Jeden život nestačí

Jeden život nestačí https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4340/bmid_jeden-zivot-nestaci-dbi-4340.png 4 29 13

Třetí esoterický román moravské spisovatelky Jaroslavy Černé , který do sebe doslova vtáhne čtenáře již na svých prvních stranách, opět potvrzuje její mimořádné schopnosti vyprávět velké příběhy prostřednictvím věrně vylíčených životů obyčejných lidí.

lalela
07.02.2023 4 z 5

Je mi jasné, že hlavní zápletka knihy má být taková, jaká v knížce je, ale kdyby ji autorka vynechala, tak by mi to vůbec nevadilo, přiklonila bych se k většímu povídání o Pavlíkovi, Pavlíně a rodině Sukových. I když, jak už trochu znám autorčino psaní, opět bylo řečeno vše, co mělo být. Akorát přeměna pana Suka byla moc hr a najednou, člověk luskne prstem, obrátí stránku a čtete o jiném panu Sukovi. Za to ubírám jednu hvězdu. Jinak knížka je opět čtivá a těch 229 stránek přečtete jako nic.

PájaHája
02.04.2021 3 z 5

První setkání s touto autorkou. Čtivé. Určitě si přečtu i další knihy od J. Černé.

Vali26
23.03.2020

Fakt dobrá knížka na dlouhé večery k zamyšlení nad sebou a životem samotným. Dobře se čte, doporučuji.

RendyaDav
07.01.2020 5 z 5

Moje první knížka od této autorky,po tý jsem věděla,že si koupím každou co autorka napíše....

petunkav
13.11.2019 4 z 5

Kniha, která opravdu nutí se zamyslet. Velmi zajímavé prolínání dějových linek.

knihovniceS
03.09.2019 5 z 5

Dočetla jsem s velkým vzrušením. Příběh se mi moc líbil a dějové prolínání současnosti a minulých životů má něco do sebe. Nejsem esotericky založená. Tato kniha je velice čtivá a příběh beru jako zamyšlení nad odpouštěním a návraty ...

helča5
23.02.2019 3 z 5

lidé dělají chyby a odpouštět je lidské,od této autorky jsem ale četla lepší knížky

Sůvazknihovny
31.07.2018 5 z 5

Opravdu vhodné jen pro ty, jimž slova karma a minulé životy přijdou tak přirozené jako dýchání. Kniha se mi líbila, mám ráda prolínání časových linií, navíc paní Černá píše čtivě a lehce. Jedno velké ponaučení z podobných knih by mělo být zřejmé - neposuzovat a neodsuzovat chování jiných lidí, protože nic nevíme o jejich životě současném ani minulém. Těším se na další vybranou knihu paní Černé Týden blázna.

orinka3
12.03.2018 2 z 5

Kniha je podlé mě slabá a využívá velkého zájmu o esoteriku. Podobných knížek se vyrojilo hodně a přitom nenabízejí žádné řešení, krom toho sluníčkového. Ano, je to velmi čtivé, jenže to nestačí. Žádnou velkou hloubku nehledejte, spíš jde o lehce podbízivé téma. Autorka prostřednictvím svých postav stále mentoruje, a to nemám ráda. Mistr zkratky je mi milejší:)

Šárka5875
03.02.2018 3 z 5

Knihu určitě můžu doporučit, ale spíš těm čtenářům, kteří se prostřednictvím příběhů rádi vrací do minulých životů, mají rádi jakési tajemno. Příběh je podaný čtivým stylem, a čtenář, který bude naladěn na stejnou vlnu jako paní autorka, si knihu jistě maximálně vychutná.

Velký palec nahoru dávám za krásnou obálku. Ta se tentokrát nakladatelství Alpress maximálně povedla.

MartinaF
14.01.2018 5 z 5

Já nemám slov. Neumím vůbec vyjádřit pocity, které mnou po dočtení zmítají. Bylo to tak neuvěřitelné, nádherné, citlivé. Krásná slova k zamyšlení si budu hodně dlouho pamatovat.

Kuci51
12.03.2017

Poutavé čtení o hledání lidského odpuštění.

macek69
29.04.2013

Byla bych ráda kdyby knihy od Jaroslavy Černý bylo i v epupu děkuji moc ráda ji čtu