Jen tak si trochu schnít

Jen tak si trochu schnít

Kniha Jen tak si trochu schnít vznikala v rozmezí deseti let. Některé fejetony vyšly v Mladé frontě Dnes či Lidových novinách, několik dalších bylo otištěno v Divadelních novinách a Hospodářských novinách, dva tři se zde objevují poprvé. Za fejeton Zatím získala autorka roku 2000 prémii v soutěži Evropský fejeton Brno. Nejstručněj... celý text

Nejstručnější charakteristika knihy je vyjádřena podtitulem: Fejetony o mužích a lidech. Jde o texty svižné, vtipné, dojemné, hluboké, ironické i absurdní. Všechny — a nejvíce ty o mužích — jsou psány s láskou. Protože bez lásky se o mužích, ale ani o lidech, psát nedá. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/575/jen-tak-si-trochu-sc-575.gif 3.823
Literatura česká
Vydáno:, Petrov

MahulenaK

Fejetony jako takové nejsou to, co bych běžně četla. Ale díky Tereze Boučkové jsem v nich objevila i něco navíc...Jen mi nějak přibývá tipů na knížky, divadla, filmy :-)

Kaka.cs
20.12.2015

Knížku jsem si vybrala k přečtení na semináři z češtiny. Je zajímavá, každý si v ní určitě najde, co se mu líbí a fejetony jsou krátké, takže ideální pro volnou chvilku.

paja1ajaja2
06.09.2012

Moc dobře se to čte,odpočinková úsměvná četba .-)