Jedna jediná noc

Jedna jediná noc https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258798/bmid_jedna-jedina-noc-258798.jpg 3 159 35

Jedna jediná noc série

1. díl

Kasie Fitzgeraldová je spolehlivá a zodpovědná. A má těsně před svatbou. A právě to je důvod, proč ji kamarádka vytáhne na víkend do Las Vegas. Má to pro ni být poslední výkřik svobody, než se vdá. Za jednu jedinou noc se toho sice nedá příliš stihnout, ale i přesto se Kasie změní život. I když obvykle takové věci nedělá, vyspí se záhadným cizincem a jedinou její myšlenkou je, že netušila, že to může být takové... Podlehne Kasie své vášni nebo si zachová chladnou hlavu a zůstane se svým dlouholetým partnerem? Dokáže jí jedna jediná noc ve Vegas převrátit život naruby? Román Jedna jediná noc ve vás rozezní ukrytou vášeň a rozehraje utajené touhy, které vás srazí na kolena.... celý text

Literatura světová , Romány , Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

Just One Night , 2013

radus
22.11.2016 3 z 5

Nějak jsem se tou knížkou nemohla prokousat, moc mě nabavila, prostě nenadchne ani neurazí.

Mellisek
21.11.2016 2 z 5

Teda - Dávám 2.hvězdy a to jen proto že to byl v celku originální příběh. Tím myslím téma knihy. Ale vážně? Omlouvám se, ale 100 stran posledních jsem přeskočila a zajímalo mě či jsou nakonec spolu nebo nejsou. Hrozně psaný příběh. Prostě stane se sex - v průběhu toho nic moc nenapíše takže je to pro Vás pasé a dva dny na to sedí v kanclu a vzpomíná? ... Fakt blbě psané. Hlavní postava na pěst. Prostě tuto autorku asi ne ... Kdyby tento příběh napsali "CH. LAUREN" tak by to byla bomba! :-)

Nissi
11.10.2016 3 z 5

No uff, precteno. Kasie byla 3/4 knihy na pest. Skoda, ze tu nebylo pojeti i ze strany Roberta, ale jen ciste z pohledu Kasie.

Helena Lacková
02.10.2016 5 z 5

Bezvadná kniha. Vše co od knihy čekám v jednom, super !

adrianna0305
31.05.2016 odpad!

Někam do poloviny se zdálo, že by to nemuselo být nejhorší čtení, jenže chyba lávky. Z Kasie se stala totální minda a pan Dade byl tak trochu psychouš. Potrhlé zápletky, zbytečné hrdinčiny fantazie a stupidní metafora o nějakém Měsíci nad oceánem jako bonus k tomu všemu hloupému :-)

Bakelitka
28.02.2016 1 z 5

Nemám ráda nedočtené knihy, ale s touhle to jinak nešlo. Zdlouhavé, erotické pasáže téměř bez nápadu a hlavní hrdinka mi přišla dost rozpolcená. Už na začátku mi lezla na nervy. Mám ráda erotické romány, ale tento mě skoro ničím nenadchnul.

Aires
15.01.2016 odpad!

Začátek celkem slibný, ale to následovalo potom, mě stálo všechny síly, abych knihu vůbec dočetla. Hlavní hrdinka si nechá líbit snad vše a věřte, že neuvěřitelné sexuální scény (např. když si to rychle rozdají, než se vrátí její manžel domů), vám rychle začnou lézt na nervy. Tohle bylo šlápnutí vedle. Omyl a katastrofa :D

Laf
02.12.2015 2 z 5

Rozhodně jsem od této knihy očekávala něco jiného než byla skutečnost. Základ příběhu byl dobrý, i když s předvídatelným koncem. Nelíbilo se mi, že tam některé části byly až moc dlouhé a nudné a celkově délka příběhu mi přišla moc přetažená, že nakonec jsem odpočítávala stránky, kdy už bude ten konec. Tohle moc povedená kniha prostě není.

Beni
02.11.2015 3 z 5

Tak nějak nevím, zda se mi kniha líbila nebo ne... nic světoborného - neurazí/nenadchne.. Byla jsem rozhodnutá za 2*, za ten celkem vtipný konec (Dobrý den, dáme karty..) dávám 3*

Samira
25.10.2015 2 z 5

Na začátku a vlastně celou první třetinu jsem si říkala, že musím číst jinou knížku, než všichni ostatní, protože se mi líbila a přišla mi jako příjemná, nenáročná erotická oddychovka. Jenže přesně na konci jedné třetiny se to zlomí a po pravdě to byla vcelku hrůza, druhá třetina byla skoro nečitelná. Třetí byla lepší, ale že bych z toho měla radost to tedy ne. Ač se to tak na začátku nejeví, hrdinka si nechá líbit věci, které by si nikdo zdravý líbit nenechal a sex pak opravdu ztratil jiskru. Závěr nakonec hezký, tak dávám dvě hvězdičky.

Jemimah
22.10.2015 1 z 5

Hodně pasáží jsem přeskakovala, chyběla mi tam vášeň a jak tu bylo psáno jiskra. Příběh už tu taky byla v různých obměnách :-( Ale dočetla jsem, i když mi to trvalo dýl než obvykle.

lukonka
14.10.2015 odpad!

Ačkoliv jsem se opravdu snažila a několikrát se ke knize vrátila, je nedočtená. Opravdu se nedala a hlavní hrdinka mě velice nudila :(

maci_aa
03.10.2015 1 z 5

Knihu jsem dočetla. Od začátku knihy je předvídatelný konec knihy. V erotických scénách chyběla jiskra a hlavní hrdinka? Ta se sebou nechá ode všech zametat, až to ani není možné, že někdo takový by byl. Čekala jsem od knihy více :-(

martiiinkajjj
28.09.2015 odpad!

Knihu jsem přečetla pouze do poloviny, ale i tak si říkám jak jsem mohla dojít tak daleko. Špatně napsané erotické scény a úplně blba hlavní hrdinka. Jako mam chlapa a klidně planuju sex s někým jiným? Už na začátku jsem mela přestat číst....zbytečná ztráta času!

eva6572
15.09.2015 odpad!

Knihu jsem docetla uz asi pred tydnem a stale mnou jeste clouma vztek. Zpusob, kterym sebou necha hlavni hrdinka zametat a manipulovat mi prisel az na hrane nechutnosti. Eroticke sceny se odehravaji v tak nevhodny moment, ze jsem je vetsinou preskakovala, protoze jsem se desila toho, kdo je kdy odhali (napriklad s milencem v byte pritele, ktery ma kazdou chvili prijit, apod.) Navic, charakteristika hlavni hrdinky si odporuje s dejem knihy. Osobne si myslim, ze zenska, ktera je tak lehce manipulovatelna, by projektovou managerku delat nemohla. Zkratka, kniha se mi fakt nelibila. Nedoporucuju.