Kam jsi odešla

Kam jsi odešla https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242836/bmid_kam-jsi-odesla-SSk-242836.jpg 4 587 123

Od tragické nehody, kdy Mia navždy zmizela z Adamova života uplnuly tři roky. Nyní každý z nich žije na opačném konci země. Miina hvězda na New Yorském Julliardu závratně stoupá a Adam díky novému statusu rockové hvězdy a slavné přítelkyni plní stránky Los Angelských bulvárů. Jednoho dne se však ocitne v New Yorku sám. Náhoda jej svede dohromady s Miou na jednu noc, která může změnit jejich životy. Jak prozkoumávají město, které se stalo Miiným novým domovem, vzpomínají na společnou minulost a otevřou své srdce nejen jeden druhému, ale i budoucnosti. Příběh o devastaci žalem, příslibu nové naděje a znovuzažehnutí plamene lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Yoli (ČR)

Where She Went , 2011

margoj
25.07.2016 4 z 5

Od Gayle Formanové jsem si chtěla přečíst knihu 'Jen jeden den'. Když jsem v knihovně uviděla tuto knihu od této spisovatelky a taky mě hodně zaujala obálka, řekla jsem si že si ji hned musím přečíst. Bohužel až doma jsem zjistila, že je to druhý díl a já jsem ten první nečetla. Ale zkusila jsem to a byla jsem spokojená. Kniha se četla lehce. Byla strašně hodně čtivá. Vůbec nevadilo, že jsem nečetla první díl, protože jsem se hned dozvěděla, jak to bylo s němi v minulosti. Byla jsem ráda, že každá druhá kapitola je nějaký kousek z minulosti - tyto kapitoly se mi četly ještě lépe než normální. Strašně se mi líbily úryvky textů písní.
Konec... Čekala jsem, že to dopadne dobře. Ale už jsem trochu začínala pochybovat. Byla jsem ráda, že to tak dopadlo.

Lexa123
24.07.2016 3 z 5

Je to pěkná knížka ale více se mi líbil 1. díl. Připadá mi že v téhle knížce se skoro pořád píše o Adamově skupině Shooting Star a je tam málo současného děje. Jinak se mi knížka líbila a doporučuji ji hlavně holkám které mají rády šťastné a zajímavé konce.

kalinkacz
12.07.2016 4 z 5

Jen u velmi málo volných pokračování lze po přečtení konstatovat, že druhý díl je lepší, než ten první… No a právě u knihy Kam jsi odešla se mi to stalo… Ale je nutno podotknout, že i těm, kterým se nelíbil první díl, se může líbit díl druhý, a to protože druhý díl je psán úplně jinak a jedná se o naprosto jiný příběh… Nikdo v něm neumírá a oba naši hlavní hrdinové svým způsobem hledají sami sebe… Oba dva se od předchozího dílu značně změnili a věřte mi, že je budete chtít poznat, jelikož vám budou rozhodně bližší, než Mia a Adam z první knihy… Kniha je vyprávěna Adamem, což je taktéž rozdíl, který určitě všichni ocení… Na a jaké že je poselství této knihy? Přijít včas na to, co jsme v životě udělali špatně… A taky to pokud možno napravit

AriaLissa
23.06.2016

První díl se mi líbil, viděla jsem i film. Začetla jsem se hned. Dali se Adam a Mia dohromady? Nemůžu tento díl sehnat.

Anna 13
17.06.2016 3 z 5

Já budu kritizovat. První díl byl nádherný, chytrý a emotivní. Sice jsem ho četla už hodně dávno, ale pořád se na něj pamatuji.
Ale o čem byla tato kniha? Hlavní hrdinové mi byli nesympatičtí, když se po letech setkali žvatlali o blbostech a ani jeden nevěděl jestli zdrhnout nebo zůstat. Styl psaní byl na mě moc jednoduchý. První polovina knihy o ničem. Naopak ve druhé polovině se to rozjelo a oni si najednou začali povídat více do hloubky a kniha voněla tak neuvěřitelnou naivitou, až se mi začala líbit. Nesmíte však brát příběh moc vážně... Ten happyend byl už přehnaný...

Je mi patnáct, ale toto čtivo určené právě nám náctiletým nebude nic pro mě. Ale jako oddychovka a příběh na večer dobrý.

Rečna
22.05.2016 4 z 5

Mela sembtrochu problem se zacist, ale to bylo mnou, dve třetiny knihy sem zhltla za jeden den a nemohla sem se odtrhnout:)

klarinka9974
03.05.2016 5 z 5

Čtivý a rozhodně zajímavý příběh Adama, který to nemá v životě jednoduché. Skvělé pokračování prvního dílu, kdy se od knihy nedokážete odtrhnout a zaujme vás už od začátku, jako od prvního dílu. Rozhodně si život Adama na posledních stránkách zamilujete. Děj utíká velmi rychle a příběh vás pohltí do děje. Super!

teli9845
22.04.2016 3 z 5

První díl jsem slupla jako jednohubku za jeden deštivý večer. Tuto knihu jsem četla asi 5 dní a ne a ne se do ní ponořit, začíst se. Chytla mě asi na posledních 35 stranách a když už se mi začínal příběh líbit, byl konec.
Na knihu Kam jsi odešla už si nejspíše vzpomenu jen jako na: "Jo to jsem četla, ale už si moc nevzpomínám o čem to bylo".

MartinaPri
19.04.2016 5 z 5

Krásná kniha. Četla jsem první díl v době, když ještě byl neznámý a já si knihu koupila za 19Kč, přečteno jedním dechem. Druhý díl byl pro mě jasná volba, opět přečteno jedním dechem. U knihy mě jen mrzí, že nemá stejnou vázanou obálku, aby se mi hodila k prvnímu dílu.

Nikoll2
19.04.2016 5 z 5

Od prvního dílu jsem se nemohla odtrhnout a tak bylo jasné, že sáhnu i po pokračování.
I když se může zdát, že je knížka ,,pouze'' o lásce dvou mladých lidí, nakonec je to o něčem víc. Má velice hezký děj a čte se jedním dechem.
Doporučuji!

vterinka
06.04.2016 5 z 5

Nádherné pokračování příběhu o Mii a Adamovi, které je napsáno z Adamova pohledu. Kniha odkryla spoustu odpovědí a pocitů obou hrdinů. Rozhodně doporučuji si ji přečíst! :-)

anisek189
02.04.2016 4 z 5

Na prvním dílu (zůstaň se mnou) mě nezaujalo neustálé odbíhání od tématu, ale i přes to se mi kniha nějakým způsobem líbila. Pustila jsem se tedy do druhého dílu a dobře jsem udělala!! V teto knize se sice stále odbíhá od tématu, ale tím způsobem, že Adam Wilde vypráví příběh, nebo vlastně svůj život tři roky po nehodě. A odbíhá od tématu, aby čtenářům vysvětlil, jak dopadl první díl. Což si myslím, že je velmi vyvedené, jelikož je v jedné knize vysvětleno co se stalo po nehodě, ale i zároveň jak všichni žijí dlouhou dobu potom.

Simik16
26.03.2016 5 z 5

První kniha mě vůbec nebavila, nicméně jsem byla zvědavá jak to skončí, tak jsem se pustila i do druhého dílu. A jsem vážně moc ráda. Nic tak pro mě emotivního jsem dlouho nečetla. Doporučuji :)

Nicky.ca
23.03.2016 2 z 5

No neviem. Pri tejto knižke som zostala mierne sklamaná. Prvá polka knihy pre mňa strašná nuda a koniec bol podľa mňa strašne zbúchaný.

sabanka
19.03.2016 5 z 5

Já tuhle autorku prostě miluju :) Ona příběhy plní emocí psát prostě umí

Silencia
17.03.2016 5 z 5

Svým způsobem mi kniha přišla zajímavější než první díl, který má kvality úplně někde jinde. Líbilo se mi uvažování hlavního hrdiny, jeho nálady, myšlenky, pocity... Takhle kluci sice asi nepřemýšlí, ale četlo se to dobře (aby ne, když se dá hlavní hrdina pochopit). Navíc člověk celou dobu čeká, jak to dopadne, a když už se zdá, že to tak nedopadne, tak to tak dopadne :D

lilined
12.03.2016 5 z 5

Je pravda že sice kniha nebyla tak dobrá, jako první, přesto jsem se do tohoto příběhu ponořila. Bylo to dojemné a úžasné! Konečně jsem věděla jak to s Miou dopadlo. Bylo to úžasné ukončení tohoto překrásného příběhu...

--nora--
08.03.2016

No, nevím nevím. První díl byl rozhodně lepší.

Market = )
06.03.2016 5 z 5

Nemůžu si pomoct, knížka mě fakt dostala. Jediná vada na kráse pro mě byla hrubka v textu uvozujícím textu na přebalu, ale za to autorka nemůže. Kdyby knížka dopadla jinak, hvězdiček by bylo míň, takhle jsem blahem bez sebe a oceňuju podle mě poměrně věrný pohled do hlavy mladého muže. Jenom je mi trochu líto, že If I Stay jsem četla už před delší dobou a místy mi trvalo, než jsem si vzpomněla, co kdo vlastně dřív dělal. Na druhou stranu se mi líbí, že jsou zmiňovány konkrétní situace a vztahy mezi lidmi pokračují tam, kde jsme se posledně opustili.

Bea-trix
06.03.2016 5 z 5

Už dlouho jsem nic tak krásnýho nečetla ♥ :)