Ještě mě nezabíjej

Ještě mě nezabíjej https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41422/bmid_jeste-me-nezabijej-Vjt-41422.jpg 4 463 106

Casey Marshallová je pohádkově bohatá dědička a spokojená manželka pohledného a milujícího Warrena. Její dokonalý svět je rozbit na kusy ve chvíli, kdy do ní plnou rychlostí narazí auto a vážně ji zraní. Casey leží v kómatu na nemocničním lůžku a postupně si uvědomuje, že sice slyší, ale nevidí, nemůže komunikovat ani se hýbat. Zmocňuje se jí neskutečný děs, že do konce života zůstane živou mrtvolou, odsouzenou k čekání na chvíli, kdy se pro své blízké stane jen věcí na obtíž. Ani někteří z jejích přátel, kteří ji navštěvují, nejsou takoví, za jaké je považovala. A od detektiva náhodně zaslechne, že její nehoda byla nejspíš dobře naplánovaným pokusem o vraždu... Casey se všemožně snaží vymanit ze svého umírání zaživa, ale během pobytu v nemocnici si nakonec musí položit otázku, zda to, co ji v blízké budoucnosti čeká, není mnohem horší než kóma...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Still Life , 2009

mariva
23.09.2013 5 z 5

Měla jsem obavy, jestli nebude kniha nudná, když je o ženě v komatu, ale autorka dokáže každé téma zpracovat zajímavě a poutavě. Líbila se mi, stejně jako všechno od této autorky.

evasamankova
02.08.2013 3 z 5

No popravdě, vcelku obyčejná a průměrná kniha. Téma kómatu a uvěznění v paralyzovaném těle je výborné a hrůzu nahánějící. Samotné zpracování pro mě však bylo v první půlce dosti zdlouhavé a někdy i nudné. Druhá polovina knihy byla zajímavější, ale zase mě tam zklamalo zbytečně rychlé a otřepané finále. Nic, co bych už někdy v jiných krimi nečetla. Děj celé knihy byl hodně předvídatelný. Žádné z odhalení v ději mě nepřekvapilo. Mám pocit, že z takto slibného "psychoušského" námětu, se dalo "vytřískat" daleko víc.

renataab
20.04.2013 5 z 5

Velmi dobrá, napínavá kniha. Od začátku jsem byla napnutá, až do konce. Velmi dobrá autorka, která dokáže čtenáře udržet v napětí až do konce.

vikikl
07.03.2013 3 z 5

Četla jsem už před časem a pro mě asi nejslabší od Fieldingové. Netvrdím, že úplné zklamání, ale nijak zvlášť nenadchla. A na to nebývám u této autorky zvyklá...

rose
03.01.2013 4 z 5

Dost dlouhý rozjezd, ale pak napínavé čtení. Jako by to byla noční můra, ten pocit, že se nemůžu pohnout a přitom slyším, co se na mě chystá... docela děs. Akční finále, nečekané rozuzlení. Jen toho hlavního padoucha si pozornější čtenář vydedukuje docela brzy. Ale super relaxační četba.

vladka2104
03.11.2012 4 z 5

Zezačátku mě kniha trochu nudila, ale tak od poloviny mě chytla a nepustila. Napínavé až do konce.

princesse
15.09.2012 4 z 5

Jako všechny knihy této spisovatelky, čtivé, napínavé, zajímavý příběh. V tomto případě až hrůzostrašný. Představa nemohoucnosti, vše vnímat a nemoci dát najevo co vím ... hrozné vězení ve vlastním těle. Určitě stojí za přečtení.

Rampelnik
13.09.2012 5 z 5

Super , všem doporučuji si ji přečíst.

K.accka
10.09.2012 5 z 5

Výborná! Naprosto! Děj napínavý od první do poslední stránky! Pokud máte rádi knížky od Joy, tuhle rozhodně nevynechejte!

paja1ajaja2
04.09.2012 5 z 5

Přečetla jsem tuto knihu "jedním dechem"
Napínavá,dobře napsaná.

maya.taufer
21.08.2012 5 z 5

Nádherná knížka a všem doporučuji. Nemohla jsem se od ní odlepit. Dokonale napsaná ;)

lucull
08.08.2012 5 z 5

Takový pocit bezmoci bych zažít nechtěla! Jinak kniha skvělá.

jasmína
21.06.2012 5 z 5

Mně se kniha líbila, dokonce i přítelovi, mně se od této autorky líbí snad vše, co napsala, a co jsem zatím četla.

Peťule 30
09.06.2012 5 z 5

Velice zajímavá kniha se spoustou překvapivých zvratů a napjatých okamžiků. Výborná k odpočinku, poměrně útlá, zato perfektně pojatá.

Šárka5875
04.05.2012 4 z 5

Skvělá knížka,přečetla jsem ji téměř na jeden zátah,doporučuji!!!!

bizonecka
15.04.2012 5 z 5

Super kniha kterou jsem přečetla téměř jedním dechem.

lenka2011
10.03.2012

vůbec si neumím představit,jak se musí cítit člověk,který je při vědomí,ale nemůže to dát najevo. Jinak jsem knihu také přečetla jedním dechem.

Vendulik
06.01.2012 2 z 5

Skvělá kniha. Přečetná na jeden nádech. Mohu jen doporučit. Jsem zvědavá na ostatní její knížky.

kralickovazdenk
27.11.2011

téměř jedním dechem, dobrá relaxace.. doporučuji

Izu
23.07.2011 5 z 5