Jeden za druhým

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když detektivu Robertu Hunterovi ze Speciální sekce vražd losangeleské policie zavolá anonym, aby se podíval na jednu webovou stránku, vypadá to jako podivný žert. Jenže online vysílaný přenos, určený jen Hunterovým očím, zachycuje popravu neznámé spoutané oběti. A volající nechce, aby se detektiv jen díval, má se zločinu také účastnit, a odmítnutí nepřichází v úvahu. Vzápětí je mrtvola neznámého nalezena, a tak se ukáže, že nešlo o trik ani počítačovou animaci. Členové losangeleského policejního sboru využijí spolu s odborníky z FBI vše, co mají k dispozici, aby elektronickou cestou vysílání vystopovali. Ovšem tenhle zabiják není žádný amatér a dokonale se připravil, než s policií rozehrál hru „chyť mě, než znovu zabiju“. Ještě dříve, než Hunter a jeho parťák Garcia stihnou řádně rozjet vyšetřování, totiž vrah zavolá znovu. Nabídne novou adresu webové stránky. Novou oběť. A svůj přímý přenos tentokrát promění ve vražednou reality show pro širokou veřejnost, kde každý divák může přihodit rozhodující hlas....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452904/jeden-za-druhym-cb2-452904.jpg 4.71364
Série

Robert Hunter 5.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, BB art
Orig. název

One by One, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (391)

Kniha Jeden za druhým

Přidat komentář
genie
předevčírem

(+ SPOILER) Bez debaty opět hodně svižné - od začátku do konce. Co mě moc nebavilo, byla ta osobní rovina celého případu směrem k Hunterovi a Garciovi. Pokud jde o ty morbidní vraždy, asi si dám od Cartera zase chvíli klid. Ale jinak vysoký standard - jako vždy.

rekon
18. listopadu

Přečteno jedním dechem-dávám deset z deseti!


ewisek22
16. listopadu

Oooo to byla jízda...Po Sochařovi, ve kterém mi něco chybělo, tak tato kniha měla všechno, tak jak má být. Pokud chcete něco zvráceného, nad čím se vám místy bude tajit i dech, toto je ta správná volba. Jsem ráda, že se mi Chris zase vrátil v plně parádě. Samozřejmě plný počet.

Renda698
07. listopadu

je mi 12 a moje první kniha byla tato protože mého dosud nejoblíbenějšího autora neměli ale poté co jsem četl toto je můj nejoblíbenější autor líbí se mi jak do toho vkládá emoce člověka to úplně pohltí

mona.benny
28. října

Pro mě druhá kniha od Cartera a ještě o něco lepší než Noční lovec! Pecka čtení!

Evule81
28. října

Pořádná jízda. Napínavé od začátku do konce.

Astarothh
24. října

Neskutečná jízda!! Konečně se můžu po hodině pořádně nadechnout!
Podobnost s Hovorem se smrtí - tam u mě nastaly podobné infarktové stavy.

littlestar
17. října

(+ SPOILER) Pořád je to čtivé, ale už se na mě podepsal fakt, že jsem četl několik knih této série v krátkém čase a už se to poněkud okoukalo a už se nedostavil tak dobrý ze stráveného času jako u předchozích knih. Navíc i samotný příběh mě nezaujal tolik a mám rád, pokud dostávám šanci vraha uhodnout, ale zde byl prostor k jeho odhalení minimální, jelikož se v ději prakticky neobjevil a jako čtenáři mi tam chyběli indicie, které mě mohou k němu dovést. A akční závěr knihy mi také tolik nechutnal, ale s tím se peru i v knihách, které píše můj oblíbený Nesbo.

1 ...

Doporučujeme

Útěk
Útěk
Pohřbená pravda
Pohřbená pravda
Plavý kůň
Plavý kůň
Lord Edgware umírá
Lord Edgware umírá