Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/bmid_jeji-konec-oCW-454784.jpg 4 1580 452

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The End Of Her , 2020

saphiral
20.05.2023 4 z 5

Jako vždy od této autorky velmi čtivá kniha , ten konec se mi nelíbil. Úžasné čtení na dovolenou :-)

magic11
18.05.2023 4 z 5

četla se dobře, konec mi nevadil a jako úplná ptákovina mi to nepřišlo.

Hella
28.04.2023 2 z 5

(SPOILER) Čtivé, pěkně plynoucí. Plné psychoušů. Ale ptákovina jako hrom. Vážně mi dělá velký problém přijmout údajné vysvětlení příčiny smrti první ženy. To jako někdo odhrabává NASTARTOVANÉ auto - byť z metru sněhu - a SNĚHEM UCPANÝ výfuk se teplem neuvolní? Ahá, psali tam, že auto bylo natěsno přiražené k hradbě sněhu. Tak to potom jo. To se sníh odhrabává jedna radost, když nemůžete dozadu. A samozřejmě se ani jednou nekouknete dovnitř. Jo a taky vám to zabere tak moc času, až to někoho stojí život.

Jana283
11.04.2023 3 z 5

Zpočátku mne kniha bavila. Bylo zajímavé studovat psychologii jednotlivých postav i jejich malá tajemství a jako vždy při čtení knih SH přemítat, zda hrdinovi věřit či nikoli. Ale ve druhé půlce se to nějak zvrhlo a těch psychopatů se na mne řítilo najednou nějak moc...
Průměrná oddechovka, která vám příliš nezatíží hlavu. I to je občas potřeba.

Zlatinka.Emilly
08.04.2023 5 z 5

Kniha je napínavá, tak jak je u Shari Lapeny zvykem. Konec knihy se mi však zdál rychle ukončený a co hůř, dost zmatený. Trochu mě zamrzelo, že jako vraha nakonec označila toho, koho označila. Já v příběhu kladnou osobu našla (jak zde někdo píše, že neměl komu držet palce). A protože je Shari moje favoritka, těch pět hvězdiček ode mě dostává.

popeluška
06.04.2023 4 z 5

Kniha byla velmi čtivá nedalo se přestat :-) ale ten konec mě trochu zklamal...

Lalina3
04.04.2023 2 z 5

Tak si to shrneme. Kniha je čtivá, až to moje oči bolelo, přečetla jsem ji dost rychle.
Má potenciál úžasného psychologického románu...
A pak se z toho stane slátanina. Poslední strany jsem přeskákala už... Achjo. To, že v knize není ani jediná sympatická postava, je za mě ok. Ale že se změní celé vyznění knihy za jednu stranu... To fakt ne.

PetraDD
02.04.2023 4 z 5

Cetla jsem vsechny knizky od autorky a tahle je za me asi nejlepsi. Neustale vas to nuti cist dal a dozvedet se co a jak bylo :)

megamysl1901
16.03.2023 5 z 5

Co říct. Shari Lapena to prostě umí. 4. kniha přečtena a stále vynikající. Mohu jen doporučit, 5*.

LeHor
09.03.2023 5 z 5

Svižné a čtivé, konec překvapil. Proč.. by se dalo odvodit, teď ještě vědět kdo?

kob
08.03.2023 4 z 5

Napínavé, ale možná už trochu překombinované. Pro příště bych se přimlouvala aspoň za jednu sympatickou postavu, které by čtenář mohl fandit ;)

Kubajzz
07.03.2023 4 z 5

Jako vždy super, nemohl jsem ji ani odložit. Určitě doporučuji :-)

marli58
06.03.2023 4 z 5

Velmi dobře se čte a nutí k pokračování v četbě. Přiznávám, že jsem už cítila únavu Stephanie sama na sobě a nepůsobilo to moc příjemně.

martini.ce
05.03.2023 3 z 5

Přečteno za jedno líné nedělní odpoledne. První půlka mě bavila dost, pak zájem trochu opadl a zbytek knížky jsem prolistovala, abych zjistila, jak to vlastně bylo. A umím si to představit ve filmové podobě.

Hani_cerna
02.03.2023 4 z 5

Fajn oddechovka, kterou zhltnete rychle. Škoda otevřeného konce, ten mě trochu zklamal…

zelenoockaa
27.02.2023 4 z 5

Knížky od této autorky se čtou dobře, ale mě vždycky postavy tak strašně štvou, že mě to úplně frustruje.

markyticka
23.02.2023 3 z 5

Kniha kterou v pohodě přečtete za jedno odpoledne. Zápletka je vcelku uvěřitelná, i když chvílemi hodně překombinovaná a konci úplně nevěřím, že to prošlo.

jitka3027
20.02.2023 3 z 5

Audiokniha. Zcela nečekané rozuzlení celého příběhu. Musím říct, že kniha byla napínavá, překvapivá. Na poslech velmi příjemná. Ale od autorky jsem cetla i lepší. Ale doporučuji a už se těším na další.

dom.ini
20.02.2023 4 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu a opravdu moc se mi líbila. Příběh byl zajímavý, napínavý a každý den jsem se na procházku, kdy jsem mohla poslouchat těšila. Jednu hvězdičku ubírám jen za to, že konec už jsem uměla docela odhadnout a na mě tam bylo těch lidí, kteří uměli zajít za morální hranici docela dost. Rozhodně ale k přečtení můžu doporučit.

ELENtheKNIHOMOL
15.02.2023 4 z 5

Další rodinné drama z pera Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny.
Stephanie a Patrik jsou bohatí a spokojení manželé,kteří se nedávno stali rodiči dvojčat.Třebaže je péče o ně značně vysiluje,Stephanie s jistotou ví, že má vše, po čem kdy toužila. Pak se ale objeví Erica,žena z Patrikovi minulosti s tvrzením,že Patrik zabil svou první manželku,která byla v osmém měsíci těhotenství a nastražil to jako tragickou nehodu.
Stephanie věděla, že první žena jejího manžela zemřela, ale Patrik nikdy nezacházel do podrobností a Steph na něj netlačila.
Co když Erica mluví pravdu a ona je provdaná za vraha?
Co když bude chtít zabít i ji?
Jak příběh postupuje a vycházejí najevo určitá fakta,Steph najednou neví čemu má věřit. Erica je pěkná mrcha a převrátí život vzhůhu nohama nejen manželům, ale i spoustě dalším vedlejším postavám.
Je to lehký, odpočinkový thriller s krátkými kapitoly z nichž každá končí tak,že si musíte přečíst ještě tu další.
Lapena si jede pořád to svoje,ale mě to celkem baví- její knihy jsou čtivé a sáhnu po nich vždy,když chci něco nenáročného.
Akci v této knize nenajdeme,ale tady mě bavila psychologie postav víc než "detektivní " zápletka.
Kniha je plná intrik,bylo to jako sledovat tenisový zápas lží.
Jediné co mi dost vadilo bylo neustálé omílání toho,jak jsou manželé z péče o dvojčata s kolikou unavení,jak jsou nevyspalí atd.
Jo,chápu to,bylo to vyčerpávající, ale není potřeba to říkat skoro v každé kapitole.Připadám si pak jak negramot,kterému je třeba pořád něco připomínat.

kanadská literatura thrillery pro ženy

Shari Lapena
kanadská, 1960