Kam jsi odešla

Kam jsi odešla https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242836/bmid_kam-jsi-odesla-SSk-242836.jpg 4 587 123

Od tragické nehody, kdy Mia navždy zmizela z Adamova života uplnuly tři roky. Nyní každý z nich žije na opačném konci země. Miina hvězda na New Yorském Julliardu závratně stoupá a Adam díky novému statusu rockové hvězdy a slavné přítelkyni plní stránky Los Angelských bulvárů. Jednoho dne se však ocitne v New Yorku sám. Náhoda jej svede dohromady s Miou na jednu noc, která může změnit jejich životy. Jak prozkoumávají město, které se stalo Miiným novým domovem, vzpomínají na společnou minulost a otevřou své srdce nejen jeden druhému, ale i budoucnosti. Příběh o devastaci žalem, příslibu nové naděje a znovuzažehnutí plamene lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Where She Went , 2011

LucyNej
28.02.2016 5 z 5

Krásné pokračování, odpočinková knížka.. rozhodně doporučuji :)

banka29
27.02.2016

Líbila se mi víc než první díl.Možná to také bude tím že u prvního dílu jsem nejprve viděla film.

Marisa
23.02.2016 5 z 5

Je pravda, že kniha je více čtivá až od poloviny, ale to nic nemění na její kvalitě. Doporučuji

Ditules
22.02.2016 3 z 5

Au, tak to bolelo. :( Po skvělém prvním díle obrovský propad! Chvilkami jsem se i vyloženě nudila.

PetraBery
20.02.2016 4 z 5

I druhý díl vyprávěný z pohledu Adama se mi líbil, stejně jako první... Je pravda, že moc dialogů v knize nebylo, hodně Adamových myšlenek, co by kdyby ano.. Ale i tak se kniha četla dobře, konec se dal trochu očekávat, tak nezklamal.

MacinaS
19.02.2016 5 z 5

První díl jsem nečetla, jen jsem viděla film..ale k druhýmu mám jen jedno slovo..SKVĚLÝ! Oddechovka a suprově se čte :) hlavně je dobrá na pár nudných hodin strávených v autobuse :)

Mirime13
16.02.2016 4 z 5

Nevím Adamův pohled se mi líbil mnohem víc než Miin. Knížka se mi četla jedním dechem, takže když jsem ji dočetla ještě dlouho jsem jen tak koukala dál na stránku a čekala pokračování.

Mikik
12.02.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila, i když první díl byl podle mě mnohem zajímavější. :-)

l_havlickova002
28.01.2016 4 z 5

Musím říct, ze kniha se četla velmi rychle. Ocenuji psani z Adamova pohledu, je to něco jiného. První polovina knihy me tolik nevzala,jako první. Druha se četla velmi dobře, jsem vděčná za ten konec. Ty dva mi přijdou k sobě jako stvoření. Ty různé útržky z minulosti se mi velmi líbily. Jediná věc co me asi stvala, byla Mia. Nebyla mi v téhle knize tolik symlaticka. Příběh je sam o sobě smutný, pořad jsem cítila lítost vůči Mie a její rodině. Za me super oddechovka :)

lucmat
25.01.2016 3 z 5

Závěr potěšil, ale jinak mne kniha nezaujala tolik jako první, čekala jsem víc. Z Adamova pohledu zajímavé, ale samé vyprávění co bylo-jak bylo, o Mie nic... Až když se příběh blížil ke konci, četla jsem s větším elánem.

Vitnerová
21.01.2016 5 z 5

Úžasný knižní kousek. Strešně jsem se na to těšila a když jsem dočetla, s klidnou duší jsem si mohla říct "Ano, splnilo to mé očekávání."
Jsem potěšená a určitě knihu doporučuji.... :-)

Tin-m
13.01.2016 5 z 5

Ako sa vraví, že prvý diel je vždy lepší ako ten druhý.. Tu to podľa mňa neplatí. Túto knihu som zhltla za pár dní s veľkým nadšením.

Erummeldë
12.01.2016 5 z 5

Když jsem o knížce slyšela poprvé, myslela jsem si, že je to jen způsob, kterým se autorka snaží vymlátit ze svého úspěchu co nejvíc peněz tím, že napíše pokračování, jelikož se mi první díl zdál ukončený. Ale jakmile jsem se začetla, nemohla jsem přestat. Hodně se mi líbila, líbil se mi způsob vyprávění a taky jak celý příběh nakonec skončil.

livres
07.01.2016 5 z 5

Nádherná kniha, stejně jako první díl.

Viky.Tejralova
03.01.2016 3 z 5

Druhý díl se mi nelíbil tolik jako první. Možná závěr byl hezký.

Sabča92
02.01.2016 4 z 5

První díl se mi obrovsky líbil. Ten druhý už bohužel tolik ne. Začátek knihy mě příliš nebavil a já si pro sebe říkala, proč to autorka vlastně psala.. Druhá polovina knihy se mi líbila více.

Smileplease
30.12.2015 5 z 5

2. díl je z mého pohledu o malinko lepší jak 1. Je to z Adamova pohledu což mě překvapilo, protože jsem si to kupovala s pocitem, že to bude vyprávět Mia. Úplně mě překvapilo jak se Adam na začátku choval, ale časem se to hezky vybarvilo a konec mě rozhodně potěšil, proto jsem taky ohodnotila knížku plným počtem hvězd. :)

Markett
20.12.2015 4 z 5

Pěkný příběh, přečetla jsem jedním dechem. Moc se mi líbilo, že kniha byla z pohledu Adama, zároveň bylo pěkné ho poznat blíž a poznat i jeho minulost. :)

Pistácie
19.12.2015 4 z 5

Za jediný den jedním dechem přečteno. Ze začátku jsem se musela trošku nakopnout a vzpomínat, co vše se vlastně odehrávalo v prvním díle. Pak jsem se do toho dostala a šlo to samo. Pokračování mě bavilo a doufám, že se dočkám i filmového zpracování tohoto dílu.

vozemboch
26.11.2015 5 z 5

Knížku jsem přečetla za jeden den rozhodně doporučuju.