Díky, Jeevesi

Neústupnost Bertieho Woostera ve věci jeho nového koníčka, hry na banjo, vyústí v Jeevesovo rozhodnutí odejít z jeho služeb k baronu Chuffnellovi, Bertieho starému příteli, který je nyní rovněž zamilován do jeho bývalé snoubenky Pauline. Chuffyho finanční situace však není právě růžová, a tak mladík s vyznáním svých citů spíše otálí. Bertiemu nezbývá než podat kamarádovi pomocnou ruku – už jen proto, že dívčin otec, jehož plán odkoupit Chuffyho letní sídlo se začíná hatit, má hned několik důvodů přinutit dceru, aby se vrátila k někdejšímu nápadníkovi… další z románů oblíbeného anglického humoristy P. G. Wodehouse....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27838/diky-jeevesi-wuN-27838.jpg 4.430

Jeeves (6.)

Thank You, Jeeves

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Paseka

bruntal
26.10.2017

Opět skvělá, odlehčená zábava. Výborné čtení před spaním.

laepus
04.10.2016

Není to taková bomba, jak se to tváří. Pokud si to čtenář nedokáže živě představit jako scénu z filmu nebo seriálu a bavit se představou klasické anglické konverzační veselohry, tak se příliš nenasměje. Já se nasmál, ale přiznávám, že méně než jsem čekal. Humor už je na dnešní dobu trochu naivní a zub času se na něm výrazně podepsal. Možná i proto záměrně podhodnocuji a mezi třemi nebo čtyřmi hvězdami nakonec volím jen tři.

Wendysek
07.02.2015

Jeeves opět nezklamal. :)

Merlinit
18.03.2014

Jeden z mých oblíbených kousků.

mpb1913
05.03.2014

Mě ta kniha prostě nebavila, je tam pár světlejších chvilek, ale čekal jsem víc.