Vítěz bere vše

Vítěz bere vše https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11606/j-r-vitez-bere-vse-11606.jpg 4 94 7

Jestřáb & Rybářka série

2. kniha série Jestřáb & Rybářka. Každé město má svůj oblíbený krvavý sport. Některá města dávají přednost tradičním masakrům, štvaní psů na uvázaného medvěda nebo kohoutím zápasům, zatímco jiné ukájejí své nízké pudy v aréně s gladiátory. Přístavní město – Haven, se věnuje nejšpinavější a nejkrvavější zábavě vůbec… Politice.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Polaris

Devil Take the Hindmost , 1991

xmajl
31.05.2021 3 z 5

hodně oddychové čtení, ale velmi pěkně napsané

renefer
07.03.2021 2 z 5

Tak to mě nebavilo. Politická kampaň okořeněná zásahy čarodějů a Uličkou bohů. Prostě demokratické volby v magickém světě včetně pohledu pod pokličku. Stejná nuda jako v reálu včetně agitačních proslovů, politických dohod a sponzorských darů. To se prostě k tomuto žánru nehodí.

KillHurt
31.12.2020 4 z 5

Druhý díl mi vyhovoval o něco více. Děj není tak tajemný, má mnohem větší spád a objevuje se mnohem více akce. Přesto detektivní práce nechybí. Celá kniha velmi dobře vykresluje Haven jako takový a policejní řeholi hlavních postav, Rozhodně jedu dál. Těším se.

jockel
30.06.2018 2 z 5

Druhý díl mě utvrdil v tom, že Rybářka je průměrná šermířka (na rozdíl od popisu na obálce) a Jestřáb má v boji problém již s dvojicí zdatnějších žoldnéřů. Rozumu oba moc nepobrali. Příběh předvídatelný, jednoduchý, docela čtivý. Doporučuji dětem.

ala.mihalikova
11.10.2017 5 z 5

Další úžasný příběh. Sice mi přišlo, že první díl odsejpal trochu rychleji, ale přesto se mi to četlo samo. Trochu jsem se bála té politiky, ale pak mi to ani nijak nevadilo. Příběh byl zajímavý, tajemný a dobrodružný.

marek1278
18.06.2015 3 z 5

Zajímavý úvod do Havenu, jsem zvědavý na další díly. U knihy jsem se bavil, všechno šlo jako na drátkách

lanusinka
29.10.2012 4 z 5

Zábavnější než první díl. Jeden den voleb v Havenu se všemi jejich praktikami se četl jedním dechem...