Jednou za život

Během letu z Londýna do New Yorku jsem se shodou okolností ocitla v první třídě. Jídlo, šampaňské, obsluha – vše bylo dokonalé. Modrooký muž sedící vedle mě byl třešničkou na dortu. Působil uhlazeně a inteligentně. Dost jsme toho namluvili, hodně jsme se nasmáli a pak se to stalo – přeskočila jiskra. Osud zasáhl a náš let byl odkloněn na neplánované noční mezipřistání. Co jsme měli dělat? Museli jsme se nějak zabavit. Nočním Bostonem jsme se prosmáli a protančili… a nakonec jsme spolu strávili divokou smyslnou noc, na kterou se nezapomíná. To vše se odehrálo před dvanácti měsíci. Od té doby jsem ho neviděla. Až dnes. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a při té příležitosti jsem byla uvedena k výkonnému řediteli. Dokážete si představit můj šok, když jsem spatřila, čí hříšné modré oči se na mě dívají přes mahagonový stůl. Jenže já už nejsem ta bezstarostná dívka. Můj život se změnil, mám své povinnosti a závazky. Právě mi přišel e-mail. Chce, abych se v osm ráno dostavila do jeho kanceláře na soukromé jednání. A tak si opakuju: co je v domě, není pro mě. O jaké soukromé jednání mu asi jde?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473313/jednou-za-zivot-txU-473313.jpg 4.444

Milesův klub 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Metafora

The Stopover, 2019

Kniha Jednou za život

Můžu se zmiňoval o klišé o příběhu který je otřepaný, neoriginální a blá blá blá ale upřímně stejně je budeme číst protože je to ,,TO" co hledáme v našem žánru : sexy zlej chlap( šéf) a holka co potřebuje zachránit a prožít
Happy-end ♡

Ketfl

Mě se kniha moc líbila. Jako jo, téma poměrně otřepané, ale nemůžu si pomoc. Skvělá jiskra mezi hlavními postavami a velice dobře vyvedené charaktery mě opravdu bavily. Navíc ta scéna s tím kempováním? Jo, mega jsem se nasmála. Určitě bych si ráda přečetla i příběh Tristana, tak snad se dočkáme.

Kubikuli

Celkem příjemné počtení...Taková oddychovka, která je možná až moc oddychová ... Chyběla mi tam nějaká aspoň trochu dechberoucí zápletka, protože ta, co tam na pár stránkách byla, tak rozhodně nikomu dech nevezme ... Bylo pár pasáží, které byly dobré a vtipné, ale na hodně místech to dost stagnovalo a bylo mi to až protivné. Postavy byly sice celkem sympatické, teda většinou, ale takové to bylo nemastné a neslané. S přivřenýma očima 4 ****.

Verulesa
13. červnaodpad!

Jako od tohoto žánru nemám nikdy moc vysoká očekávání, ale tohle? PANE BOŽE! Moje nejhůř investovaný peníze v tomto roce. Rozhodně. Hloupý, hloupý, hloupý.

Jeanine8

Tak tohle bylo super. Kniha se četla sama, těším se na další díly! :-)

lusitta05

"Erotické rozprávky z New Yorku", tak tomu ja hovorím :), ale však keby sa mi to nepáčilo,tak to nečítam. Takých príbehov je plno,ale na odreagovanie paráda. Fantázia a predstavivosť pracuje naplno. Chlap,v tomto prípade Jameson, je úžasný dominantný sexuálny boh a jeho chudobná kráska Emily, zažívajúca nespočetné orgazmy, ktorá si nedá skákať po hlave a riadne to medzi nimi iskrí,tak som jedine spokojná. :)

Kešu1981

Z průměru to posouvá kempování v "prdelákově"...fakt sem měla záchvat smíchu :o)

Iliss

Kniha se mi líbila. S Milesem a Emily to byla jedna veliká houpačka! Jako někdy se choval jake pěkně velké hovádko. Emily ho mohla dusit ještě víc. :-D A ukázka k druhému dílu je drsná! Doufám, že vyjde i druhý díl, určitě si ho koupím. :-)