Jedenásť šípov ... a každý triafa do čierneho

Jedenásť šípov ... a každý triafa do čierneho https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/3345/jedenast-sipov-a-kazdy-triafa-do-cierneho-3345.jpg 3 8 3

Autor tvrdí, že iba jedna poviedka je dielom jeho fantázie, všetky ostatné vychádzajú z reálneho života.

Literatura světová

Vydáno: , Motýľ

A quiver full of arrows

Nuttelka
04.02.2023 2 z 5

(Audiokniha)
Ojojoj, tak tohle byla trefa vedle. Nejlepší je interpret, který se mi na poslech líbil, povídky mě nezaujaly vůbec, jen asi tak jedna dvě mě trošku donutily se soustředit, ale jinak jedním uchem tam a druhým ven :-(

jaroiva
17.02.2022 3 z 5

Povídky - lepší i horší. Předešlé povídkové, které jsem od Archera četla, se mi líbily víc. Ale jako nenáročná četba (resp. poslech) je to slušné.
Asi nejvíc se mi líbila hned první povídka - Čínská socha. Ta mi připadala typicky Archerovská. Naopak kriketová povídka Stovka mě nebavila vůbec.
Asi uškodilo knize to, že většina povídek (údajně až na jednu) je podle skutečných událostí. Přitom Archerovi jdou ty vymyšlené asi líp.

SilvaK
26.03.2019 3 z 5

Kniha poviedok, príbehy síce zaujímavé, ale od Archera si radšej prečítam kompletný román, kde je priestor si pohrať s rozprávaním a postavami.