Jeden za druhým

Jeden za druhým https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452904/bmid_jeden-za-druhym-cb2-452904.jpg 5 2416 582

Robert Hunter série

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci. Členové losangeleského policejního sboru využijí spolu s odborníky z FBI vše, co mají k dispozici, aby elektronickou cestou vysílání vystopovali. Ovšem tenhle zabiják není žádný amatér a dokonale se připravil, než s policií rozehrál hru „chyť mě, než znovu zabiju“. Ještě dříve, než Hunter a jeho parťák Garcia stihnou řádně rozjet vyšetřování, totiž vrah zavolá znovu. Nabídne novou adresu webové stránky. Novou oběť. A svůj přímý přenos tentokrát promění ve vražednou reality show pro širokou veřejnost, kde každý divák může přihodit rozhodující hlas.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , BB art

One by One , 2013

Anonymka1
Anonymka1
19.07.2019 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha s nečekaným závěrem. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji!!!!

Anna27
Anna27
13.07.2019 5 z 5

Příběh super, do posledních stránek jsem netušila, kdo může být vrah, ale pár výtek poprvé mám.
Za 1) Překlad - to, že kapitánka Blakeová mluví jak dlaždič, zatímco Garcia své ženě říká "holčičko"? Opravdu?
Za 2) Kapitánka mi tam přijde zcela zbytečná, pokaždé jen přijde a buzeruje. Navíc jí furt musí objasňovat věci, které jsou celkem i logické. Mohl by ji Carter udělat trošku chytřejší - třeba se dočkám v dalším díle.
Za 3) Já vím, dopadení vraha je důležité, ale už mě to opakování, že "volal guvernér", "volal starosta" a chtějí okamžitě výsledky vyšetřování a pomalu pár hodin od nalezení oběti nejlépe dopadeného geniálního sériového vraha mě už taky irituje.

Každopádně opět jsem se od knihy nemohla odtrhnout a vidím to zatím na nejlepší díl. A v minulém díle jsem si přála, aby měl Hunter konečně nějaký osobní život (nečekám lovestory, klidně jen nějakou zmínku, že si chudák taky vrznul), že by to místo některých omílaných keců mohlo zpestřit děj.. Zase nic, tak třeba v tom dalším.

igor6114
igor6114
04.07.2019 5 z 5

Toto bola v poradí piata kniha ktorú som od Cartra čítal...všetky boli dobré ale táto je zatial TOP! :) Posledné stránky som pretrpel, pretože to už s detektívom Hunterom vyzeralo zle nedobre. S touto postavou som sa už zžil takže nervy boli na prasknutie ...

Nikusscha
Nikusscha
28.06.2019 5 z 5

Naprostá BOMBA!! U tohoto příběhu jsem byla opravdu napjatá a do poslední stránky jsem netušila jak to celé dopadne. Všechny díly, které jsem doposud od Cartera četla byly jedním slovem: BOŽÍ. Ale tento díl byl opravdu vydařený. Jdu na další :) opět píšu že kniha NENÍ PRO SLABÉ POVAHY.

Bulldog
Bulldog
27.06.2019 5 z 5

Tak Chris Carter ke mně přišel náhodou v levných knihách a musím říct, že se stal oblíbencem s místem v mé knihovně i když musím říct, že by mě zajímalo kde bere spisovatel inspiraci...občas dost brutální popisy smrti a mučení a to jsem už docela zvyklá z knih na cokoliv...

jankaander

Zatím nejlepší díl :)

anája
anája
18.06.2019 4 z 5

Na mě byla kniha moc brutální, připomínala horor saw ..,a ten se mi už nelíbil.

Lolila
Lolila
05.06.2019 5 z 5

Opäť desivo výborná detektívka. Napätie od začiatku až do konca. Nie je čo dodať, ale stále myslím na to, ako by to mohlo dopadnúť v reálnom živote....ako sa ľudia správajú na sociálnych sieťach......?
Môžem len odporučiť prečítať....

DonFilipson
DonFilipson
04.06.2019 5 z 5

nemam už co ke knihám psát proste začnu, dva dny nevylezu z postele a ctu dokud nejsem na konci ????

Art82
Art82
21.05.2019 5 z 5

No prostě bez komentáře drsný ale dobrý.

Marketa1994
Marketa1994
21.05.2019 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora. Děj byl opravdu rychlý, měl logiku i překvapení a vše do sebe zapadlo.

josska
josska
21.05.2019 5 z 5

Opět není co dodat,napínavé,brutální,hruzné,čtivé,,,,,kniha se čte sama i když je taková..........

nicest
nicest
21.05.2019 5 z 5

Moje první kniha od Chrise Cartra. Vůnec nechápu, že mi takový knižní počin utekl. Byla jsem v šoku, jak skvěle ta kniha je napsaná, jak vůbec takovou detektivku může někdo vymyslet. Čtivá kniha, která vás nenechá odpočinout, dokud ji nepřečtete až do konce. Vše naprosto promyšlené, děsivé, mučivé, bolestivé. Co nejdříve kupuji další jeho knihu a nechám se opět lapit do jeho příběhu. Pro milovníky detektivek je to nutnost.

souc
souc
05.05.2019 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů!!

jaroiva
jaroiva
28.04.2019 5 z 5

Sérii čtu postupně, a u každé knížky mám pocit, že je nejlepší... Ale tahle je fakt z celé série (z dílů 1.-5.) nejlepší! :) Robert tady nebyl až tak nepochopitelně geniální jako v minulém díle, celkově byla zápletka taková nějak děsivě uvěřitelnější a i scénář byl maličko posunutý, spíš ke konci jsem si trochu vzpomněla na Dvojitý kříž.
Kromě napínavého děje se člověk musí zamyslet i nad tím, jak se lidé chovají na sociálních sítích.
V jednu chvíli jsem si říkala, že to už je fakt poslední Hunter, co čtu, že s další knížkou už vážně začínat nebudu, že na to fakt nemám nervy... ale už se těším na Zlobu.
Jen si to musím zase nechat na nějaký víkend, protože Carterovy knihy vyžadují čtení "na plný úvazek", nejde to prostě zavřít, dokud není konec.

janca1705
janca1705
25.04.2019 5 z 5

První kniha od autora a týýý jooo, no nemám slov, pecka! :)

nicole1990
nicole1990
08.04.2019 5 z 5

Opět napínave Chrise Cartera se nejde nabažit a nejde přečíst číst dokud není konec. Popravy hodně drsne. A vrah vždy krok před policii. Kdyby se dalo dát víc než pět hvězd tak je dám jelikož Cartera je nejlepší spisovatel detektivek. Všude jeho knížky doporučuji.

evask
evask
07.04.2019 5 z 5

Výborná detektivka s hlubokým podtextem.

Katulinka69
Katulinka69