Její třešničky

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458743/bmid_jeji-tresnicky-BvR-458743.png 4 980 228

Objekty touhy série

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: "Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?"... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Her Cherry , 2018

medlovice
06.07.2023 3 z 5

Třešinky jsou daleko víc živočišné a sexy než Banán . William je dravec a myslí jen na to a krade a mlsá. Osobně je mi mi víc sympatičtější Bruce . Pro mě překvapení, že Třešničky navazují na Banán , tak asi budu muset sehnat další díly a čekat o kom a o čem bude Zákusek , do kterého se už brzy zakousnu.

warca
01.07.2023 3 z 5

Průměrná, humorná a nenáročná oddechovka na jedno odpoledne. Plus za poměrně odlehčené, vtipné rozhovory hlavních hrdinů. Ne v každé z knih ze série se toto autorce podařilo.

nikca1994
28.06.2023 5 z 5

Skvěla knížka jako první díl.Zase jsem se dobře pobavila a dost zasmála.Doporučuji všem.

Ulrika
13.06.2023 5 z 5

Mne se to prostě líbí. Třešničky ještě víc než Banán. Je to prostě hrozně vtipné Prostě skvělé oddechové čtení.

miloslava3256
09.06.2023 4 z 5

Vysoké hodnocení díky humoru, ale vážně jsem se půlku knihy smála jak šílená, plné vtipů, trapasů a nenápadné propojení s banánem - boží. Děj předvídatelný, vše moc rychle vyřešené, nic složitého. Večerní dávka humoru.

anebar
03.06.2023 4 z 5

Pokud bych měla srovnat první díl Jeho banán s tímto pokračováním, nedokázala jsem se do děje po celou knihu nějak začíst. Hlavní ženská postava mi přišla taková moc rozličná a nesourodá. Pokud se to ale týká typického "Bloom" humoru, byl zde úplně stejný jak v prvním díle. Hledáte romantickou (sexuálně realistickou) komedii, kterých je jako šafránu? Jděte i do jejího pokračování.

Zuzanka45
23.05.2023 5 z 5

Lehtivé, vtipné čtení, co víc k tomu dodat. Kniha nezklamala. Jen mě mrzí, že není delší, protože tyto knihy se čtou jedním dechem.

Nevr
29.04.2023 4 z 5

Tož ujetina jak člověk očekává už podle obálky :) Za mě lepší jak první díl - banán byl fakt ujetý. Třešničky se četly dobře, vtipné, sympatické osoby. Trochu jsem měla problém, že se mi pletl první díl s knihou od Jo Watson, které si byly dost podobné, tak jsem musela dost vzpomínat, jak to vlastně v tom banánovi bylo. Ale oslovení "děvče" mě teda dost rozčilovalo ...

netopýrek1985
05.04.2023 4 z 5

Tak takhle dlouho jsem se u knížky nezasmála za mě super a oddechovka

Áža707
30.03.2023 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře a během jednoho dne jsem měla příběh dočtený. Dostala jsem přesně, co jsem očekávala - milý, místy absurdní příběh, který je plný humoru a krásně si u toho odpočinete.

Nedokážu říct, zda se mi víc líbil Banán nebo Třešničky, oboje je prostě příjemná oddechovka a taky jsem druhý díl četla po značné době od prvního dílu.

Sledujeme zde bratra Bruce z prvního dílu a to Williama, který má sklony krást lidem věci a Hailey, která vlastní pekařství. Obě dvě postavy jsem si velmi oblíbila a bavili mě jejich rozhovory. Na knize mi akorát nesedlo chování Haileiny babičky, která se chovala v počátku až dost nechutně a prostě to babičky nedělají! A když už jsme u těch postav, tak nejhorší postavy jsou Williamovi a Bruceho rodiče, díky bohu, že se v knize vyskytují málo.

V knize se nachází i lehký zvrat, kde mě mrzelo, jak se William zachoval, protože to bylo fakt hnusný. Jinak byly pasáže, kdy jsem měla, co dělat, abych se nesmála nahlas. Doopravdy by mě zajímalo, jak jde ukrást někomu Eso přímo u ruky.

Knihu doporučuji všem, co se chtějí zasmát a nečekají nějaké vrcholové dílo. Prostě jen příjemnou knihu při které si dobře odpočinete.

3/5

zanda6261
09.03.2023 5 z 5

Skvělý zábavný, romantický příběh možná i o trošku lepší než ten první.

rumund
22.02.2023 3 z 5

Takže asi takto. Knihu jsem sfoukl za jeden den (a to jsem byl v práci). Četla se pěkně, rychle a plynule. Ale holt prostě románek pro ženy (spíše teenagerky). Více méně pohádka kterých už bylo plno, chudá holka (navíc panna)-bohatý chlap (navíc krásný)-zamilování-roztržka-happy end. Prostě průhledné jako hubená koza. Ale koupil jsem manželce k vánocům celou sbírku knih od Penelopy Bloom, tak je i tak přečísnu všechny.

Terka18
18.02.2023 5 z 5

Pohodové odpočinkové čtení. Nic náročného a překombinovaného. Zasmála jsem se více než u prvního dílu, protože Hailey si nenechala nic líbit.

Miška935
30.12.2022 4 z 5

Jednoduchá oddechovka u které nemusíte moc přemýšlet. Je to kniha tak na jeden večer. Zápletku to mělo docela slabou, ale i tak budu hodnotí kladne. Kniha je ctiva a bavila me.

VéjaTarabová
21.12.2022 3 z 5

Asi trochu lepší než první díl, ovšem zápletka byla mnohem slabší. Jinak už teď si troufám říct, že celá série je na jedno brdo. Oddychové, jenže nic nepřekvapí. Alespoň postavy mají osobité charaktery. Ideálně nic neočekávat, pobavit se u čtení a následovně vypustit z hlavy. Počet stránek bohatě stačí, víc by učinilo příběh nudný či zdlouhavý.

„Láska je hra a předtím, než ji začneš hrát, musíš vědět, jakým způsobem ji chceš vyhrát.“

eliska2126
11.12.2022 4 z 5

Když jsem před časem přečetla Jeho banán, což je první díl této střelené série, tak jsem si říkala, že to bude taková oddechová série, která neurazí ani moc nenadchne. A i u druhého dílu jsem si to potvrdila.

Druhý díl má lehkou návaznost na ten první, ale jen postavami a tím, že si vyspoilerujete to, jak skončil banán. V Jejich třešničkách sledujeme Bruceova bratra Williama a chudou pekařku Hailey.
Na to, jak mi byl v banánu William sympatičtější než Bruce, tak v tomto díle jsem si už nebyla tak jistá. Jedna z Williamových vlastností tam působila trochu jako pěst na oko. Nehodilo se mi to tam a přišlo mi, že tam autorka vecpala tuto věc, aby příběh něčím ozvláštnila, ve finále to působila dost na sílu. Prostě mi to k Williamovi nepasovalo.
Naopak Hailey mi byla sympatická už od začátku. Plusový bod měla i za to, že je pekařka, což je i moje oblíbená činnost. Navíc měla super babču, která měla mladický nadhled a vždycky věděla, co říct.

Pak nastalo pár situací, nad kterými jsem jednoduše kroutila hlavou. Když William odejte, aby si s Hailey promluvil, jak sám řekne a pak k ní přiletí a nenechá ji říct ani půl slova, to jsem opravdu moc nepobrala. A tohle se stalo ještě v pár případech.

Knížka je napsaná opravdu čtivě a do dalších dílů se určitě pustím, jen to není nějaké přelomové čtení, takže to od toho čekat nemůžete. Hezky si u toho odpočinete, vypnete mozek a příběh vás i vtáhne.

Terka20
04.12.2022 4 z 5

Příběh jednodušší, ale neurazí. Příjemná oddechovka, dobře se čte :-)

Knihomolka10942
01.12.2022 4 z 5

Super knížka, taková nenáročná oddechovka. Nic ultraoriginálního, ale čte se hezky a někdy jsem se i zasmála.

Vendy1993
29.11.2022 5 z 5

Moc se mi líbí styl jakým jsou knihy P.Bloom napsané, je to oddechové, hezky to plyne, nikde nejsou žádné zádrhele a navíc je to vtipné a milé.

Nikola086
28.11.2022 3 z 5

Vtipná, milá oddechovka... Občas hloupé vtipy a narážky, ale to k životu prostě patří a člověk si rád odpočine s knihou, u které nemusí přemýšlet.
Krátký příběh, prolínají se opět kapitoly z pohledu dvou hrdinů. Za jeden den máte přečteno.
Její třešničky jsou krapet horší než Jeho banán, ale rozhodně neurazí.