Polámané panenky

Polámané panenky https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248856/bmid_jefferson-winter-polamane-panenky-0Ap-248856.jpg 4 828 265

Jefferson Winter série

Vyšetřovatel má vraždění v genech… My dva jsme stejní… Jefferson Winter nedokáže na tato slova zapomenout. Pošeptal mu je jeho otec krátce předtím, než injekce ukončila jeho život sériového vraha s patnácti mrtvými ženami na kontě. Winter se zoufale snaží dokázat sobě i okolí, že zákony genetiky někdy neplatí. Jako osvědčený policejní profilista je nyní pozván do Anglie, kde Scotland Yard hledá zákeřného vraha. I ten je jiný. Oběti, které si vybírá mezi ženami, měsíce mučí a zohavuje, pak je však pustí na svobodu. Najde Winter maniakálního šílence a překoná osudovou předurčenost?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Broken Dolls , 2014

anája
15.04.2020 4 z 5

Tak to jsem nečekala, napínavé a dechberouci poctenicko , jednu hvězdu ubiram, protože ten úplný konec byl doopravdy jak tady někdo dole napsal,, Nick Carter"2 přijel do Prahy. Ale jinak super příběh moc zajímavý a dobře napsaný.

Dominka09
29.03.2020 1 z 5

Tak bohužel, jak jsem se podle vyprávění na knihu neskutečně těšila, tak mě se autor vůbec netrefil do "mého stylu". Při čtení jsem kolikrát myslela na něco jiného - v podstatě mě nezajímalo co se v knížce děje, kdo je pachatel ani co se děje s obětí (i když představa toho je opravdu více než mrazivá). Takže za mě bohužel ne.

Kerberos
27.03.2020 4 z 5

Celkem slušně se rozjíždějící detektívní série,už mám nachystaný další díl.

vikyna9
22.03.2020 5 z 5

Zajímavé čtení. Zajímavá zápletka. Kniha mě docela dost vtáhla. Winter mě bavil, ale víc mě bavil šílený únosce, pokud to tak jde napsat.

fifinka247
07.03.2020 4 z 5

Jako jo kniha je napsaná čtivě a napínavě, ale mě tak překážela sexy policajtka. To je pouze můj názor. Určitě její přečtení můžu jenom doporučit.

Pája699
05.03.2020 4 z 5

První setkání s autorem a musím říct, že za mě to bylo super čtení, kde nechybí napětí. U knihy se určitě nudit nebudete. Komisař Winter je sympaťák...Bohužel jenom konec mě trošičku zklamal..byl zbytečně uspěchaný. Pár stránek navíc by tomu neuškodilo, jinak ale super.

koki.veru
27.02.2020 4 z 5

Moje první knížka od toho autora a myslím, že budu pokračovat dál. Hlavní postava je velice zajímavá (sice mě občas štve, že všechno hned ví a uhodne cokoli, aniž by měl k tomu dostatek informací), ale o to je asi příběh a vyšetřování zajímavější. Kniha se čte velice dobře, je napínavá, takže se určitě vrhnu na druhý díl.

Janniska
19.02.2020 5 z 5

Nemůžu si pomoc , úplně vidím nejslavnějšího detektiva ameriky v Praze.Nick Carter v akci.včetně závěrečného loučení na hlavním nádraží.To ale není negativní hodnocení,usmívám se když tohle píšu.Napínavé,poutavé,nenechalo se to odložit a nutilo mě to stále číst a číst.Pro fandy detektivek parádní počtení , navíc vyšetřovatel jehož otec je sériový vrah?Je vidět že pan Carol má smysl pro černý humor.Určitě sáhnu po pokračování ze série.

Crimidetectiv
08.02.2020 5 z 5

Moje první knihy od tohoto autora. Dost mi to připomíná seriál Myšlenky zločince. Což mi nevadí, protože tento seriál miluju a tato kniha byla už od začátku do konce dost zajímavá, čtivá, napínavá. Hltala jsem každé písmenko. Wintera jsem si hned oblíbila a bude patřit mezi mé oblíbené literární postavy. Takový to žánr knih, seriálů i filmů miluju, takže si není na co stěžovat. Snažila jsem se s Winterem dopátrat jak tomu je. A mohu říci, že jsem si jednu chvíli stála za tím, že únosce+"vrah" je jeden člověk, ale Winter mě vyvedl z omylu. Dokázal mi, že on má pravdu a za tou si stojí. Klobouk dolů a určitě si přečtu další knihy s Winterem. :) Plný počet bodů.

asam
04.02.2020 5 z 5

Tuto knížku jsem si vybrala náhodně do čtenářské výzvy 2020 - První knížka, kterou jsem od autora četla, A určitě ne poslední. Způsob uvažování vyšetřovatele Jeffersona Wintera mě zaujal.

Caithlyn
17.01.2020 4 z 5

Zajímavý děsivý nápad na knihu. Napínavá od začátku do konce.

LuluBird179
13.01.2020 5 z 5

Skvělá kniha! Skvělý nápad a zápletka! Skvělý team detektivů!

Awča
08.01.2020 5 z 5

Opravdu povedená detektivka. Napínavá zápletka, velmi chytrý vyšetřovatel, pár zvratů, bavilo mě to od začátku do konce.

vera4669
18.12.2019 5 z 5

Tak tahle kniha mě opravdu hodně bavila, od začátku do konce jsem hltala každou stránku, hned se vrhnu na další

simives
16.12.2019 4 z 5

Moc mě bavila! Přestože, jak je zmíněno níže, je Winter opravdu občas nadčlověk a dochází k poznatkům nevystopovatelným způsobem, čtení knihy je poutavé a splní očekávání.

Ava365
11.12.2019 4 z 5

Začátek výborný, konec poněkud přitažený za vlasy a opět nadčlověk Winter, který z minima informací pozná okamžitě, že vrazi jsou dva apod. Trochu jako Winetou, který z kousku koňské stopy poznal skoro krevní skupinu toho, kdo na koni jel. :)

pavlinka0250
08.12.2019 5 z 5

Tady nemám co vytknout, skvělá detektivka plná napětí od začátku do konce.
Smekám pomyslný klobouk a dávám jasných pět hvězdiček.
*****

Misute603
02.12.2019 5 z 5

za mě suuuuupppppeeerrrr....5hvezdicek je ještě málo????

Dopi70
02.12.2019 5 z 5

Skvělá kniha, s hlavním hrdinou, který je trochu mentalista a jasnovidec, ale aspoň má děj spád.

Lotka
18.11.2019 4 z 5

Winter? Nová láska! Hrdina dle mého gusta. Není to zrovna čtení pro citlivé povahy, ale my drsňáci to oceníme.

thrillery sérioví vrazi únosy

James Carol
britská, 1969
2015  87%Polámané panenky
2016  78%Dobře se dívej
2017  79%Oběť
2022  80%Nenápadný vrah
2015  80%Moriarty / Kdysi jsme se znaly / Dobře se dívej / Sebrané dílo A. J. Fikryho

Kniha Polámané panenky je v

Přečtených1 129x