Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/bmid_jeji-konec-oCW-454784.jpg 4 1580 452

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The End Of Her , 2020

Alík74
23.12.2022

doporučuji, skvělý triler, autorka opět nezklamala

HynekBee
19.12.2022 4 z 5

Nejde se od toho odrtrhnout. Ale v posledních 40 stránkách mi přišlo, že to autorka zabila. :D
Pak působí celý děj překombinovaně ba nepravděpodobně, co se postav, charakterů a shod souvislostí týče.
Kvůli tomu o jednu hvězdu méně. Ale jinak odpočinkové.

5holek
14.12.2022 3 z 5

Překombinované, ale čtivé. O výstižných charakterech se příliš mluvit nedá. Mile mě překvapila reakce hlavní hrdinky, když se konečně dokázala vzchopit.

tabaluga
05.12.2022 4 z 5

To tedy byla jízda... Možná dosti prekombinovane, ale každopádně konec za mne neočekávaný:-)

Toledo
30.11.2022 4 z 5

Kniha mě bavila a četla se sama. Už od začátku jsem byla chycená do děje a čekala, jak to nakonec dopadne. Konec pro mě vcelku nejasný, čekala bych lepší vysvětlení, jak to tedy bylo.

edith79
16.11.2022 2 z 5

Pro mě určitě nejslabší kniha od autorky. Stalo se mi to u jejích knih už několikrát, že jsem prostě nemohla přijít ani jedné postavě na chuť. Tady se to ještě vystupňovalo, protože ty postavy mě doslova vytáčely. Bylo to ufňukané a unylé, pořád někdo padal únavou a jeho mozek nefungoval, protože děti jsou přeci tak strašná starost, že od jejich narození musí být každá matka na zhroucení. To mě asi štvalo nejvíc, ta neschopnost hlavní hrdinky se trochu vzchopit. Co se týká kriminální zápletky, ta byla celkem zajímavá, i když Shari opět kombinovala a kombinovala, až trochu překombinovala. Jedna linie příběhu mi připadala zbytečně na sílu, ale na konci jsem pochopila, proč tomu tak bylo. A ten konec byl asi tím nejlepším na této knize.

janina66
16.11.2022 4 z 5

Tato kniha autorky byla poslední, co mi chyběla přečíst (vyposlechnout).
Jednoznačně nejslabší.
Velmi čtivé, i když děj někdy vázl. Těšila jsem se, jak to vše skončí. Největší mrcha dostala co si zasloužila. Ale kdo? Celkem slušný konec.

ElizPetrova
15.11.2022 3 z 5

Toto je mé první setkání s autorkou a určitě ne poslední. Nicméně bylo mi řečeno, že autorka má mnohem zdařilejší kousky, takže nebudu její tvorbu hodnotit na základě této knihy. Příběh se nekonečně táhl, nic moc zajímavého se v podstatě nedělo. Tak nějak jsem podvědomě tušila, jak to nakonec dopadne a kdo je ve finále lhář a vrah. Průměrný thriller, ani nenadechne, ani neurazí.

KatyRina
28.10.2022 3 z 5

Kniha od této autorky (ostatně jako všechny), se mi četla dobře, svižně. Bohužel, tato kniha
oproti předešlým se zdála zdlouhavá a nudná. Konec zajimavý, přesto nic co by mě donutilo říct, že aspoň ten to zachránil. nijak zvlášť mě kniha neoslovila, přestože jsem ji přečetla za jeden den. Posledních 150 stran, už jsem se modlila, aby to byl "její konec".

snimcibdim
25.10.2022 4 z 5

Třetí kniha autorky, kterou jsem poslouchala - zatím nejlepší. Proč? Protože nejde o klasické vyšetřování zločinu. To Shari neumí. Shari umí zaplétat, pohrávat si (ne)důvěryhodností postav a jejich tajemstvími. Když vše řádně zamotá, rozsekne tajenku naráz, mnohdy bohužel dost banálně - což je pro detektivku poněkud handicap. A tady to nevadí! Protože tady je zločinů hned přehršel, některé dlouho hypotetické, dojde k takovým, které nečekáme a naopak se nestanou ty, které možná budeme čekat. Čili i když se jedna zápletka vyjasní a jednom případě už víme co a jak, je dál z čeho vařit.
Audio i napotřetí skvělé, dvojhlasný tandem Hudečková+Hruška jsou trefa do černého.

cori
21.10.2022 3 z 5

Mluví žena, která obviňuje Patricka z vraždy první manželky, pravdu nebo to je šílená psychopatka, která chce zničit Patrickovu rodinu? Stephanie se musí rozhodnout, komu uvěří. Napínavý příběh o tom, že na každou svini se vaří voda, se čte jedním dechem. Nakonec se ukáže, že každý má nějaké temné tajemství a uvnitř zabijáka. Konec je dost otevřený a klade čtenáři otázku: Kdo učinil onen "radikální řez"?

Kopretinka784
20.09.2022 4 z 5

První kniha této autorky. A napoprvé se nezapsala špatně. Příběh se pěkně četl, s každou kapitolou jsem čekala, co nového se na koho zase provalí. Chvíli jsem zvažovala, kdo teda má pravdu. Konec byl pro mě překvapivý, protože jsem čekala úplně něco jiného.
Určitě sáhnu po další knize této autorky.

emilieselden
19.09.2022 4 z 5

Napínavé, čtivé, téměř dokonalé. Něco na způsob B. A. Paris. Prostřední část na můj vkus trochu protahovaná. Vůbec nic jsem neodhadla. Erica mi šla neskutečně na nervy.

Janaves
19.09.2022 4 z 5

Pěkný příběh, ale konec mě zklamal.

Nasko
18.09.2022 2 z 5

První třetina knihy se mi líbila a přišlo mi, že to je dobře rozehrané... Jenomže ono se to pořád ne a ne rozjet, po čase to začne nudit a od strany 200 už jsem si jenom přála, aby mi někdo vyspoiloval konec a já to nemusela dočítat jen ze zvědavosti.

Za mě nic moc.

DriftBooks
17.09.2022 3 z 5

Knihy této autorky čtu vcelku rád. Zadírají se pod nehty. Tohle nípání do bolavého mokvajícího strupu je tak otravné, až to člověka nakonec začne i bavit… Při čtení jsem si vzpomněl na kultovní film Osudová přitažlivost… Doporučuji film i knihu.

Jessica007
12.09.2022 5 z 5

Kromě nejnovější knihy autorky, kterou si chci také přečíst, jsem od ní četla všechny knihy. Od začátku do konce. Její konec je čtivý, napínavý, kniha mě bavila, čím se blížil konec knihy, tak jsem musela číst a číst, jak to tedy bylo, je a bude. A pak byl tedy konec. Ten úplný bych brala jakýsi jasnější, ale to už je tato autorka.

Anet2106
06.09.2022 4 z 5

(SPOILER) Tohle je podle mě průměrná knížka. Lapena mám ráda, ale za mě je tohle jedná z jeho slabších. Děj se v některých pasážích vlekl a často opakoval, což mě nebavilo. Konec byl podle mě dost uspěchaný. Normální člověk by se asi jen tak během jedné kapitoly nerozhodl vraždit. Nicméně se mi líbil otevřený konec, který dává prostor k diskusím

Booky84
28.08.2022 3 z 5

Autorka píše velice čtivě, ale bohužel mne kniha nějak neoslovila a prostě mi tam něco chybělo. Nějaký ten efekt, při kterém mi spadne brada.

Monuli36
27.08.2022 3 z 5

Shari Lapena,je moje oblíbená autorka.Mám od ní přečtené,až na tu poslední knížku co napsala všechno.Tahle knížka,mě ale bohužel trochu zklamala a ten konec úplně.Neříkám,že se to nedalo číst,ale Shari to umí prostě lépe...

kanadská literatura thrillery pro ženy

Shari Lapena
kanadská, 1960