Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1580 452

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

Ali88
25.08.2022 4 z 5

Velmi čtivá knížka, jen ten konec mě malinko zklamal… :)

Jack Bauer
25.08.2022 4 z 5

Další skvěle napsaný román kdy po celou dobu netušíte kdo má pravdu, ale ten zvrat, který přišel v závěru knihy jsem tušil po celou dobu, že přijde a že to tak nakonec bude, jelikož podobné zvraty u těchto románů jsou vždy na jedno brdo. Přesto mě kniha po celou dobu nesmírně bavila až na ten přítomný čas. Proč mám pocit, že všechny postavy ve všech autorčiných knihách jednají děsně hloupě?

Vesmich
23.08.2022 3 z 5

Jako audiokniha u nádobí a žehlení dobrý. Jak už je u autorky obvyklé, dlouhé pasáže se čtenář (v mém případě posluchač) protrápí kolem kašiček a oblečků. No, když už je to skoro hlavní téma, tak jednoho překvapí, jak ten vývoj zámořských kojenců bleskově akceleruje - ve čtyřech měsících sedí u stolu v dětské židli a cosi dělají lžící, anebo si venku na dece spolu hrají..když tedy zrovna neřvou..Ve zbývajícím prostoru je to dobré psycho , kdy jsem čekala, kdo zamorduje koho!

Silwinka87
20.08.2022 3 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu. Bylo to přesně takové, jaké jsem čekala, typická Lapenovka:-) Nakonec odebírám jednu hvězdu za ten konec. Jako kdyby spisovatelka nevěděla jak to ukončit. Zdálo se mi to odfláknuté.

Ketrin.TR
18.08.2022 3 z 5

Knížky od téhle spisovatelky mě hrozně baví a vždycky se těším na nové, ale s kvalitou v tomhle díle šla strmě dolů. Příběh se tak nějak vlekl, postrádal tolik typické napětí, zvraty a wow rozuzlení. Stephanie a její úvahy plné otázek a co by kdyby mě už pak vůbec nebavily, pořád se to motalo dokola a jediný důvod, který čtenáře drží jakžtakž při čtení, je že chcete vědět jak to vlastně dopadne.

ZuzanaZ83
17.08.2022 3 z 5

Takový lehčí průměr. Příběh mě docela bavil, klasická Lapena, jen jakoby trochu horkou jehlou. Četlo se to dobře, ale něco tam chybělo.

Petucelli
11.08.2022 4 z 5

Shari si mě pěkně povozila a ja ji vše věřila…takže mi kniha přinesla to co jsem cekala poradny zvrat…
Plus její styl psaní krátkých kapitol miluju. Jediné co vytykam je otevřeny konec.

Dandy1
06.08.2022 3 z 5

Do dvou třetin skvělá kniha. Konec nečekaný, ale pro mě uhozený a nereálný.

Hakate
30.07.2022 2 z 5

Knihy od Lapeny nám ráda. Vždy se dobře čtou, mají zajímavý nápad, průběh a rozuzlení je většinou nečekané.
Tato kniha však nemá ani Jedno. Žádný zvrat, kde bychom si řekni, "no teda wau, to jsem nečekal/a". Vše je až moc okaté, takové nemastné neslané.

Pevně doufám, že to byl jen autorky chvilková krize a další kniha, na kterou se chystám, je zase stejně dobrá jako ty předešlé.

helenkan
22.07.2022 4 z 5

Další díl se samým překvápkem. Erika byla pěkná mrcha. I když těch s máslem na hlavě tam bylo víc. :-) Jen konec trochu useknutý a nevyjasněný.

Michelleee
18.07.2022 4 z 5

Příběhy Shari Lapeny mám ráda. Začátek byl slabší a hodně se vše opakovalo. Kniha je opět psána v krátkých kapitolách a její styl psaní mě baví. Konec byl překvapivý a to jak vše nakonec dopadlo jsem teda opravdu nečekala. Jak to někdo může chtít udělat znovu ??

Fleur213
16.07.2022 1 z 5

Ach, paní autorko, nepotěšila jste mě, ani já vás nepotěším :( Musím na úvod říct, že jsem fanoušek Shari Lapeny. Všechny její předchozí knihy jsem zhltla jako malinu, nemohla je odložit, ale u téhle jsem se vyloženě trápila. Proč redaktorka před vydáním např. nezmínila: "Shari, mohla bys to víc zdramatizovat?"
Děj nikdo a nic netáhne, velké šponování a přemílání "kdo a co", jak jsme u autorky zvyklí, se nekoná. 70% děje tvoří manželčiny úvahy, které mě vysloveně nudily. Nevěřila jsem jí ani nemožnost spánku, to mi přišlo nelogické. Několikrát jsem knihu odložila, neboť jsem měla malou vůli vůbec pokračovat. Hlavní postavy jsou plytké, vedlejší snad jen do počtu. Vlastně mi bylo téměř jedno jak to dopadne, hlavně ať už to dopadne. Posledních pár desítek stran, kdy konečně autorka šlápne na pedál to nemohlo zachránit. Čeká mě čtení její nejnovější knihy Nepříliš šťastná rodina, ale mám jaksi pochybnosti... Snad svoji reputaci dalšími knihami napraví.

petkasable
14.07.2022 1 z 5

Mám ráda Lapenu, knize Jeden z nás jsem dala to nejlepší hodnocení. Ale tohle? To byla blbost. Vůbec mě to nebavilo, Erika byla příšerná. Konec byl za mě docela nejasný. Nemám ráda nevyjasněné konce. Snad novější knihy budou zase lepší.

Aduella
09.07.2022 3 z 5

Velmi čtivé, jak už je u autorky zvykem. Rozjezd velmi slibný, postupné odhalování minulosti super, ale přerod jedné z hlavních postav mi přišel velmi neuvěřitelný, ačkoli uznavám, že její řešení situace mne napadlo také.

Heliandílci
09.07.2022 5 z 5

Zajímavá kniha. Za mě doporučuji!
Záživný děj od začátku do konce. Knihu jsem přečetla během 24 hodin.

Ondra_P
08.07.2022 4 z 5

Od Shari Lapeny už jsem četl povedenější knihy. Neříkám že je zlá, to ne, ale určitě bych od ní doporučil jiné knížky.

veronika9761
07.07.2022 3 z 5

Moje prvni knizka autorky. Valnou cast knihy mi pripadalo, ze autorka nosi drivi do lesa, ale po rozuzleni jsem byla fakt prekvapena. Konec uz trochu uspechanej.

bar_sol
01.07.2022 4 z 5

Mně se kniha moc líbila, mám ráda princip "nevěřte nic nikomu". Přečetla jsem ji za 2 dny a upřímně jsem byla koncem překvapená (a to mám ráda). :)

Prateri
29.06.2022 4 z 5

Za mne dobré čtení. Knihy této kanadské spisovatelky čtu ráda. Přimhouřím i oko, když se mi děj zdá málo atraktivní. Do knihy jsem se nutit nemusela, jen jsem očekávala, který dobrák se tam zase objeví jako skrytý psychopat a vypluje-li nějaké tajemství, většinou silně nebezpečné. Očekávání zklamané nebylo.

dasha0306
28.06.2022 4 z 5

Asi takto - děj byl od začátku svižnější, než u ostatních knih Shari Lapeny, avšak závěr byl předvídatelný a nedošlo k žádnému wau efektu. Takže fajn, přečteno za pár hodin, ale kdyby byl konec lepší, hodnotím lépe.