Jen 27 dnů

Toho kluka znala Hadley jen od vidění. Když jedno ráno školu oblétne zpráva, že je mrtvý, nechápe. Jak se vůbec jmenoval? Archer? Od té doby nedokáže myslet na nic jiného. Co ho vedlo k tomu, že si sáhl na život? Když nad tím během Archerova pohřbu přemýšlí, přistoupí k ní neznámý cizinec v černém. Nabídne jí, že ji vrátí o dvacet sedm dnů nazpět, aby mohla přijít na to, co se stalo, a pokusila se jeho smrti zabránit. Hadley má pocit, že tuto šanci musí využít. Dostala možnost zachránit lidský život! Jenže co když tím, že změní Archerovu minulost, ohrozí svoji budoucnost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/383753/jen-27-dnu-xau-383753.jpeg 4.4109

Jen 27 dnů (1.)

Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:9788025337868

Kniha Jen 27 dnů

janca6129

Příjemná oddechovka, rozhodně originálnější tvorba v rámci YA literatury. Kniha se četla lehce, jedním dechem, jen konec by si zasloužil lepší propracování. To samé u postav Smrťáka a Havoca. Jinak opravdu líbivé, čtení rozhodně neurazí. :)

Greena

Knížka je určená dívkám tak od 11 do 15 let a je skvělá. Je to přesně ta napínavá kniha, kterou bych si teenagerském věku chtěla přečíst a nechat se příběhem zcela pohltit. V románu se seznámíte s dívkou Hadley, která má mámu i tátu, žije v krásném luxusním bytě, chodí na střední školu, má dost kamarádů a kromě toho, že na ni prací zaneprázdnění rodiče nemají moc času, tak jí nic nechybí. Jednou ráno má divný pocit, který vyvrcholí zprávou ve škole, že se spolužák Archer zasebevraždil. To dívkou otřese, i když Archera skoro vůbec neznala. Přesto se rozhodne jít na jeho pohřeb, po kterém se setká se zvláštním vychrtlým mužem. Muž je sám Smrt a Hadley nabídne, že dostane možnost vrátit se v čase o 27 dnů a změnit svůj osud a zachránit Archera. To je dost slušný námět na knihu a věřím, že vás zaujal, abyste se pustili do čtení. Máte jen 27 dnů…

Aghatte

Velmi čtivé, postavy příjemně sympatické, bavilo mě sledovat, jak postupují. Bohužel, už to, že se zjeví "Smrťák" a člověk může vše napravit..., mi zkazilo dojem. A samozřejmě závěr, kdy vlastně vůbec nevíme proč a jak se chystal zabít, a kdy se to řeší tím, že tu myšlenku smazal "už když vstoupila do kavárny"... Kéž by v životě vše fungovalo takto. Ale nezatracuji, moc hezká kniha, pár opakujících se slovních vazeb, ale nevadí, nikdo není genius, doporučuji přečíst jako oddechovku.

Knihomolka10942

Nemám slov! Úžasný příběh, zajímavý děj i sympatické postavy. Celou dobu čtení jsem se od knížky nemohla odtrhnout protože mi to ten děj zkrátka nedovolil, musela jsem zjistit, jak to celé dopadne. Bála jsem se že autorka dá příběhu takový ten "přeslazený románek" který někdy u těch zamilovaných knížek bývá. Naštěstí toho byla tato knížka ušetřena, a to jsem moc ráda:-) Za mě jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla.

tereza7804

Naprosto úžasná knížka!! Rozhodně moc doporučuji přečíst ???? nádherný děj a styl vyprávění ❤️????

Magič

To byla tak krásná kniha s mnoha myšlenkama k zamyšlení. Příběh byl velmi čtivý, postavy měly hloubku a postupem času se rozvijely. Co se dá změnit jen za pouhých 27 dní, doporucuji!

Jirikk

Napad aby hlavni hrdinka Hadley mohla vrátit o 27 dní zpět a zachranit spolužáka Archera který před par dny spáchal sebevraždu, zní velmi zajímavě a navíc Hadley by mohla ohrozit i svojí budoucnost..

Kniha se četla velmi dobře, bylo to napínavý až do konce a opravdu nebylo jasny, jak to nakonec s oběma dopadne. Autorka navic vykreslila podzimně-zimní atmosferu ve městě kde se to odehravalo.

Jediný co v knize chybělo, bylo vysvětlení jak spachal Archer sebevraždu

warca

Anotace předvídala příběh sice originální, ale ne příliš záživný. Rychle jsem se začetla a hltala jednu stránku za druhou. Byla to bomba. Hadleyin charakter byl bezchybný. Hlavní hrdinka mi byla blízká a velmi sympatická. Stejně tak i Archer. Byli spolu moc roztomilý. Všechny ty rozhovory se zdály být uvěřitelné a velmi vtipné. Kniha mě rozhodně uchvátila! Originální, čtivé, nápadité, vtipné...