Jeho Veličenstvo doktor aneb Chůvou v Americe

Jeho Veličenstvo doktor aneb Chůvou v Americe https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177377/jeho-velicenstvo-doktor-aneb-chuvou-v-americe-177377.jpg 3 17 5

Že nemusí být vždycky legrace starat se o cizí děti napadne každého, kdo něco ví o českých au-pair působících v cizině. Tato humoristická kniha vás možná přesvědčí o opaku. Neskutečně zábavný román o příhodách české emigrantky, která se shodou okolností stane chůvou v rodině bohatého výstředního lékaře, přináší řadu komických až absurdních situací, zachycujících prapodivné zvyky a nečekané chování členů jedné netypické rodiny. Veškeré vzdělání, osobní zkušenosti nejsou naší hrdince k ničemu. Zůstává jí pouze vtip, ironie a nekonvenční smysl pro humor, které jí pomáhají vyrovnat se s něčím, na co ji život nepřipravil - a ani dost dobře nemohl.... celý text

petulkapeta
01.03.2020 3 z 5

Ze zvědavosti jsem ji dočetla..ale moc mě neuchvatila

hanavka
04.01.2020 2 z 5

Na odreagování dobré, žádná náročná četba, zábavný pohled do života v USA.

olga8832
02.01.2020 5 z 5

V podání Báry Hrzánové je to kouzelné a zábavné vyprávění. Nic náročného a taky dost zajímavé, jaký je život v Americe.

NymphMaeve
21.02.2018 3 z 5

Na odreagování dobré, jednoduše psané, veselé, místy trochu předimenzované, ale skutečně nemám ponětí, co se v té době dělo v Americe a co bylo možné a co ne. Každopádně jsem se nasmála a pobavila, vracet se k tomu ale nebudu :)

Éowyn
15.10.2014 4 z 5

Chvilkami mě děj přišel přehnaný, ale jako odreagování dobrý.

zvěrolékaři USA (Spojené státy americké) au pair, dívka k dětem chůva

Autorovy knížky

2013  58%Jeho Veličenstvo doktor aneb Chůvou v Americe