Jednou za život

Jednou za život https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1843/bmid_jednou-za-zivot-660b0515d5c35.jpg 4 79 11

Daphne, mladá studentka s literárními ambicemi, a právník Jeffrey se do sebe na první pohled zamilují a brzy se vezmou. Zdá se, že nic nebrání, aby spolu prožili nádherné manželství. Jednou však vypukne v bytě požár a Jeff s dcerou při něm zahynou. Nepřízeň osudu Daphne těžce poznamená. Teprve když zjistí, že čeká druhé dítě, vrací se jí chuť žít. Syn je od narození postižený hluchotou a Daphne se ho po čase rozhodne poslat do internátní školy. Aby přehlušila bolest, začne psát knihu a má s ní okamžitý úspěch. Jediným jejím blízkým člověkem je ředitel internátní školy Matthew. Daphne však pro Matthewa není jen matka jednoho z žáků..... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub , Ikar (ČR)

Once in a Lifetime , 1982

LucieVero
18.02.2023 5 z 5

Krásná kniha,moc hezky se četla, ale Daphne mi bylo moc líto co všechno si musela prožít.

Tylinka
29.05.2022 5 z 5

Přečetla jsem už vícero knih od autorky, ale tahle je opravdu TOP. Krásné, čtivé, romantické.

georginaa
27.09.2020 4 z 5

Jak je možné, že na jednoho člověka přijde tolik smutku a tolik ran za sebou. Přijít o svou rodinu a i když je naděje v lepší budoucnost, postaví se do života překážky v podobě neslyšícího syna. Osud však zakročí a Daphne se seznámí s ředitelem školy a časem si dovolí prolomit svou rozbitou mysl a vrhnout se do nového života.

Radka1911
04.07.2019 4 z 5

Krásná, čtivá romantika.

hortenzie
10.03.2019 5 z 5

Krásná kniha, přečetla jsem jedním dechem. Znám i film, ale kniha je o hodně lepší. Jedna z nejlepších od této autorky.

MOu598
25.07.2017 3 z 5

Četla jsem v červenci 2014. Podle mých poznámek:
Román pro ženy. Dobře se čte.
Láska vítězí.
Z atraktivního prostředí, ale moc to autorka nevyužila.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Nádherná kniha. Velmi čtivá.

majík1
04.07.2016 5 z 5

Krásná kniha doporučuji

TaLu
21.08.2015 4 z 5

Mnoho knih jsem z toho množství, jež autorka napsala, nepřečetla, ale tento příběh je rozhodně jedním z nejlepších.
Doporučuji pro chvíle odpočinku.
Příběh je zajímavý, není to žádná prázdná romantika, ale život s tou špetkou romantiky, co ho dělá přece jen krásnějším.

kika 13
20.01.2013 3 z 5

Četla jsem ji jedním dechem.Romantika.

knihomolka
30.11.-0001 5 z 5

Nádherná kniha od mé oblíbené spisovatelky... Všem doporučuji. Má úžasný příběh, který se úplně "zhltne"...

láska zfilmováno

Danielle Steel
americká, 1947
1998  86%Prsten
1994  76%Nevýslovná láska
1997  75%Cizí žena
2007  77%Duch
1998  82%Palomino

Kniha Jednou za život je v