Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1578 451

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

evik2710
26.11.2021 4 z 5

To byl mazec přečetla jsem za jeden den napínavý příběh od začátku až do konce

Kája95
25.11.2021 3 z 5

Začátek fajn,cca od strany 150 do 250 šílená nuda a konec značně překombinovaný . Zklamaní

pinkstrom
14.11.2021 3 z 5

Průměr, na to, že je kniha od Lapeny, trochu zklamání. Za celou dobu mě nic nepřekvapilo, až posledních pár stránek. Otevřený konec se mi ale líbil.

Eszminka
11.11.2021 2 z 5

Lapenu mám ráda,ale tohle je slabší kniha.

nicole1990
10.11.2021 3 z 5

Knížka nebyla špatná,ale od autorky bych řekla ,že asi nejslabší. Četla jsem od ní lepší knížky . Hodně mě zklamal ten otevřený konec ,kde si čtenáři musí domyslet závěr knížky .

Stromovous
10.11.2021 3 z 5

Kniha je vyprávěna velmi rychlým tempem, snad až nad míru. Stránky letí jedna za druhou. Velmi nesympatická Erica je vážně osinou a proto jsem musel knihu mnohokrát odložit. Ještě že kniha není delší. Konec opět autorka dovedla k obratu a takto jsem to nečekal, což asi nikdo. Děti řvaly od rána do večera a pořád se zmiňovala ta kolika a jak jsou pořád všichni unavení a nevyspalí a nedaří se v práci a pořád do kola. Mě unavovalo o tom číst! Manningovi se chovali iracionáně, platili nesmyslně velké peníze za to, aby se syn nedozvěděl že je adoptovaný? Proč mu to sami neřekli.. ?

V souhrnu mi kniha moc nesedla svým obsahem a vyděračskou povahou Ericy.

vandalindakova
05.11.2021 3 z 5

Moje druhá kniha od Lapeny a docela zklamání. Čekala jsem podobný styl, jako byl v první knize, kterou jsem od autorky četla. U té jsem byla překvapená, nutilo mě to číst dál a dál. Absolutně jsem neodhadla, kdo za co. Ale tady jsem to bohužel uhádla, a to jsem se ani nemusela moc snažit.
Čtivé to pořád celkem bylo, ale už to nemělo to kouzlo, ani takový ten nátlak. Nebylo to prostě ono.
Jedna věc, která mi vadila, bylo chování hlavní hrdinky. Její dvojčata řvou skoro v kuse od rána do rána, ona je nevyspalá a skoro na zhroucení, doktorka ji akorát řekne, že je to kolika, a ať počká, že to přejde. Tak ona prostě fakt čeká, až to přejde. Nejsem matka, ale to mi neříkejte, že je tohle možný. A i kdyby bylo, tak se sakra snažím hledat řešení ne? A ne že počkáme...Nakonec vtipně všechno jak zázrakem opravdu přestalo. :D
No a druhá věc, jako co to bylo za konec? Co to sakra bylo! :D Tak tam se řeší nějaká věc, která jim jde proti srsti, a nakonec se zachová stejně, protože jiné řešení není? Ale no tak! Já ty thrillery prostě asi číst nemůžu, protože tyhle konce vytažený za vlasy, to já prostě nedávám.
Takže další průměr do sbírky.

čef
02.11.2021 4 z 5

To vám tedy povím, co je to v té USA za lidičky? Pořád by se jen vraždili a kuli pikle. Popsáno velmi živě, i když žádnou zvláštní hloubku to nemá. Na to, že byla Lapena právničkou, jsou i tyto části nic moc. A ten konec! To je tajemství.

anája
01.11.2021 5 z 5

Od autorky se mi líbilo všechno, až na knihu ,,Nevitany host.” Toto byla další pecka napinava od začátku do konce. Precteno za jeden den.

Olikola
01.11.2021 3 z 5

Knížka nenadchne ani neurazí. Hodnotila bych to spíš jako průměr psychologických thrillerů s uspěchaným koncem.

clarkens
31.10.2021 4 z 5

Knížka se četla skvěle, těšila jsem se na ní a byla jsem zvědavá jak to dopadne. Měla jsem své tipy, které jsem ale průběžně měnila, ovšem ten konec mě překvapil a možná by si zasloužil trochu více rozvést, bylo to takové rychle zakončení. Oceňuji ale, ze jsem získala odpovědi na všechny své otázky.

KáťaM.
30.10.2021 3 z 5

Shari Lapena píše jedny z nejlepších psychologických thrillerů, její knihy jsou pro mě vždy sázka na jistotu, a to nejen při shánění čtení pro sebe, ale i pro mou mamku. Její poslední knížka mě bavila snad ještě víc, než ostatní, bohužel už ale znám vzorce chování postav. Moc se líbí, jak Lapena napíná čtenáře, žene situace do krajností a nutí nás číst dál. Umí nenásilně do knížky napasovat příběhy, které se staly postavám v minulosti. Ani od této knížky se nešlo odtrhnout. Co mě ale trochu nakrklo, byl konec. Ani tak ale na autorku nezanevřu a těším se na cokoli dalšího, co z jejího pera vyjde. A nutno dodat, že audioverze je opět skvěle namluvená a právě projev interpretů ještě víc umocnil můj čtenářský zážitek. Martinu Hudečkovou a Libora Hrušku mám už s autorkou neodmyslitelně spojené, od autorky ale víc doporučuji jiné knížky (třeba Někoho cizího v domě nebo Nevítaného hosta).

esfinge
27.10.2021 5 z 5

Dlouho se mi nestalo, abych pospíchala na každou volnou chvilku, kdy můžu knížku otevřít. Příběh čtivý, několik zvratů a závěr zajímavý.

veronika3141
24.10.2021 4 z 5

Shari me jako vzdy nesklamala i kdyz konec byl najednou rychlejsi nez bych cekala,ale vrele doporucuji si knizku precist :)

CAM
20.10.2021 5 z 5

První kniha od této autorky, kterou jsem četla. Napínavý děj, překvapivé zakončení. Dobře se čte.

ještěrka38
19.10.2021 5 z 5

Za mě určitě opět super. Nemohla jsem přestat číst. Autorka mě ještě nikdy nezklamala.

LeSk
17.10.2021 5 z 5

Napínavé, úchvatné, nepředvídatelné ... Prostě wauuuu. Četla jsem jedním dechem naprosto dokonalý příběh se zvláštním zakončením ... Bude pokračování? Moc knihu doporučuji, tato autorka je skvělá, žádná její kniha není nuda.

MilackovaN
13.10.2021 4 z 5

Nejlepší knížka od Shari to není, stále vede Jeden z nás, ale i tento příběh nebyl špatný. Nechybělo napětí a opět jsem podezřívala každého, kdo byl v knize zmíněn. To mě na těchto knihách baví, ve svých myšlenkách si tvořím různé příběhy jak to asi mohlo být, takže to není jen tak nějaká oddechovka, ale donutí mě přemýšlet. Vraha jsem odhadovala od půlky knihy a v té době už jsem se začínala nudit a chtěla jsem, ať už je konec a já se dozvím pravdu... Pravdu jsem se dozvěděla, ale i tak mě ten konec neuspokojil, protože se objeví další vrah a můžeme se opět jen domnívat, kdo za tím asi stojí, to mě na knize zklamalo nejvíc.

Denisa.knizky
12.10.2021 3 z 5

Zatim nejslabsi titul od teto dobre spisovatelky, urcite sahnu v budoucnu po dalsim titulu, ale tento byl proste "nic moc", prestoze se kniha jako vzdy dobre cte a je napinava, zaver vsak neni nijak prevratny.

Dandulka
10.10.2021 5 z 5

Z pocatku se pribeh moc nerozvijel, moc akteru pribeh malinko rozmelnilo, ale konec byl uchvatny.