Dobrá, Jeevesi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když Bertie krátce po rozmíšce se svým komorníkem ve věci večerního úboru zjistí, že jeho přítele Gussieho Fink-Nottlea, zamilovaného do Madeline Bassettové, se Jeeves rozhodl vyléčit z nesmělosti tím, že jej vyšle na maškarní bál v kostýmu Mefistofela, usoudí, že vývoj událostí nabral nebezpečný kurs, a rozhodne se vzít věci do vlastních rukou. Poté co však k úkolu sblížit Gussieho s Madeline - jehož řešení nemálo zkomplikuje dívčino přesvědčení, že zakřiknutým nápadníkem je ve skutečnosti sám Bertie - začnou přibývat další potíže a Bertieho plán hrozí skončit katastrofou, nezbývá než se obrátit o pomoc k jedinému člověku, v jehož silách je nalézt ze spletité situace východisko - byť, jak Bertie tuší, záchrana z Jeevesových rukou si vyžádá svou daň....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94254/dobra-jeevesi-QOp-94254.jpg 4.429
Série

Jeeves 5.

Žánr
Literatura světová, Humor
Vydáno, Paseka
Orig. název

Right Ho, Jeeves, 1966

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Dobrá, Jeevesi

Přidat komentář
petr8467
15. srpna

200 stránek čekáme na finále, ale není to nuda. Nicméně finále je velkolepé a Jeevesova genialita, jak po "Attilovi" všechno jednoduše urovnat, nemá ve světové literatuře konkurenci.

bruntal
19. ledna

Wodehouse a s ním i Jeeves a další staří známí ve skvělé formě!


Iljaajli
31.01.2017

Dobrá knížka pro chvíle odpočinku, když nechcete přemýšlet, ale dobře se bavit.

Wendysek
25.02.2015

Prostě Jeeves! :o)

Merlinit
18.03.2014

Výborné, jako obyčejně!

LucieRej
16.06.2013

P.G. je prostě mistr slova a humoru. Nikdy by mě nenapadlo, že mě takhle bude bavit humoristický román, kde vlastně jde jen o to jak usmířit pár lidí. Asi mě zatím bavil nejvíc a nejvíc jsem se nasmála, Bertieho popisy prostě vždycky stojí za to. A Jeeves to prostě zas bezvadně zachránil.

Doporučujeme

Dobrá znamení
Dobrá znamení
Nadělat prachy
Nadělat prachy
Podfuk
Podfuk
Milostné rošády
Milostné rošády