Jestli mi uvěříš

Jestli mi uvěříš https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410943/bmid_jestli-mi-uveris-j9i-410943.jpg 4 144 41

Osmadvacetiletá Viki má za sebou několik neblahých událostí a životních ran. Zrušení vlastní svatby kvůli hloupému nedorozumění, smrt blízkého člověka… Ze všeho se vzpamatovává a stará se přitom o svého malého synovce. Snaží se najít své místo v životě a nemá čas na vztahy. Potom však potká muže, kterého už zná z minulosti, a všechno je jinak. Další román oblíbené slovenské autorky Kataríny Gillerové, tentokrát o tom, co všechno může způsobit jedna náhoda!... celý text

rumova_kulicka
28.06.2023 4 z 5

Hlavní hrdinka je dost slušňačka, ale já vlastně taky, takže mi to nevadilo. Ten důvod, proč došlo ke všem těm zvratům byl docela blbý, ale tak je to kniha, žejo. Nějaká zápletka tam být musí. Celkově to bylo nabité dějem a postavami a dobře se to četlo. Přiznám se, že mi i slza ukápla. Určitě sáhnu i po dalším autorčině dílu. Na odreagování to bylo ideální.

moma08
09.10.2022 4 z 5

Sama bych si tuhle knihu asi nezvolila, ale když jsem byla v knihovně, tak mi jí doporučila paní knihovnice.
Je pravda, že mi trvalo nějakou dobu, než jsem se dala do čtení, ale nakonec jsem to zvládla a musím říct, že to nebylo špatné.
Moje hodnocení by bylo na 3,5 hvězdiček.

regulax
14.03.2022 3 z 5

Jednoduché čtení o životních útrapách, naivní zápletka lží a nedorozumění, tip knihy "mezi knihy".

FoxFox
28.02.2022 4 z 5

Nenáročná, odpočinková kniha s příjemnou romantickou zápletkou. Hlavní hrdinka Viki v průběhu děje odhaluje několik rodinných tajemství. Na jednoho člověka jich bylo trošku moc, ale tento typ knížek je třeba brát s nadsázkou. Jednu hvězdičku strhávám za místy kostrbatý text, ale mám dojem, že příčinou může být spíš překlad, než samotná autorka.

Kaja1
26.02.2022 4 z 5

Tak to byla kniha, kterou jsem po několika "těžších" knihách potřebovala. Zamotané milostné vztahy s trochou pátrání, co víc si přát.

PájaHája
14.12.2021 4 z 5

Romantika jako blázen. Pěkně se to četlo.

SleepyAllDay
06.11.2021 4 z 5

Nenáročná kniha na podzimní večery. Líbila se mi.

Bebe2004
13.04.2021 5 z 5

Kniha se moc hezky četla, příběh mě bavil, postavy byly sympatické, styl psaní mi sedl, já jsem spokojená :)

tittanie
13.09.2020

Knihy od této autorky se mi dobře čtou a ani tato kniha nebyla výjimkou. Někdy je to takové přitažené za vlasy, ale moc se mi líbí slovenské prostředí. Úplně mám chuť podívat se na místa, kde se děj odehrává.

Kristy.Seb
20.04.2020 5 z 5

Krásné čtení o lidských osudech a rozhodnutích, který můžou vás a vaše blízké poznamenat na celý život.

Ála1968
02.04.2020 5 z 5

Byla to nádhera.Zatím mě žádná kniha od této autorky nezklamala.Myslím,že patří mezi nejlepší autorky románů pro ženy ze současnosti.Opravdu super.

Joyce24
29.02.2020 5 z 5

Příjemná oddechová četba, jen ten konec nějak překombinovaný.

Zania
22.01.2020 5 z 5

Čtivé, zajímavý příběh,který nutí čtenáře zjistit, co bylo dál. Těžko se od ní odtrhávalo. Jedno mínus pro mne byla hlavní postava, Viky, její chování a způsob jakým řešila problémy by v reálném životě nedopadl tak sladce. Šimon, Richard, Šimon..Richard a pořád dokola. Musel by to být zázrak :D

knihovnička007
06.11.2019 5 z 5

Příjemná, odpočinková kniha jako každá od této autorky. Viki to neměla v životě jednoduché, ale se vším se dokázala poprat.
Docela mi ale vadilo, že musela mít ve všem pravdu a že nikdy neudělala žádnou chybu, velké neviňátko, lezla mi tím na nervy.
U knihy jsem se nenudila, dělo se tam toho hodně a konec jsem nečekala.
Bylo mi líto Romana, jak to s ním dopadlo. A Šimon
s Ninou... Přišlo mi těch příběhů už hodně, všechno napěchované do jedné velké knihy.
Takže povedená kniha, děkuji.

kneslova
28.10.2019 5 z 5

Za mne velice čtivé i když místy méně uvěřitelné. Ale líbilo se mi to, bavilo mě to.

gordon13
05.04.2019 3 z 5

Zkusila jsem, přečetla jsem, nebyl to špatný příběh, ale místy moc naivní, bohužel jsem na tyto knihy asi moc cynická nebo omlácená životem...reakce některých postav mi připadaly podivně vyhrocené a nepravděpodobné, bohužel...

beruska
15.02.2019 5 z 5

Moje první kniha od paní autorky :) ... Trošku jsem se bála "červené knihovny", ale příběh byl velmi hezky napsaný, ze života... Vicky byla skvělá, jak zvládala starost o synovce Romanka, kterému zemřela maminka. Bylo tam i pár záhad, které se dozvíte až na konci knihy.. Udělala jsem si radost a koupila jsem další tři knihy této autorky, protože je skvělá !! A řadím si ji do "oblíbených autorů" :) ... Ráda dám 5 * a určitě doporučuji :) ...

adriane9
03.02.2019 1 z 5

Za mě zklamání. První kniha od této autorky a tuším, že poslední. Vzdala jsem to zhruba ve třetině, ty ženské drby v kanclíku, neustálé a zoufalé vzpomínání hlavní hrdinky už byly přes čáru.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Paní Gillerová je pro mě milým překvapením. Děj pěkně utíká, pár zvratů se najde, do konce pořád netušíte jak to bude, příběh moc hezky napsaný. Jen vykreslení postav není až tak úplně podle mého gusta. Občas se mi zdálo, že jsou příliš černobílé.. Omlouvám se za možný spoiler, kdyžtak dál nečtěte!
Viki byla fajn, ale občas mi přišla až moc jako Slečna Bezchybná a Jediná spravedlivá. Vznik oné velké lásky je moc hezky napsán a pak lusknutí prstu a všechno pryč? To jako fakt? Nejlepší kamarádka a najednou plná chyb a nikdy ti neodpustím? Pan Nevěřím ti a téměř z ničeho nic Jseš láska mého života..? Trochu překombinované, bohužel. Hodně jsem přemýšlela o Romanovi a jeho životě, přístupu k synovi, bylo to hodně smutné.. Ale jo, dávám 4* a nejspíš se časem pustím ještě do další z autorčiných knih, přeci jen je to ze života ;-)

Páájinka
18.12.2018 4 z 5

Romantický příběh. Trochu někdy přitažené za vlasy, ale četlo se to hezky.