Jedna noc s ním

Jedna noc s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/bmid_jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 4 875 181

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Bad Apple , 2019

ajak
20.11.2020 5 z 5

Krásně se to četlo, je to velmi odpočinkové čtení, taková jednohubka na zlepšení nálady :) ač na má knížka trochu nižší hodnocení mě se líbila, a proto dávám plný počet :)
Doporučuji :)

Lucuschka
15.11.2020 3 z 5

Hezká romantika se šťastným koncem. Prostě jednohubka na pošmourný den i náladu. Líbilo se.

LucySmile
14.11.2020 4 z 5

Elle Kennedy byla pro mě záruka, že se budu bavit. Ani tentokrát to nebylo jinak. Jen se mi mi ostatní její knihy, co jsem četla, líbily víc. Proto nyní dávám jen 4*.

crazyslunicko
13.11.2020 5 z 5

Velice příjemná oddychovka. On Bohatý a slavný a ona chudá workoholička, která pracuje a studuje zároveň a nemá žádných oddych ani relax. Jde si za svým cílem a nemá čas na lásku. On utíká před novináři, kteří mu nedají pokoj a chce se někde ztratit a schovat.

knihomolka78
11.11.2020 2 z 5

Opět příběh pohádkově nereálný - slavný, bohatý, krásný x hodná, naivní, duševně krásná. I když je příběh Popelky nereálný nemusí být nutně špatný, ale tohle špatné bylo. Myslím, že je to jedna z autorčiných nejhorších knih. Začátek mě pobavil, situace v hotelu byla nereálná, ale vtipná, ale poté, co se jí Ben vnutil do bytu, už to byla nuda. Naštěstí byla kniha tenká, tak jsem se dlouho netrápila. Nesedly mi ani hlavní postavy, Maggie byla posedlá sebekontrolou (i když chápu, že člověk musí nějak přežít) a Ben byl manipulativní, egoistický sobec.

Alnima
10.11.2020 3 z 5

Tato kniha mě bavila více, než celá série od této autorky. Opět byl tuto publikaci dala do odpočinkové četby, kde víte, co a jak bude.

Pavli19
29.10.2020 4 z 5

Romantika, erotika, příjemná oddychovka.

Magda39
28.10.2020 3 z 5

Za mě ne příliš povedený odklon od klasického vzorce autorky.

Pedruska01
27.10.2020 5 z 5

Kniha je oproti jiným autorčiným knihám o dost tenčí, tím pádem se může zdát, že je kniha slabší kvalitou, jelikož není tak rozepsaná. Jenže mělo by se brát v potaz, že někdy není dobré srovnávat všechny výtvory jednoho člověka, protože každý se stále vyvíjí a zkouší nové věci - jakýmkoliv směrem a pak se může stát, že je čtenář zaujatý. Proto já srovnávat nehodlám a řeším pouze to, co jsem právě dočetla. Kniha se mi dobře a rychle četla. Byla napsaná stylem, který mi seděl, bylo to vtipné a milé a netáhlo se to - na to nebyla kapacita stránek. :D Naopak to pěkně plynulo. Pohled od obou aktérů vítám.
Hlavní hrdinka Maggie nebyla špatná, měla jsem jí ráda, i když žila... respektive vlastně nijak nežila. Ona přežívala. Chápu, proč tomu tak bylo, ale bylo mi ji na jednu stranu líto. Každý by měl mít chvíli času v tom shonu a starostech na chvíle zábavy, klidu a pohody nebo na vztahy.
Druhý hlavní hrdina Ben, to byl chlápek, který byl sice pěkně drzý takovým tím rošťáckým způsobem, ale měl zlaté srdce. Štvalo mě spolu s ním, jaké peklo měl od novinářských supů. Jeho pozici v showbyznysu - herec/zpěvák - mělo už několik hlavních hrdinů, se kterými jsem se viděla jinde a ačkoliv jsem to už znala, nebylo to nic, co by mi vyloženě vadilo a iritovalo mě to.
A ti dva dohromady mě vážně bavili. I přes to, že to byla otázka několika dní.
Byla to opravdu oddechová jednohubka, která mi zpříjemnila a vyplnila několik hodin času. Líbilo se mi to a nemám výtku. Takže rozhodně doporučím a hodnotím plným počtem. Byl to příjemný příběh včetně vizuálu na obálce. :)

Ophelie
26.10.2020 3 z 5

Taková oddychovka plná erotiky pro nenáročné čtenáře (spíše čtenářky ;-)). Jednoduchý děj, taková klasika - chudá slušná holčina a krásný bohatý rebel. Ačkoli obě hlavní postavy (Maggie a Ben) mi nebyly úplně sympatické, četlo se to dobře. Žádný "waw efekt" ale nečekejte ;-)

JanuldaN
22.10.2020 2 z 5

Jednohubka. Za mě - rozhodně nejslabší román Elle Kennedy (myslím z těch, co vyšly v češtině). Chyběla tomu šťáva, větší prokreslení postav, delší vývoj, uzavření - možná epilog? ... Klišé Popelka a princ mi nevadilo, avšak kniha mi nesedla a to mám Elle Kennedy ráda.

Tesla
20.10.2020 5 z 5

Krásný příběh na jedno odpoledne :)
Sice příběh je všeobecně známý, tak tahle kniha neurazí.

evineckY
11.10.2020 4 z 5

Jo,jo... další princ a popelka :-)

Zlá-Ňufie
10.10.2020 3 z 5

Ty jo.. Kennedy miluju, ale tohle mi nesedlo. Nejdřív jsem byla smutná, že novinka je tak tenká, ale vlastně se to docela vleklo, na což nejsem u Elle zvyklá.
Škoda, mohla to být pecka... I když Maggie mě dost otravovala a nebyla mi sympaticka. Ale třeba si to jednou přečtu znovu a bude to fajn :)

Litocha
09.10.2020 2 z 5

Tohle nebylo dobré. Začátek byl docela slibný, ale od chvíle, kdy se jí vnutil do bytu, šlo všechno do kytek. Halda klišé, povrchní postavy, minimum děje, nepřesnosti a nepravděpodobnosti (Maggie sice nikdy neletěla letadlem ani nejela lodí, ale pas určitě vlastní, že? Pokud vím, Bahamy jsou samostatný stát...). Další věc je naprosto nevěrohodný vztah - po týdnu stráveném v posteli je z toho věčná láska?
Celkově sice knížka celkem ubíhala, ale byla bez náboje, a kdo mi opravdu pil krev, byl Ben - namachrovaný manipulativní sobec, děkuju pěkně za takový dáreček. Maggie mi nijak strašná nepřišla, jen mě dráždilo, když ji sice Benovo chování pána tvorstva vytočilo, ale ách, já po něm tak toužím, tak sebou nechám radši vláčet.
A co měl znamenat ten nedomrlý konec?
Je to zkrátka tuctová romance s větším počtem sexuálních scén - bez jakékoliv osobitosti a originality. Autorka to umí mnohem líp.

Nonča
07.10.2020 5 z 5

Knížka se mi velice líbila, přečtena za dva večery.
Děj peprný, vtipný a romantický.
Jako oddechovka úžasné:)

cerna7151
30.09.2020 4 z 5

Slaďárna, totální... Knížka se četla velmi dobře, bylo to milé čtení. Oddychovka, která prostě bodla.

Siegrid
30.09.2020 2 z 5

Na půjčení je kniha dobrá, stačí přečíst 1x. Není to srdcovka, ale od této autorky si stejně ráda přečtu všechny její zamilované příběhy:-).

wielka
29.09.2020 3 z 5

Co sa stalo s Elle? Snad sa jej tie samostatne romany az tak nedaria? Kam sa podela ta iskra , na aku sme si zvykli v jej seriach? Aby som vsak iba nefrflala, tato kniha je romanticka jednohubka, ktora nicim neprekvapi a cely dej sa odvija presne tak, ako si myslite, ze sa bude odvijat a naraz "bum" a je koniec.
Mimochodom, preco je v kazdej knihe niekto, kto vyrasta u pestunov?

kalimaskry
28.09.2020 4 z 5

I přesto, že knihu jsem přečetla za den, tak mi tam něco chybělo. Průměrná červená knihovna.

sex New York láska pěstounská péče erotika americká literatura herectví

Elle Kennedy
kanadská, 1982
2018  85%Hodnej kluk
2016  86%Omyl
2019  85%Lov
2019  89%On
2017  90%Skóre

Kniha Jedna noc s ním je v

Přečtených1 243x