Odmítnutá

Odmítnutá https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345365/bmid_odmitnuta-stH-345365.jpg 4 263 44

Jedna noc série

Spalující, nebezpečná láska. Když chcete být jeho světlem… Nezkrotná vášeň, která se rozhořela mezi Livy a tajemným Millerem v Jedné noci: Zaslíbené, může oba dva nemilosrdně zničit. Pro Livy už ale neexistuje cesta zpět, její krásný a bohatý londýnský eskort jí stále přináší rozkoš, o níž neměla ani tušení a která ji tolik láká. Doslova ji uchvátil, za žádnou cenu se jí nechce vzdát a ona mu slibuje, že se stane světlem v jeho hříšném světě. Jejich touha tak přerůstá ve vzájemný cit, který musí čelit mnoha překážkám, především jeho temné minulosti, nepřátelům, milenkám, drogám, a hlavně samotnému Milleru Hartovi. Vyjdou najevo mnohá tajemství z jeho života, s nimiž se budou muset vypořádat bez kompromisů, a oba počítají s tím, že cena za jejich lásku nebude malá a vyžádá si oběti…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Denied , 2014

_wejunkaa_
15.04.2024 3 z 5

První díl si mě hned na začátku získal díky svému ději. U druhého dílu to ale celkem začíná pokulhávat. Hlavní hrdinka Livy se mi v tomto dílu začíná silně znechucovat, hlavně jejím arogantním chováním. Přibližně v půlce knihy jsem si řekla “Wau! Tak tohle bude pecka.“ Bohužel ale realita byla oproti představě velmi odlišná.
Opakující se scény mě rychle omrzely a tak přichází ta důležitá otázka “Dočtu tohle vůbec? Světe div se, dočetla jsem, díky velmi napínavému zakončení si kniha odnáší 3/5 hvězdiček. Doufám, že 3. díl této série bude takzvaně třešnička na dortu. Ani nevím, co bych měla pořádně napsat, moje pocity jsou zvláštní a nedají se úplně určit. Nevím, zda se mi díl líbil nebo mě víc nudil, no… uvidíme co přinese další a zároveň poslední díl, doufám že v něm nalezneme odpovědi na otázky, které zatím zodpovězeny nebyly a tak nám bude příběh dávat větší smysl.

Terezzie
25.01.2024 3 z 5

Těšila jsem se na druhy díl a za mě byl o chlup lepší než ten první . Postavy se mi zatím nezprotivili jak to někdy bývá u takto dlouhých příběhů a těším se moc na poslední díl .

Misshell1
29.03.2023 4 z 5

Nooo tak tohle jsem v půlce knihy viděla tak na 3 hvězdičky a už mě opravdu vytáčela hlavní hrdinka, jak byla ubohá, furt se kvůli čemukoliv buď rozbrečela, nebo se jí hroutil svět. Neuměla stát za tím, co chce...hlavně Millera. Ale zase musí vyzdvihnout začátek knihy, kdy jsem doslova přemýšlela, jestli čtu tu správnou knihu a ten konec? No autorka nasadila laťku hodně vysoko a očekávám, že na otázky, na které zatím není odpověď, tak ji dostaneme. Hlavně třetí díl má z pohledu čtenářů nejvyšší hodnocení.

petulik330
03.03.2023 1 z 5

Tento díl se hodně podobal tomu prvnímu. Sice jsem se na něj těšila a nakonec i docetla, ale celou dobu jsem si říkala že ne to jen ztráta času. Opět hrál první roli sex, pak hádky hlavních hrdinů a jejich rozchody. Nic nového se tam neobjevilo. Ken jedná věc a to, že hlavní hrdinové změnili prostředí kde se kniha odehrává. To je vše.
Do další dílu se sice pustím, ale jen proto abych tuto sérii dočetla.

Leído
06.08.2022 2 z 5

(SPOILER) Četla jsem v recenzích dva protichůdné názory. Buď že je druhý a třetí díl ještě lepší než první a nebo že je to po odhalení hlavního tajemství v prvním díle nuda. Já se kloním k tomu druhému názoru. Bylo to táhlé, linky nedokončené, protože ať začali cokoli, vždy to bylo přerušené sexem. Drama bylo neustále ve vzduchu: údajní nepřátelé, bývalé klientky, stalker, ale nic z toho nebylo rozvinuto v akci. Když jí dal z těžkým srdcem kopačky aby ji ochránil, těšila jsem se, že se konečně bude dít něco jiného než neustálé vyznávání nekonečné lásky, ale tři stránky na to se dali dohromady a zas to bylo ve starých kolejích. Čekala jsem skutečnou zápletku, ale nedočkala jsem se. Třetí díl si nechám ujít.

suzanne1997
25.05.2022 5 z 5

Za mě skvělá kniha s pomalejším rozjezdem, velice komplikovanými charaktery, skvěle vykreslenými emocemi a nečekanými zvraty. Tento komentář píšu až po dočtení poslední stránky. A že to opravdu byla jízda. Oba hlavní hrdinové si mě už v prvních minutách čtení doslova získali a od příběhu nešel odtrhnout zrak. Ať se snažím, jak se snažím, nic co by mi vadilo si vybavit nedokážu, možná proto a taky kvůli napětí mezi jednotlivými díly, kdy mít po ruce další je nezbytnost, hodnotím nejlépe, jak mohu.

Ralemo
01.02.2022 3 z 5

(SPOILER) Celá tato série knih byla jak to říct, zajímavá? Začátek klasický, samá zápletka, drama, sex, spousta sexu. Trilogie Tento muž za mě byla určitě lepší. Myslím, že knihy byly někdy zbytečně moc dlouhé, vadilo mi jmého Miller, připadalo mi to spíše jako příjmení. Ke konci už jsem sexuální scény četla tak napůl, vesměs to bylo pořád to stejné. Skvělá byla babička Josephine, ta mě hodně v knize bavila. George a Gregory, zajímavá volba jmen vedlejších hrdinů, ze začátku se mi docela tyto jména pletla, měla jsem problém se v tom orientovat, nakonec jsem si zvykla. Každopádně knihy si určitě nezaslouží plný počet hvězd. Nakonec jak bývá u takových knih- šťastný konec se vším všudy.

Kristy.Seb
28.10.2021 3 z 5

Život je příliš krátký, abys jen tak postávala a čekala na odpovědi, které dostaneš jedinéě tak, že zvedneš svůj zadek a vydáš se je hledat.

Tenhle díl zas tak moc nového neodhalil. Skoro mě až nebavilo stále číst dokola jak od něj odchází a zase se milují. Ale konec zase odhalil něco nového...

johana3160
29.01.2021 1 z 5

Nedocteno. Uz u minuleho dilu jsem se ukecavala ho docist a u tohoto jsem to uz vzdala. Nevim cim to, napad a pribeh je asi dobry, ale zpracovani je asi prilis zdlouhave na to aby me to bavilo. Z teto knihy prectena asi polovina a z posledniho uz jen par stranek abych vedela jak to dopadlo.
Odpad nedavam, protoze si myslim, ze kazda kniha ma sveho ctenare. U tehle serie to ale nejsem ja.

Aktenanka
28.01.2021 3 z 5

Ani druhy díl není o moc lepší. Je tam kolem spousta vaty a napětí se v knize ztrácí.

janina66
12.10.2020 3 z 5

Je to prostě erotická kniha, ale docela s jiným tématem děje. Celkově se to výborně četlo, ale zbytečně natahované. Stačilo vše v jednu knihu.

Jejunka
12.08.2020 1 z 5

No teda dvě hvězdičky jsem dlouho nedala. První je za opravdu dobrý nápad na příběh a druhá je za to, že se to dobře četlo na to kolik to mělo stran. Celou trilogii bych hodila do jedné knihy asi o 400 stránkách maximálně. Tento díl jsem v podstatě jen ze zvědavosti prolistovala během dvou hodin, protože jsem už měla první i druhý díl z knihovny zapůjčený. Upřímně on mi byl sympatický, ale s jeho výkonem musel fičet na viagře. Za to ona byla totální slepice první kategorie! Jak může být někdo tak blbý jak daleko vidí! A ta její posedlost a zamilovanost v podstatě hned, co ho prvně viděla, ztráta řeči, nekontrolovatelné oči, mozek nechtěl poslouchat srdce, pche to bylo místy až k smíchu. Tohle není ani reálné ani představitelné a to mám velkou představivost. Za mne ne. Ochránce se mi líbil, ale tohle byl odpad!

Pingu
23.07.2020 3 z 5

Jsem zklamaná, mohlo vyjít jako jeden díl i s tou první.

keiko33
23.07.2020 4 z 5

Tak tento diel bol vyvazeny s prvym. Akurat tu sa toho dialo viac, ale tie zbytocne natahovane postelove sceny,boli zbitocne a zabijali dobry dojem z knihy. To "Chcem ta uctievat" a "Chcem ta ochutnat" mi uz lezie na nervy a rovnako oslovenie holcicko moje. Pritom dej ma potencial a napatie. Cele to bolo ako na hojdacke, ked Miller prave nezuril, alebo neziarlil, tak Livi sa chovala ako rozmaznane decko. Ved ked mi ublizil, tak mu to vratim. Opijem sa a vleziem s niekym do postele, nech trpi. Velke plus bola Babi. Ta bola fakt podarena. Ako celok nie zle, len by to chcelo ubrat jednu tretinu zbytocneho a nudneho opisu sexu.

knihomolka_eli
24.05.2020 2 z 5

Začiatok knihy ma nudil. Bolo to dookola o tom istom. Asi od polovice knihy sa mi zacala citat rychlejsie. Neviem sa stototznit s tym, ako rozmysla hlavna hrdinka. Sexu tam bolo prehnane, nebavilo ma to. Viem, ze tato kniha ma byt taka ta typicka oddychovka pre zeny, ale mne sa do nej velmi nechcelo a citala som aj podstatne lepsie. Trojku precitam preto, ze chcem vediet ako to dopadne, ked som uz precitala prve dve casti.

Myška43
19.05.2020 3 z 5

Z prvního dílu jsem byla nadšená. Už je to dost dlouho, co jsem ho četla, přesto jsem si příběh pamatovala. Livy a Millerovi fandím. Ale tento díl je podle mě zbytečně natahovaný, proto jsem ho četla mezi řádky. Určitě si přečtu později i poslední díl, abych věděla jak to vše dopadne.

Pajina324
25.02.2020 4 z 5

Líbila se mi, oddechovka, odsýpala.

niced
03.02.2020 3 z 5

Souhlasím s předchozími komentáři... je tu až moc sexu. Erotické scény mě rychle přestaly bavit a začala jsem je přeskakovat, abych se konečně dostala k dialogům, ve kterých jsem se toho stejně většinou moc nedozvěděla. Tajemství okolo Millerovy minulosti mi přijde přehnaně natahované ale celkově se mi další díl líbil.

Cometka
21.10.2019 3 z 5

Už fakt nevím, co k téhle sérii napsat. 300stran sexu a souhlasím s uživatelkou pode mnou - někdy je méně více a tady to platí na 100%, scény mě vůbec nebavily a hledala jsem vždy první smysluplnou konverzaci. Škoda nevyužitého potenciálu k nějaké akci v knize. Hlavní hrdinka mi je čím dál víc nesympatická a Miller? Přijde mi, že neví, co chce. Přelouskám třetí díl, ale jen proto, abych se dozvěděla, jestli se dal příběh sepsat jen do jedné knihy a nevycpávat to zbytečným sexem - všichni přece víme už od prvního dílu, že se přitahují až neskutečně :-D

jitka7
13.10.2019 3 z 5

Jak někdo dokáže v knize pohřbít erotické scény. To nechápu. Erotika má být v knihách taková třešiňka na dortu a né, že člověk začne listovat pár stran a říká si, proboha, ať už to dodělaj :) Tím to autorka úplně zabila. A Livy? Pokaždé, když on bouchne dveřma se utíká nalít a přemýšlí, kterýho přetáhne jako první. A proč?