Jeremiah: Puška ve vodě

Jeremiah: Puška ve vodě https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36573/jeremiah-puska-ve-vode-36573.jpg 3 8 3

Disease
Disease
19.12.2022 2 z 5

Start údajně kultovní série. No možná kdyby to vydavatel nepotopit poněkud dyslektickým překladem, mohlo to být v dalších knihách lepší.

trudoš
trudoš
11.04.2021 3 z 5

První půle sympaticky připomíná Texaský masakr motorovou pilou a člověk jen trne v očekávání, co že to ze zápletky nakonec vyleze. Jenže ono vlastně nic moc nevyleze. Bizarní rodinka je prostě jen bizarní rodinka a kriminální podtext sice zajímavě vykrystalizuje, ale žádné ohromující finále se nekoná. Pravdou je, že jde o jeden díl z více jak třicetidílné série, ale ta chybějící alba před tímto svazkem jsou jednoduše znát. Člověk nemá šanci plně pochopit souvislosti, stejně jako různé bezděčné náznaky a v důsledku ani přízračně postapokalyptickou atmosféru. Samotná epizoda je naštěstí snadno uchopitelná, ale kdybych měl možnost se s postavami blíže seznámit, možná by pro mě vývoj událostí nebyl takovou záhadou. Takhle je to pouhý střípek z mozaiky, který není vůbec špatný – minimálně kresby Hermanna Huppena rozhodně vynikají –, ale v důsledku ani nijak fascinující. Určitě by stálo za to číst sérii komplexně, čert vezmi mizernou redakci, jaké se nakladatelství KRC Comics dopustilo.

MM1979
MM1979
25.01.2019 1 z 5

Krátké, nudné bez zasazení do suvislostí... Dva motorkaři jedou pustinou a zaseknou se na samotě u "lesa".

Autorovy knížky

Hermann Huppen