Jen 27 dnů

Jen 27 dnů https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383753/bmid_jen-27-dnu-xau-383753.jpeg 4 322 97

Jen 27 dnů série

1. díl

Toho kluka znala Hadley jen od vidění. Když jedno ráno školu oblétne zpráva, že je mrtvý, nechápe. Jak se vůbec jmenoval? Archer? Od té doby nedokáže myslet na nic jiného. Co ho vedlo k tomu, že si sáhl na život? Když nad tím během Archerova pohřbu přemýšlí, přistoupí k ní neznámý cizinec v černém. Nabídne jí, že ji vrátí o dvacet sedm dnů nazpět, aby mohla přijít na to, co se stalo, a pokusila se jeho smrti zabránit. Hadley má pocit, že tuto šanci musí využít. Dostala možnost zachránit lidský život! Jenže co když tím, že změní Archerovu minulost, ohrozí svoji budoucnost?... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

In 27 Days , 2012

ImGinny
ImGinny
27.03.2020 5 z 5

Tak je samozřejmě pravda, že jsem čekala... Co jsem vlastně čekala? No, tak ze začátku rozhodně ne to, že Hadley umře a zase se probudí :D Jinak ale byla knížka krásná, obě hlavní postavy mi naprosto sedly a skončilo to taky hezky. Co víc si přát? Rozhodně doporučuju :)

Ani832
Ani832
25.03.2020 5 z 5

Tahle knížka mě vážně moc bavila! Přečetla jsem ji jedním dechem, styl psaní úžasný, zápletka taky skvělá a originální, postavy jsou sympatické... Archerova rodina je skvělá! Během čtení jsem taky často měla chuť na horkou čokoládu díky té kavárně... Nechybí napětí, prvky fantasy ani trochu romantiky. Můžu jen doporučit.

S klidným srdcem dávám 4,8 hvězdiček z pěti.

ali_223
ali_223
05.03.2020 5 z 5

Tahle knížka mě na první pohled zaujala. Jak názvem tak i přední stranou. Knihu jsem přečetla asi 4x. Hrozně se mi líbil děj, postavy a zkrátka knihu jsem přečetla jedním nádechem. Moje asi nejoblíbenější kniha. Škoda že není pokračování. Každopádně knihu vřele doporučuji!

Carol88
Carol88
17.02.2020 5 z 5

Tahle knížka byla dělo. Nemohla jsem se odtrhnout od velmi poutaveho příběhu, který autorka vytvořila. Doporučuji!

Jaja489
Jaja489
20.01.2020 5 z 5

Tuhle knihu naprosto miluju, skvěle napsané, poutavé, zajímavý nápad.
Určitě všem doporučuji;-)

nikiss76
nikiss76
03.01.2020 5 z 5

Pro mne byla kniha velmi milým překvapením. Nečekala jsem, že se mi bude tak moc líbit. Naprosto originální zápletka. Zamilovala jsem si Archera a jeho úžasnou rodinu a stejně tak i hlavní hrdinku. Moc mě mrzí, že si nemůžu od autorky přečíst něco dalšího. Byla to jedna z nejlepších knih tohoto žánru, co jsem četla.

Pavla79
Pavla79
12.12.2019 3 z 5

Hodně dětské, ale milé. Smrťák byl třída :)

AmazingUnicorn
AmazingUnicorn
09.12.2019 5 z 5

Úžasná kniha s úžasným dějem. Ráda bych přečetla knihu z pohledu toho kluka, protože bych ráda věděla jaký měl myšlenky a názory. Chyběla mi tam romantika, i když chápu že nehraje tady největší rolí. Určitě doporučuji ❤️

Veruu95
Veruu95
25.11.2019 5 z 5

Skvělé, perfektní, dokonalé! Nemám jiných slov. Přečteno jedním dechem, velmi sympatické postavy i příběh. Nádech nějakého toho nadpřirozena a romantična, ale nic nebylo nijak přehnané. Tak to má být, škoda, že mám už dočteno..

Takže - Ty, hej ty? Ještě jsi to nečetl/a? Tak na co čekáš??! :D

jeny-v
jeny-v
19.11.2019 5 z 5

Hezký oddechový příběh. Kéž by náplň knihy byla možná i v reálném životě.

kklepkaa
kklepkaa
14.11.2019 4 z 5

Tak tohle je jedna z nejlepších knih v tomhle žánru co jsem za poslední dobu četla a to nepřeháním. Neni to bůh ví jak hlubokomyslný ani nic podobnýho. Jen prostě romantický příběh dvou středoškoláků prodchnutý prvky fantasy (a to já rozhodně můžu). A i když si už většinou na něco takovýho připadám stará, tak tentokrát se tenhle pocit nedostavil. Co mi totiž většinou vadí na podobných knihách je to, kdy se autorka snaží navodit nějakou situaci, která působí hrozně uměle až násilně a prostě z toho vyjde ve výsledku blbost, nebo hlavní postavy jsou děsně otravný až mě doháněj k nepříčetnosti. Tady to tak krásně plynulo, postavy se chovaly uvěřitelně... a bylo to prostě dokonalý. Určitě tomu i dost pomohlo moje aktuální rozpoložení, kdy jsem přesně něco takového potřebovala a ve Sněží, sněží jsem to úplně nedostala. Tahle kniha prostě pohladí po duši. Bavilo mě poznávat Archera a spolu s Hadley se zamilovat do něj a jeho rodiny. Hadley (konečně) nebyla otravná hlavní hrdinka a celkem jsem si jí oblíbila. No jo, bylo to dost přímočaré, konec byl očekávaný a vlastně to nepřineslo nic nového, ale to nic nemění na mých pocitech. A doufám, že u nás vyjde i pokračování...

PerfectionistKa
PerfectionistKa
28.10.2019 5 z 5

Krásná věc. Nikdy bych nevěřila - a teď pro někoho může přijít SPOILER, tak bacha - jak moc si vážím štastných konců a tady obzvlášť.
Hadley i Archera i celou rodinku Incittiových jsem si zamilovala. Moc jsem netušila, kam se kniha bude ubírat. Kromě přečtení anotace, která, co si budem, toho moc konkrétního neprozradí, jsem si o knize nic nezjišťovala. Takže zapojení celé jeho úžasné rodinky a kavárny a italské nátury, bylo fakticky příjemné překvapení.
Knihu jsem po nějakém tom úvodním začtení nechtěla ani na chvíli odložit. Vlastně mě až zamrzelo, jak lehounce se kniha četla, jelikož konec přišel příliš brzy. Více takových!

_Káťa_
_Káťa_
17.10.2019

Kniha se mi velice líbila.

Erlif
Erlif
10.10.2019 5 z 5

Kniha mě zaujala obálkou. A byla jsem velmi mile překvapena i obsahem. Je to psané poutavě, vtipně. Ani chvilku jsem se nenudila, měla jsem spíš problém knihu odložit. To se mi dlouho nestalo. Mám ráda knihy, které se odehrávají ve středoškolském prostředí. Možná bych jen knihu nezařadila pod žánr fantasy, člověk by pak mohl čekat něco víc a mohl by být zklamán.
Kdo hledá knížku, u které si odpočine, zasměje se, bude v napětí a čekat, jak to dopadne, měl by po téhle knížce sáhnout.

den_i
den_i
09.10.2019 5 z 5

Super .

Kudík
Kudík
30.09.2019 5 z 5

Moc hezký příběh. Hadley byla prostě úžasná. Obě scény s tučňáky (to druhé je jen věta) byly roztomilé. A také celá rozvětvená rodina Incittiových, vč. bratránka Carla DiRosaria byla skvělá. :) Jen jsem se nedozvěděla, v čem spočívá hra na sardinky. :)
Doporučuji. Přečteno za den.

TerezaJágrová
TerezaJágrová
29.08.2019 5 z 5

Kniha byla úžasná. Krásně se četla a děj byl napínavý. Postavy mi byly velmi sympatické. Moc moc doporučuji.

SabinaBouzkova
SabinaBouzkova
24.08.2019 4 z 5

Kniha se mi líbyla, byla zajímavá a přestože byla romantická vůbec mi to nevadilo. Vytrhla mě z takové té čtecí kryze a postavy byly sympatická.

Piškotek_123
Piškotek_123
09.08.2019 5 z 5

Vůbec jsem neměla v plánu ji číst, ale nakonec jsem byla mile překvapená. Postupně se rozvíjející vztah mezi dvěma mladými lidmi z různých společenských vrstev a odlišnými rodinnými pouty se špetkou tajemna. Myslím, že mezi mládeží půjde o velmi oblíbenou knihu.

knihomolka27
knihomolka27
29.07.2019 5 z 5

Tahle knížka je prostě výjimečná. Strašně moc se mi líbí pasáž, kde Hadley Archerovi říká, že nemůže nikomu zakázat, aby ho měl rád. A taky ta o tučnácích.

potravinová alergie pro dívky

Autorovy knížky