Jednoduše buďte úspěšní – Žijte svůj sen

Jednoduše buďte úspěšní – Žijte svůj sen https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182655/jednoduse-budte-uspe.jpg 4 16 4

Proč chceme být úspěšní? Když tuto otázku položili Pierru Franckhovi, oblíbenému a velmi úspěšnému autorovi, který do svého života bez námahy přitahuje hodně těstí a úspěchů, docela narazili. Úpěch přináší peníze, zabezpečení, uznání, obdiv, luxus - kdo by to vše nechtěl? Ale je to opravdu to, co nás motivuje? A proč někdo nepřestává, když už má vše, čeho kdy chtěl dosáhnout? Objevte svůj životní plán. Pierre Franckh v této knize ukazuje, že úspěch je mnohem víc než hledání uznání nebo peněz. Být úspěšný pro něj znamená objevit svůj životní plán a odpovědět na vnitřní výzvu. Je velmi užitečné vytvořit si nový pohled na naše úspěchy a naučit se jich vážit.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Anag

Einfach erfolgreich sein. Lebe deinen Traum , 2011

Lily101
21.01.2022 5 z 5

Úžasná kniha! Možná je to i tím, že se ke mně dostala nejspíš v pravý čas (a přitom jsem četbu odkládala-knihu mám vypůjčenou z veřejné knihovny), ale naprosto top kniha. Aktuálně zvažuji, že si ji pořídím i do vlastní knihovničky.

Četla jsem ji pět pracovních dní po pracovní době (občas i před) a trvalo to tak dlouho asi i proto, že kniha vybízí k tomu, abyste hned šli dělat to,co Vás baví…doporučuji číst knihu po menších částech více dní než
ji zhltnout na jeden zátah (a to většinou preferuji u knih právě druhé zmíněné).

janulka1310
09.12.2021 4 z 5

Krásné opáčko :) Ale to je pořád potřeba.

elyonka9643
13.09.2015 4 z 5

Je to vlastně pořád to samé dokola jen jinak napsané. Ale je tam spousta moc hezkých citátů.

hanapaimen
02.04.2015 4 z 5

Téhle knížce vlastně nemám co vytknout. Je to trochu na způsob Tajemství nebo Zákona rezonance/přitažlivosti, což ostatně asi každý bude očekávat, ale přece jen mě zaujala - je rozdělená do různých kapitol, kde se nahlíží na "úspěch" z různých úhlů pohledu, a myslím, že každý si najde v knize tu svou "blokaci", u které si uvědomí, že to je vlastně přesně to co dělá...následně je tam několik tipů a rituálů, pár příběhů ze života, které dojmou, a prostě celkově kniha na mě působila moc příjemným dojmem. :)