Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452904/bmid_jeden-za-druhym-cb2-452904.jpg 5 2416 582

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci. Členové losangeleského policejního sboru využijí spolu s odborníky z FBI vše, co mají k dispozici, aby elektronickou cestou vysílání vystopovali. Ovšem tenhle zabiják není žádný amatér a dokonale se připravil, než s policií rozehrál hru „chyť mě, než znovu zabiju“. Ještě dříve, než Hunter a jeho parťák Garcia stihnou řádně rozjet vyšetřování, totiž vrah zavolá znovu. Nabídne novou adresu webové stránky. Novou oběť. A svůj přímý přenos tentokrát promění ve vražednou reality show pro širokou veřejnost, kde každý divák může přihodit rozhodující hlas.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , BB art

One by One , 2013

Sudin
Sudin
05.11.2022 5 z 5

Typický Carter, drsný, surový se strhujícím závěrem.

VeFab
VeFab
11.10.2022 5 z 5

Čtivé, napínavé, strhující konec. Perfektní jako vždy.

mirinda973
mirinda973
30.09.2022 5 z 5

Tohle už je prostě taková sázka na jistotu. Skvělá série plná napětí a zvratů. Takhle má detektivka vypadat.
Hodně mi připomíná sérii od Angely Marsons

Doporučuji

Zuzana215
Zuzana215
25.09.2022 5 z 5

Nejhorší je na tom, to že vás uchvátí ten způsob vražd a na konci si říkáte: ,,vždyť oni už ho chytnou!! a přeruší poslední smrtící hlasování!.."
Možná už jsem fakt blázen ze všech těch knih, protože občas fandím té špatné straně...

hana1039
hana1039
19.09.2022 5 z 5

Jo, taky bych se opakovala,jen jsem zvědavá na Zloba,a co jsem tak slyšela,tak je nejlepší po ní číst Nenávist, která navazuje, jsou prý ještě více vzrušující,tak uvidím...

Nale
Nale
18.09.2022 5 z 5

Nemám, co bych dodala. Všechno za mě napsali ostatní. Carter to zase dokázal. Čtivé, napínavé, brutální... Prostě skvělé.

lenka.plaszova
lenka.plaszova
15.09.2022 5 z 5

Před každou Carterovou knihou si říkám, jak mě zase překvapí... A ono se mu to vždy "nějak" podaří. Další mrazivá, brutální a čtivá kniha, v jejímž závěru jsem po rozuzlení vraha tak trochu i chápala.

Čmeláček
Čmeláček
13.09.2022 5 z 5

Sice mi čtení případů Huntera a Garcii nedělá vždycky úplně dobře, ale stejně nedokážu odolat! :) Tahle kniha byla zase vynikající a nedalo se přestat číst :))).

ctenarkaEva
ctenarkaEva
12.09.2022 3 z 5

Tato série se mi hodně líbí, i když vraždy jsou tedy na můj vkus velmi brutální. Přečetla jsem zatím všechny 4 předchozí díly a tento se mi líbil nejméně. Popisy vražd už na mě byly moc a zdálo se mi, že vyšetřování neprobíhá takovým způsobem jako jindy. Mám ráda detektivky a thrillery, kde můžu tipovat vraha a každou chvíli se mi zdá podezřelý někdo jiný. Tady mi to nějak chybělo. Uvidím, co bude v dalším pokračování.

renefer
renefer
12.09.2022 2 z 5

Carter neustále zvedá laťku brutality, některé pasáže knihy popisující smrt v přímém přenosu se mi četly opravdu špatně. Navíc se tak trochu ztrácí detektivní linka celého příběhu. Rozluštění pachatele se ukrývá v jakési minulé události, takže čtenář nemá šanci nějak se podílet na vyšetřování a tipovat si vraha.

Kopretinka784
Kopretinka784
22.08.2022 5 z 5

Moje druhá kniha od tohoto autora. Po přečtení knihy Popravčí, jsem tušila, že i v této knize budou detailní popisy a brutalita. Byly. Ale i přesto jsem se do příběhu začetla. Nezklamal. Díky víkendu jsem se jen opravdu v nejnutnějších případech vzdálila od knihy.
Psát nějaké další hodnocení považuji za zbytečné, protože bych psala to, co už napsali jiní.
Jisté je, že po nějakém čase bude na mém nočním stolku opět další příběh pana Cartera.

DK197
DK197
17.08.2022 5 z 5

E-KNIHA: Ze všech knih Chrise Cartera, které jsem zatím četla, mi tahle nejvíc vlezla pod kůži. Ať už to bylo neuvěřitelně krutými způsoby smrti, které mě děsí, nebo prostředním internetu a jeho využití v tomhle díle... Opravdu mi tady stály vlasy hrůzou. Když k tomu připočítám naprosto brilantní závěr, v němž jsem držela hrdinům palce, aby z toho vylezly ve zdraví, přestože vím, že existují další díly... Jak často se toto stává? Jednoznačně vynikající práce. Tyhle kriminálky jsou zárukou kvalitní četby, co vám bude mizet pod rukama a nebudete se moct dočkat dalšího dílu.

Jaklová.katka
Jaklová.katka
11.08.2022 1 z 5

Nevím proč, ale nešlo mi to vůbec číst.

technik1965
technik1965
07.08.2022 5 z 5

slušné čítanie

Kalima206
Kalima206
02.08.2022 5 z 5

Za me zatim nejlepsi dilo tohoto spisovatele!
Byla sem napnuta jak ksandy do posledni vety! Doporucuji

WaN635
WaN635
31.07.2022 5 z 5

Opět a zase to byla síla. Autor vymyslel,zrealizoval nechutnou, bolestivou a krutou pomstu. Musím říct, že Chris Carter je opravdu špica svého oboru, jeho opravdu odporným vraždám se jen tak nikdo nevyrovná.

goergina
goergina
26.07.2022 5 z 5

Skvělý příběh. Děsivý, napínavý, krutý a bolestivý. Člověka nutí zamyslet se. Autor odvedl výbornou práci.

JerryDexter
JerryDexter
23.07.2022 5 z 5

Zbožňuju celou tuhle odpornou a nechutnou sérii. Robert s Carlosem jsou sympaťáci a člověk jim musí chtě nechtě fandit. Každá bolístka, kterou jeden z nich utrží, mě bolí dvojnásob. Tenhle konkrétní příběh byl mrazivý v tom, že by se reálně mohl odehrát. O některých jedincích ukrývajících se v temných zákoutích internetu si nedělám iluze. Koneckonců duševních mrazáků jsou plné internetové diskuse. Jediná věc mi nejde do hlavy. V předchozím díle to začalo vypadat, že by Robert mohl najít lásku, a v tomhle o ní není ani zmínka. Nechápu.

VerczaV
VerczaV
10.07.2022 5 z 5

Skvělý díl, kdo ví, jak by se člověk zachoval,kdyby se mu přihodila taková tragédie jako vrahovi. A v reálném životě by určitě lidé hlasovali stejně jako v knize, tomu věřím. Smutná realita.

ludek1980
ludek1980
08.07.2022

Musí říct že je to malý zázrak, neměl jsem nic na čtení tak jsem brouzdal tady a hledal podle hodnocení ostatních(diky za tip). Koupil prvni knihu od Chrise Cartera a vau, jak se říká jedním dechem, je to výborné, originální, dobrý příběh, zpracování i závěr. Dobře pochopitelné žádné vrácení zpět a výborný překlad. Robert Hunter je opět sympaťák jako u Keplera či Olsena, takže jako bonus je tu i jeho samotný příběh. Tak z této první čtené knihy už jich mám šest a těším se na čtení další a další. Doporučuji a držím palce autorovi ať jede takto dál. Celkově bych tu recenzi dal zatím všem šesti dílům co jsem četl nemá horší a lepší knihu, tak doporučuji číst od první.