cementárně.

Stromolezci
Stromolezci
07.09.2017 5 z 5

Perfektní připomínka velmi dobrého seriálu.

Luccy78
Luccy78
12.06.2015 4 z 5

Jako vzpomínka na seriál - velmi příjemné..

WEIL
WEIL
28.12.2010 4 z 5

Kniha, kterou jsme baštili jako kluci, když už jsme nemohli baštit shlédnutí seriálu.

Rychlé šípy Stínadla

Autorovy knížky

Otakar Fuka
česká, 1936 - 2012
1970  85%Rychlé šípy v televizi

Kniha Rychlé šípy v televizi je v