Jedna + 1

od:


KoupitKoupit eknihu

Vtipný a laskavý příběh o tom, že při hledání opravdové lásky se musí počítat se vším… Tom ze všeho nejvíc touží po lásce. A protože více než lidem důvěřuje číslům, zaplete se do sítí internetové seznamky, která své klienty páruje na základě matematických vzorců. Vysněná žena je rychle nalezena. Jmenuje se Lisa a je to ta pravá, vždyť se shodují ve více než čtyřiadevadesáti procentech. Na první schůzce se Tom bohužel seznámí jen s její excentrickou matkou. S Lisou se setká, až když oba nastoupí do nového zaměstnání, krachující velkopekárny, kterou mají znovu postavit na nohy. Jaké je však Tomovo překvapení, když zjistí, že Lisa je jeho pracovní rivalkou. Ale v lásce žádné pohrávání si s čísly neplatí. Je potřeba mít odvahu, srdce na pravém místě a osmadvacet bláznivých nápadů…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343078/jedna-1-lcd-343078.jpg 3.532

Orig. název:

Ausgerechnet wir (2016)

Žánr:
Literatura světová, Humor, Pro ženy
Vydáno:, Host
Počet stran:280
Překlad:Vladana Hallová
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:9788075771254
Nahrávám...

Komentáře (13)

Přidat komentář
cukrovka
15. října

Kniha mne moc nezaujala. Dost nudil popis různých statistik a choasu v pekárnách. A rádoby vtipné situace do kterých se Tom dostává mi vtipné nepřišli.

petronella1
29. srpna

tahle kniha byla opravdu dost slabá...po Úterních ženách

BaNaMa
11. červenceodpad!

Po první kapitole jsem odložila a pochybuji, že se ke knize někdy vrátím. Ničím nezaujala a navíc se ani dobře nečetla :-(

Anna 13
05. července

Kniha, která místy nudí popisy jedné chaotické pekárny, ale čtenáře nepustí působivé přemýšlení jednoho mladého matematika, kterého si brzy oblíbíte. Jeho víra, vytrvalost a odvaha vás omráčí a vy zbožňovaného hrdinu doprovodíte i na nudnější místa k nudnějším postavám...

Líbila se mi neotřelost, ta nejistota z toho, jak to celé skončí... Nepředpokládaný konec a pořádný kus reálného života...
Tato kniha šíří dobro... A možná si díky ní zamilujete i čísla a logistiku...

Mohu vřele dporučit. I když podruhé bych to už asi nečetla.

DominaCZ
17. června

No...v podstatě to lže. Je to o týpkovi a jeho práci v pekárně a snaze změnit karmickou zátěž, což odkazuje na seroš Earl. Lisy a seznamky je tam velmi málo, zato práce a jeho vnitřních pocitů a dělání krávovin požehnaně.
V podstatě tam ta seznamka skoro žádné místo nemá, končí to však díky ní. (já ale měla problém pochopit kdo to je).
Ten týpek je životní zmatkář, kterej si ale 90% věcí dělá sám, hlavně mě ale dostala dvě místa, která jako by patřila k dnešnímu MeToo.
SPOILER
Ptá se v areálu školy neteřině kamarádky zda neví kde ona je a je z toho sexuální skandál. Skoro totéž se děje, když dá dárek sousedčině dceři nebo nabídne ve frontě dvěma kupujícím lístky do kina zdarma- "dívaly se na mě tak vyděšeně, jako kdybych jim nutil předplatné pornočasopisu."
Chudák chlap.
KONEC.

Čtivý to je, ale stačilo by nenazvat to něčím, co je o seznamce a poznávačce.
Pokud anotaci uvěříte, tak vás to jedno jejich políbení asi zklame.
Pokud vás zajímá pekárna a počet desetinných míst za 3,14, jděte do toho.

levánoha
19. února

Tak tohle mě opravdu moc bavilo. Svižné a vtipné od začátku až do konce. Krátké kapitolky se dobře četly a jejich názvy byly opravdu trefné.

bigbabe
22. ledna

Vzhledem k sérii Úterních žen, kterým jsem dala po třech hvězdách, musím dát dvě. Není to špatná kniha, ale je to jednodenní oddechovka; žádná hloubka. Na relax nebo do čekárny k lékaři super.

petunkav
18. ledna

Pěkná, lehká, místy úsměvná oddechovka. Přesně tohle jsem od knihy očekávala.
Je maličko slabší než předchozí série Úterních žen, ale přesto splnilo mé očekávání.

ufounek173
13. ledna

vtipné,oddechové,konec nečekaný

pinussilv
03. ledna

Monika Peetzová mě nezklamala, knížka přinesla všechno to, co jsem očekávala. Zajímavé bylo, že průvodcem a hlavní postavou je muž. Přsto pohled na vztahy mezi oběma pohlavími zůstává obdobný jako v Úterních ženách. Komu se předešlé knížky Moniky Peetzové líbily, mohu jen doporučit. Příjemné oddechové čtní.

zuzi1162
30.11.2017

Tahle kniha me ponekud zklamala, a to se mi dalsi autorciny knihy libily. Oproti jejim dalsim kniham je tady hlavni postovou muz a na tom to myslim spadlo. Myslenkove pohnuti tohoto muze jsou neuveritelna, spis jako by byl neskutecne zzenctely :).

aydam
01.11.2017

Klady: Vtipná, místy dojemná kniha s nepředvídatelným dějem (jak sám život) a vykreslenými charaktery postav. Krátké kapitoly.

Zápory: Na můj vkus místy neuvěřitelné situace a zdlouhavé pasáže.

bookcase
24.10.2017

Líbilo se mi to mnohem víc než série Úterní ženy. Bylo to svižné, vtipné, milé, autorce se podařilo proniknout do světa jednoho mladého muže. Fajn překvápko.